اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

satsat.net ديفيس شد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• satsat.net ديفيس شد

http://www.satsat.net/

من هيچ نسبتي چيزي ندارم ها فقط چون يه خبر بود گفتم اينجا مثله اينكه موضوعه كلكله
    اي دوست و همدم شب ؛ تو از صداي سگ ها و ريختن خون شاد ميشوي ؛ تو در ميان سايه هاي قبور ميگردي ؛ تو تشنه خون هستي و بشر را تهديد ميکني ؛ ماه هزار چهره ؛ به قربانيان ما با نظر مساعد بنگر . دروازه هاي جهنم را بگشا و بيرون بيا ...

البته مدير سايت ماهواره در اينجا http://www.irandvb.net/showthread.php?t=1611 گفته كه كار ما نيست!!!!
    اي دوست و همدم شب ؛ تو از صداي سگ ها و ريختن خون شاد ميشوي ؛ تو در ميان سايه هاي قبور ميگردي ؛ تو تشنه خون هستي و بشر را تهديد ميکني ؛ ماه هزار چهره ؛ به قربانيان ما با نظر مساعد بنگر . دروازه هاي جهنم را بگشا و بيرون بيا ...

Comment

البته من شنیدم می گن خودشون (ست ست) این کار را کرده که سایت ماهواره را خراب کنند ...
      ولی آخه کدوم آدم عاقلی میاد خودشو این جوری ضایع کنه

Comment

توي اون انجمن كه لينك دادم توي پست دوم آره اينو ادمين ماهواره گفته. در ضمن ست ست هيچ واكنشي نسبت به ابن عمل نشون نداده مشكوكه يكم. تازه سايت هم يكمي زيادي خوابيد!!!!

Comment

ولی کیوان جان بنظرت منطقی می آید آدمین سایتی برای خراب کردن دیگران بیایید و امنیت سایت خودش را زیر سوال ببرد .....؟؟؟؟

Comment

من حالا از شما يه سوال دارم: شما مطمئني كه همه يادمين هاي سايت ها ي مختلف بايد بفهمن كه امنيت چيه؟
            در ضمن من كه نگفتم كاره خودشونه من فقط گفتم مشكوكن!!!

Comment

Working...
            X