اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولز براي موبايل نوكيا 6630

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تولز براي موبايل نوكيا 6630

من يكي از دوستام نوكيا 6630 داره ! بعد ميگه گوشي قابليت پروجكشن داره ( عكس رو بندازه روي ديوار مثلا ) اما نرم افزارش گير نمياد !
    من توي سايت نوكيا نيگاه كردم اصلا خبري نبود ! كسي اطلاعات داره ؟ اصلا اين قابليت رو داره ؟
    بر و بچ موبايل باز اگه ميدونين جواب بدين !
    Love Is The Name , F.u.C.k is The Game , Forget The Name , Play The Game !

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

خداييش فكر كنم خالي بندي باشه,,, كوچكترين پروژكتور به غير از عدسيهاي مركبش, بايد لنز 1.3 داشته باشه ,,, اگه هنچين لنزي روي گوشي پيدا شد, حتما پروژكتور هم ميشه ... بهرحال اگه شد به ما هم يه ندايي بديد... !!!
    Bugs found = 2
    ... recompile <
    Bugs found = 65534
    :confused:

Comment

منم بعيد ميدونم كه اين قابليت رو داشته باشه ! آخه مگه ميشه همچين امكاني تو گوشي باشه اما توي منو ها چيزي نباشه ؟؟ موندم والا !

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

Comment

اينم يه عكس از اون قسمت گوشي كه ميگن براي اين كار هست:

Comment

من سايتي مي شناسم كه اخر اين اطلاعات هست ولي چيزي در اين باره نبود خودت هم مي توني بگي
          http://forum.irsmg.com

Comment

من اونجا عضو نيستم ! اگه يوزر داري زحمت بكش يه تحقيق كن !

Comment

چراغ قوه براش هست !!! شاید همینه؟
              اگه سطح نور و کنتراست رو بالا ببری رو صفحه و اتاق تاریک باشه فکر کنم بشه یه چیزایی دید !!! اما دیگه وضح نداره ...

نصب کنم جواب گرفتم میگم .. !!!
              راستی آپارت موبایل چی اونم هست؟ ))
              http://blxk.shabgard.org

Comment

من اين سايت عضوم تازه هر كي مي تونه عضو شه

براي اين مدل نيست ولي درسته چراق غوه هست

Comment

نوشته اصلی توسط bl2k
                  چراغ قوه براش هست !!! شاید همینه؟
                  اگه سطح نور و کنتراست رو بالا ببری رو صفحه و اتاق تاریک باشه فکر کنم بشه یه چیزایی دید !!! اما دیگه وضح نداره ...

نصب کنم جواب گرفتم میگم .. !!!
                  راستی آپارت موبایل چی اونم هست؟ ))
                  منتظرم بيلي !
                  آپارات نه اما ميخوان سينما با سالن بذارن توش :D

Comment

سلام هاتف جان

آقا اين مضخرف محض هست !

چرا ؟ براي اينكه يكي از رفقا 6630 داره . من اين گوشي رو زير و رو كردم ولي اتفاقي نيفتاد!

در ضمن يكي از همون بچه هايي كه هميشه عمو با من هست 6630 داره ! با هم ديديمت خودت ميتوني تست كني !

-------------
                    محمد
                    .
                    « مهم نیست صابون را با "ث" بنویسیم یا با "س"،مهم آنست که کف کند »

khan @ khan dot ir
                    .

جهان سوم جایی است كه هر كس بخواهد مملكتش را آباد كند،خانه اش خراب می شود و هر كس كه بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملكتش بكوشد
                    پروفسور محمد حسابی
                    ~

بهت ميگم بالا تير برق نرو ، آخر سر تركيدي،هم كار درست خودت دادي،هم دست مامورد اداره برق،هم شهرداري،گورستان و الباقي،آره جونم،نكن،اين كارا رو نكن ... :eek:

Comment

منم گفتم که فکر میکنم نباشه ! حالا اگه توی عمو دیدمت بهم بگو !

Comment

نوشته اصلی توسط bernawolf_hatef
                        منم گفتم که فکر میکنم نباشه ! حالا اگه توی عمو دیدمت بهم بگو !
                        هاتف منم 6680 خريدم ميگن خودش اسم سايت رو بدي هك ميكنه ؟ شنيدي ؟ برنامه براش داري ؟

بابا بيخيال يكم در مورد لنز ها فكر كن

اين دوستمون خودش مدير سايت اي ار اس ام جي اگر اشتباه نكنم ؟ درسته ؟

Comment

نوشته اصلی توسط ehsan_lord_cracker
                          هاتف منم 6680 خريدم ميگن خودش اسم سايت رو بدي هك ميكنه ؟ شنيدي ؟ برنامه براش داري ؟

.....
                          آره دارم احسان ! :D باهات كار هم داشتم ! SMS هم كه ديگه جواب نميدي !

Comment

نوشته اصلی توسط bernawolf_hatef
                            آره دارم احسان ! :D باهات كار هم داشتم ! SMS هم كه ديگه جواب نميدي !
                            تلفنم قطع / باباي دوست دخترم از دستم شكايت كرده :mad: :( :( :( :( :(
                            فردا بهت ميزنگم

Comment

بابا جان حرف مردم به کنار آدم یکم باید به اجاره خونه هم سری بزنه دیگه !

آخه میشه ؟؟؟

بله شما میگی یه امکانات هست که از طریق نور صفحه محیط رو روشن میکنه و یا برنامه هست بنام

night club که رنگ های مختلف ایجاد میکه و به محیط هم یه مقدار تاثیر میذاره همین !

و اما در اون عکس جایی که با قرمز مشخص شده داداش جان سنسور هست و کارش اینه که
                              اگه در محیط روشن باشی برای جلوگیری از مصرف باطری چراغ صفحه کلید روشن نمیشه و اگه در
                              محیط تاریک باشی برای اینکه بتونی صفحه کلید رو ببینی چراغ هاش روشن میشه !

واقعا توش عجب چراغ هایی داره بهتون پیشنهاد میکنم یبار توشو باز کنین و ببینین ! عالمیه واسه خودش .
                              باز سوالی بود در خدمتیم
                              اگه اینه شب من ، میخوام با تو بگذره !

Comment

Working...
                              X