اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سايت داره تبديل به ....... ميشه!!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سايت داره تبديل به ....... ميشه!!

اقايون نميدونم اينجا واقعا اينجوري بوده يا نه ؟
    اصلا وطيفه اصلي اين فرم چيه
    ميتونه اينا باشه يا نه
    1-اموزش روش هاي نو در كرك كردن
    2- انتقال تجربيات در زمينه كرك
    3-كرك برنامهايي كه برو بچ ميخوان وجاي ديگه گير نياوردن
    4-كرك برنامه هاي ايراني وقفل هايي كه نميدونم براي چي ميزارن :p
    5-بحث راجع به موارد مختلف

من نظرم اينا بود

واقعا اينجا چه خبره
    ببخشدذ كه غر زدم :mad: :D

خوب خودمون بايد با مطالب جالب پرش كنيم نه اينكه از كار ديگران شكايت كنيم
    مرسي

Comment

آخه روشهایی ابتدای در کرک رو هنوز واقعا همه بلدن؟ مگه اصلا کرک هدفه؟ اینا تفریح کاره .
      http://blxk.shabgard.org

Comment

با اينكه غر زدن خوب نيست اما بايد از يه جا شروع كرد
        يه برنامه اي براي بالا بردن سوات خوبه :d
        با احترام تمام

Comment

منم با نظر حاجی موافقم ولی حاجی چرا یه مقاله مفید که نه ابتدایی باشه زیاد نه خیلی حرفه ای نمینویسی؟ :cool:

Comment

اگه بیاین یه برنامه بزارید کم حجم بعد رو اون درس بدید خوبه ها
            مثلا برنامه گیم پورت رو بزارید بعد اموزش رو شروع کنید
            مرحله اول ابزار مورد نیاز
            مرحله دوم آموزش الگوریتم ها
            مرحله سوم هم کرک کردن برنامه
            (من کراکر نیستما اگه اشتباه گفتم...)

Comment

منم كه نخود هر آشم بايد بازم نظر ب(=غر بزنم)
              مي خوامم اول به همين دوست غرغرومون غر بزنم كه : بابا جان اين چه امضاييه ؟ سه برابر پستت جا گرفته! آخيش دلم خنك شد خيلي وقت بود به كسي گير نداده بودم :p
              خوب حالا از شوخي بگذيرم:
              عزيز من اينجا بيشتر از اينكه تو مايه كرك نرم افزار باشه تو زمينه هك فعاليت داره (يعني داشته) اما طبيعيه كه بعد مدتي روابط صميمي تر از اوني ميشه كه فقط بخواي پست بدي. مثلا براي خود من تبديل به پاتوق نه به اون معني ها ...) شده. يعني خيلي ميام اينجا. نه به هواي هك يا كرك. به هواي گپ با كسايي كه نمي شناسمشون اما فكر ميكنم ديگه باهاشون اخت شدم. اينطوريه بود كه براي اينكه مطالب جدي و بحساب خفن! با چرت و پرتهاي امثال من قاطي پاتي نشه يك قسمت هم واسه ما طفيلي ها گذاشتن دلم خوش باشه. شما هم زياد گير نده! خوب؟ آفرين بچه خوب!
              اما در مورد كرك راستش زياد هم بد نيست. از لحاظ پتانسيل اعضايي هستن كه بتونن اونجا ساپورت كنن. منتهي مراتب به نظر من بهتره با يكسري آموزش كودكستاني شروع كنيم. چون حداقل من يكي يول يولم ! اگه جو گير بشن چون ماها هيچي نمي فهميم طبيعيه دلزده مي شيم و اين يعني شكست فروم كرك! و وقتي از چيزي استقبال آنچناني نشه خوب جمع ميشه ميره پي كارش!
              پس با توجه به چيزهايي كه گفتم بد نيست مطابق يك برنامه نرم (و نه فشرده) با آموزشهاي مقدماتي كرك شروع كنيم و يادتون نره يكي مثل من (كه تو هك صفره) ديگه تو كرك منفي 1000 هم نيست! (حالا شايد يك عده باشن كه كرك خيلي حاليشون باشه. ) به هر حال تو بحث آموزش توانايي انتقال مطلب كمتر از داشتن پايه علمي نيست. اين موضوع وقتي طرفتون افراد خنگي مثل من هستن اهميتش بيشتر هم ميشه. پس شروع كنين اما آهسته و پيوسته و سعي نكين يك شبه از آدم كركر بسازيد.
              اینو نبینی ضرر می کنی ...

Comment

نوشته اصلی توسط LittleHacker
                منم كه نخود هر آشم بايد بازم نظر ب(=غر بزنم)
                مي خوامم اول به همين دوست غرغرومون غر بزنم كه : بابا جان اين چه امضاييه ؟ سه برابر پستت جا گرفته! آخيش دلم خنك شد خيلي وقت بود به كسي گير نداده بودم :p
                خوب حالا از شوخي بگذيرم:
                عزيز من اينجا بيشتر از اينكه تو مايه كرك نرم افزار باشه تو زمينه هك فعاليت داره (يعني داشته) اما طبيعيه كه بعد مدتي روابط صميمي تر از اوني ميشه كه فقط بخواي پست بدي. مثلا براي خود من تبديل به پاتوق نه به اون معني ها ...) شده. يعني خيلي ميام اينجا. نه به هواي هك يا كرك. به هواي گپ با كسايي كه نمي شناسمشون اما فكر ميكنم ديگه باهاشون اخت شدم. اينطوريه بود كه براي اينكه مطالب جدي و بحساب خفن! با چرت و پرتهاي امثال من قاطي پاتي نشه يك قسمت هم واسه ما طفيلي ها گذاشتن دلم خوش باشه. شما هم زياد گير نده! خوب؟ آفرين بچه خوب!
                اما در مورد كرك راستش زياد هم بد نيست. از لحاظ پتانسيل اعضايي هستن كه بتونن اونجا ساپورت كنن. منتهي مراتب به نظر من بهتره با يكسري آموزش كودكستاني شروع كنيم. چون حداقل من يكي يول يولم ! اگه جو گير بشن چون ماها هيچي نمي فهميم طبيعيه دلزده مي شيم و اين يعني شكست فروم كرك! و وقتي از چيزي استقبال آنچناني نشه خوب جمع ميشه ميره پي كارش!
                پس با توجه به چيزهايي كه گفتم بد نيست مطابق يك برنامه نرم (و نه فشرده) با آموزشهاي مقدماتي كرك شروع كنيم و يادتون نره يكي مثل من (كه تو هك صفره) ديگه تو كرك منفي 1000 هم نيست! (حالا شايد يك عده باشن كه كرك خيلي حاليشون باشه. ) به هر حال تو بحث آموزش توانايي انتقال مطلب كمتر از داشتن پايه علمي نيست. اين موضوع وقتي طرفتون افراد خنگي مثل من هستن اهميتش بيشتر هم ميشه. پس شروع كنين اما آهسته و پيوسته و سعي نكين يك شبه از آدم كركر بسازيد.
                اینجا این همه کرکر خود دارید مثل مجیک و توربو و حاجی و ....
                یعنی یکیشون حاضر نیست آموزش رو شروع کنه؟
                اگه اینطوره که دیگه هیچی ما الکی داد و هوار نکنیم

Comment

تهيه آموزش وقت زياد مي خواد و طبيعيه افرادي كه اسم بردي وقت زيادي نداشته باشن. شما اگه مرد عملي شروع كن.
                  يا علي! اين گوي و اين ميدون. اگه اراده ككني مي توني بقيه رو هم به وجد بياري و انگيزه توشون ايجاد كني. ببينيم چند مرده حلاجي!
                  اون برو بچي هم كه اسم بردي اگه تلاشتو ببينن شك نكن وقت مي گذارن كمك كنن.
                  اینو نبینی ضرر می کنی ...

Comment

واسه شروع يك آموزش اول بهتره كه نظر سنجي شه. ببينيم كي به چه آموزشي نياز داره. وقتي كه يك موضوع تائيد شد اوموقت بايد پيرامونش مانور داد و آموزش رو شروع كرد. منم خيلي دوس دارم يه چيزي ياد بگيرم.

اينم ناگفته نماند كه هرچي بلدم از بچه هاي شبگرد مخصوصا ممد (s7az2mm) ياد گرفتم.
                    تو این مدتی که شبگرد نیومدم یه چیزی به وضوح بهم اثبات شد
                    هیچی بلد نیستم

Comment

اقايون چرا داره اين جوري پيش ميره
                      يك سوال مهم اين هست كه سوات انگيليشي تون خوب هست يا نه
                      دوم زبان فارسي چيزي نوشتن طول ميكشه
                      سوم اگه زبان فارسي بروبچ خوب باشه بع نكته مهمي پيش مياد اينكه بايد بحث طبقه بندي مطالب توسط اعضاي متوسط به بالا كه تجربه دارن صورت بگيره

خوب تا اينجا
                      پس اول اگه مشخص كنيم زبان فايل ها چي باشه خوبه فارسي يا انگليس مرحله بعد
                      اموزش
                      1 ابزار (مثل چگونگي درل كردن وحفاري در برنامه)
                      2 مطالب پايه ويندوزي
                      3پروتكت ها و انواع قفل مخصوصا ايرانيش چون ما بايد مث روس ها تيم هاي قوي داشته باشيم!!
                      و بقيه چيزها كه وقت تايپ زياد ميبره
                      000000000000000
                      اقاي littelhackerبه ما لطف دارین
                      ما امضارا درست میکنیم
                      bug دیگه ای هم هست بگو patch کنیم :o :D
                      من اینجام برای اینکه من هم برو بچ ودوست دارم واین ÷ست ها برای ارتباط و گپ خودمونی ورفاقتی
                      وغر زدن هم حال میده :D (نه بابا شوخی کردم)

Comment

Working...
                      X