اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محدوديت وقت در گيم نت متوقف !!!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• محدوديت وقت در گيم نت متوقف !!!

با عرض سلام ...
    100% تا حالا منو اينجا ننديد . درسته من يه عضو تازه هستم و ميخوام دانسته هامو به شما منتقل کنم و از دانش شما هم استفاده درست کنم . پس بهتره شروع کنيم
    امروز يه روشي و ميخوام بگم بهتون که خودم تو گيم نتي که ميرفتم پيدا کردم . با اين روش ميتوني هر چي دلت خواست بازي کني . خوب حالا بريم سر اصل مطلب :

اول ميري و ميشيني پشت يه دستگاه . بعد وقتي که با برنامه عمومي GamePort نرم افزاري که بيشتر گيم نت ها ازش استفاده ميکنن لوگ اين ميشي . وقتي که لوگ اين شدي و ليست بازي ها اومد جلوت ميري و به مسول محتذم ميگي که ميخواي پسوردتو عوض کني ( در حالي که لوگ اين هستي )
    بعد ميري ميشيني و بازيتو ميکني فقط تابلو بازي نشه :D ... گيرت بندازن
    البته امکان پچ شدن اين باگ دور از انتظار نيست اگه نشد عصباني نشديد :(

اين مطلب تنها جنبه آموزشي داره . پس بريد گيم نتارو ببنديد :p
    با اميد ديدار . تا آموزش هاي ديگه باي باي :cool:

* کپي برداري با گفتن نام اين حقير مجاز ميباشد *

من خودم با گيم پورت کار کردم .
    زمانی که ميخواد پسورد رو عوض کنه ، از پشت server ميبينه که يوزر شما آنلاين هست ، پس اول يوزر شما رو خاموش ميکنه .
    باگ های زيادی در گيم پورت هست که ميتونی اصلاً اجازه ندی گيم پورت اجرا بشه و به بدون اينکه F11 رو بزنی ، و پسورد ادمين رو بدی وارد لوگو windows بشی .
    نزديک 15 تا باگ داره که من ديدم ، مثلاً يکيش همين بازی جنرال هست که اگه وسط بازی بخوای وقت باقی ماندت رو ببينی و بعد باز بخوای به بازی برگردی ، زمان تو متوقف ميشه .
    يا يوزر خودتو بزن بعد پسورد رو بزن و در ادامه پسورد کنترول+آلت ....................
    بقيش رو نميگم تا دزدی نکنيد .
    حقيقت طنز است

.

Comment

آقا الان دیگه گیم پورت تعطیل شده. خیلی کم استفاده میشه. الان دیگه اکثرا اسمارت لانچ استفاده میکنن.
      تو این مدتی که شبگرد نیومدم یه چیزی به وضوح بهم اثبات شد
      هیچی بلد نیستم

Comment

دوستان ممنونم ... من حقو به همه شما ميدم ... ولي تو بعضي جاها جواب ميده
        و اينم تقديم به اون دوسته جنرال بازمون ...

> باگ در تيم GLA <
        البته شما استاد ما هستيد ... ولي شايد بعضي ها بلد نباشن ...
        وقتي پايگاه اتم شما ( Scout Luncher ) رو ميسازيد وقتي هنوز کار گر داره % رو تکميل ميکنه
        اونو از اين کار منع کنيد بعد يه ماشين يا يه سربازو بياريد جلو پايگاه اتمي ... و جفت Unit هارو با هم Select کنيد بعد با Ctrl هر جايي و ميخواي Attac بده ميبيني که خونه نصفه کاره شروع به بمب باران ميکنه ...
        من خودم تو تيم يه گيم نت بودم ولي 2 سال بازي و کنار گذاشتم ولي يه چيزايي هنوز يادمه
        با آرزوي موفقيت و اميد وارم ناراحتتون نکرده باشم :o :confused:

Comment

http://www.securiteam.com/windowsntf...V00K00C1G.html
          SND Team Member - Since 2006
          تماس برای پروژه کاری: nima.trueway@gmail

Comment

Working...
          X