PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان شبگرد

s7az2mm
03-14-2014, 03:18 AM
شبگرد در تاریخ 29/12/1392 برای همیشه بسته خواهد شد.

اگر فکر میکنید مطلبی وجود دارد که مایلید بردارید عجله کنید/
از همه دوستانی که در طول این سالها باهاشون خاطره داشتیم تشکر میکنم .

علت رفتن هم فقط خوشی زاید الوصفی است که دلمو زد .

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)

IlTTlI
03-14-2014, 03:32 AM
کجا؟
اشتباه بزرگی میکنی که میری
همین وب اموز هم با شبگرده که اسم در کرده
و ...
اصلا خدافظ

ArYaIeIrAn
03-14-2014, 03:43 AM
خب داری میری لااقل بکابو بده برو رو لوکال بالا بیاریم

ولی فکر میکنم شوخی باشه

دروغ 13 چیزی میزی

omiditiac
03-14-2014, 03:53 AM
اريوايران بيا بكاب رو بهت بدم ايميلتو بلدم برات ميفرستم ايملت فقط پسوندش اگزه هست؛)

Araz11316
03-14-2014, 03:55 AM
جان جوکر راست میگی ؟ :22: بسته شدن شبگرد یعنی پایان فعالیت من :29:

خوب حداقل تمام بخش و باز کنید یه بک آپ بگیریم

ولی نمی تونم باور کنم شبگرد بسته میشه:65:

Maarek
03-14-2014, 04:21 AM
چرا آخه ؟
اینجا اولین فروم امنیتی بود که توش عضو شدم (سال 2007) فاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااک

p3rtinax
03-14-2014, 04:27 AM
خدا نگهدارتون

hosssein
03-14-2014, 04:28 AM

نادان سنگی است که آب از آن نجوشد و درختی است که شاخه آن سبز نشود و زمینی است که گیاه آن نروید .حضرت علی(ع)

درسته که اینطوری جز درد سر برای ممد آقا چیزی نبود ...

اون عزیزایی که شما رو مجبور کردن این اتفاق بیوفته که احتمال میدم چیه دلیلش.. ، یه روزی خواهند فهمید که شبگرد چه گوهر ارزشمندی بوده ، میبایست حداقل میگفتن شما ازبعضی اعضا بعضی تعهدات رو بگیری (اونایی که میشناسی مثلا) در قالب قانون انجمن و به صورت پرایوت و خصوصی حفظ بشه ، نه اینکه کلا بسته بشه .

joker
03-14-2014, 04:32 AM
جواب روح عمه ت را چی میخوای بدی اون دنیا :4:

sin4.c0d3r
03-14-2014, 04:34 AM
متاسفم!!:29: ایکاش منصرف شی.

IlTTlI
03-14-2014, 04:54 AM
من با بک اپ شدیدا موافقم
لطفا بک اپ را تا اون روز بسته شدن بزارید و از ممد عزیز میخوام که این قسمت پرایوت رو حد اقل باز کنه ما ببینیم توش چیه ...
هر چند میدونیم چیزی نیست منتهی خیلی دوست دارم توشو ببینم :دی

Zero 00
03-14-2014, 05:10 AM
آقای جرجندی واقعا ناراحتم شدم کاش منصرف شی و یا تیم رو بدی دست یک نفر دیگه یا پک رو بدی رو لوکال بالا بیاریم چون شبگرد اکثر مطالبش مفیده و زمان کمه نمیشه این همه مطلب رو برداشت

ciph3r
03-14-2014, 05:11 AM
صلاح مملکت خویش خسروان دانند

a-hassani
03-14-2014, 05:15 AM
نمیخوام جو نا امیدی ایجاد کنم، ولی به نظرم تصمیم درستی گرفتید.
من خودم نزدیک ده سال سابقه کار امنیت داشتم، چند ماه پیش بوسیدمش گزاشتمش کنار، خانومم بهم میگه چطور دلت میاد کاری که چندین سال واسش وقت گزاشتی رو به این راحتی بزاری کنار، اما امنیت طبلیه که صداش از دور خوشه، تو کار امنیت یا باید کار بلک بکنی که یقینا عاقبت نداره و به نظرم اصلا درست هم نیست و یا باید کار وایت انجام بدی که بعدا میبینی سالیان عمرت رفته و ته جیبت شپش ملق میزنه. میبینی اگه تو سوپر مارکت یا بوتیک کار کرده بودی الان برای خودت کسی شده بودی. ولی به نظرم هیچ وقت دیر نیست، آدم جلوی ضرر رو هر وقت بگیره منفعته. دنیا پر از فرصت های نابه برای آدم های سخت کوش و اونایی که به خودشون ایمان دارن.
شبکرد تنها سایتی بود که هر روز چک میکنم یا بهتره کم کم بگم میکردم، ولی اشکالی نداره، دوستان شاد و موفق باشن کاربران هم خوشحال میشن.

▄▄♠ Sha2W ♠▄▄
03-14-2014, 05:27 AM
واقعا ناراحت شدم از این تصمیم
بکاپو حتما بزارید لطفا!!
تنها کاری که در حق اعضا میکنید این آخری

Warden
03-14-2014, 06:04 AM
بکاپ رو تا آخر 29 میزارید ؟

ciph3r
03-14-2014, 06:16 AM

IlTTlI
03-14-2014, 06:20 AM

باشه اقا میدونیم.. حالا تو هی بگو

اقا من قسمت پرایوت رو میخوام
انجمن رو دست هیچ کس نده چون هیچکس نمیتونه بدون ممد اینجا رو کنترل کنه ... دست کسه دیگه ای بیافته یه روزه منفجر میشه

حالا واقعا میخوای بری؟ نکنه هزینه ی انجمن یاری نمیکنه/.

یه دفعه یه تاپیک زدی بچه ها رو داغون کردی الان گرمن حالیشون نیست زیاد جدی نمیگیرن ولی این انجمن نباشه بچه ها از بیکاری میمیرن

free
03-14-2014, 06:26 AM
ضمن احترام برای نظر ممد جرجندی . . .
به نظر من شبگرد نقاط ضعف و قوت زیاد داره . . .
شاید اینجا واسه شما نون نداشته ( که مطمئنم جز دردسر و افترا و تهمت چیزی عایدتون نشده ) اما واسه خیلی ها مثل من آب داشته . . .
آب داشته چون اینجا همیشه واسه من یه محیطی بوده که مطمئن بودم هر وقت توش یه سوالی بپرسم حتمن به جوابم میرسم . . .
مدل بچه های شبگرد از اول تا الان همینجوری بوده و هست . . .
من خودم به شخصه همیشه افتخار میکردم که این بنده کمترین عضو کوچیکی از این اجتماع دوست داراان امنیت و ضد امنیت بودم . . .
دوستان یه سوال بپرسم . . .؟؟؟
تا حالا فکر کردید توی این چندین و چند سال عمر شبگرد . . .
هزینه هیا نگهداری شبگرد از کجا و چطور تامین شده ؟؟؟
مگه غیر از این بوده که این بنده خدا - ممد جرجندی - از جیب خودش خرج کرده تا من نوعی بیام اینجا و استفاده کنم . . .
========================
ممد هیچی بهت نمی گم . . .
اما امیدوارم خداوند به همه کمک کنه و راه درست و مستقیم و صالح رو پیش پات بزاره . . .

h4sh3m
03-14-2014, 06:30 AM
سلام

خيلي ناراحت شدم از اين خبر اما فكر نميكنم كه بك آپ دردي رو دوا كنه و فقط ميتونه به عنوان خاطره نگهداري بشه !
فردا كه دوستان يه روش جديد رو ياد بگيرن و نشه جايي دور هم به اشتراك گذاشت چه فايده !
گرچه گاهي بايد خودت رو از ديگران (نه همه) دريغ كني به خاطر نفهميشون كه فقط برا اونها ضرر داره اگه بدونن.

اميدوارم سال خوبي پيش رو داشته باشين دوستان و موفق و سربلند باشيد.

JeyJey
03-14-2014, 06:41 AM
ممد به خدا اگه شبگردو ببندی حلالت نمیکنم
اگه مشکلی هست بهتره به بقیه بگی تا دور همدیگه حلش کنیم نه اینکه همینجوری یه خانواده بزرگ رو از همدیگه بپاشونی بری

GH4D3R
03-14-2014, 07:11 AM
بابا بیخیال محمد ...قضیه چیه که یهو تصمیم گرفتین ؟
یعنی انقدر مشکل ناجوری هست که نمیشه حل کرد ؟ راستش از این جمله آخرت که گفتی خیلی معنی ها هست که دلیل این تصمیم هم شاید تو همین باشه اما کلا یعنی انقدر مشکل ناجوری هست که حل نمیشه ؟
بابا یکمی دیگه حالا فکرکنین...

AviShan
03-14-2014, 07:12 AM

با توجه به این جمله ظاهرا مشکلشون گفتنی نیست :) عاقلان دانند.
من تازه چند روزه اومدم اینجا. تو همین چند روز هم دلم کلی پر بود به خاطر برخورد بعضی از اعضاش! می خواستم پست ندم دلم نیومد. :) هر چند دوستان هم خیلی استقبال نخواهند کرد.
اینجا مطالب جالبی داره که جای دیگه نمی شه مثلشون رو پیدا کرد. هر ساعتی از شبانه روز هم که آنلاین می شم دست کم دویست نفر توی این انجمن در حال خوندن مطالب هستن.
اگه بحث هزینه ها باشه به نظرم یه حق عضویت سالانه یا ماهانه رو همه باهاش موافق باشن که در ازای استفاده از مطالب این انجمن بپردازن. اینجا به نظرم همه خیلی راحت و مثل خانواده بودن مابقی اطلاعاتش به درد من نمیخوره چون من کلا شاخه فعالیتم یه بخش دیگه اس اما برای کسانی که چندین سال فعالیت داشتن واقعا حیف و سخته که یک دفعه این خبر بهشون برسه.
هر چند به نظرم مشکلات فراتر از بحث هزینه و ... باشه! ظاهرا بعضی ها نمی خوان این انجمن باشه!

امضامو به این جمله تغییر دادم :) در هر انجمن دیگه ای که عضو هستم هم همین کار و می کنم. باشد که به گوش نادان برسد. :)

سال نو پیشاپیش مبارک
در هر کجا که هستید
موفق، سلامت و سربلند باشید

m107
03-14-2014, 07:12 AM
با سلام
اگه مشکل فقط بحث مالی اش باشه ، خب اعضا میتونن در ماه حق اشتراک پرداخت کنن
انشالله که از تصمیم تون منصرف بشین
اینجا تنها فرومی هستش که هکر ها توش بودن نه لمر ها مثل همون بوق به دست ها!!!
شما که بری ، فرصت دوباره میفته دست اونها و ....
من به شخصه خیلی چیزها هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی یاد گرفتم
خصوصا رک بودن شما و متواضع بودن شما رو
با اینکه خیلی خیلی از بقیه سر هستین ولی هیچ وقت خودبزرگ بین نبودین
فقط جان عزیز تون با وب آموز کاری نداشته باشین و اونو حتما ادامه بدین
موفق و موید باشین
یا علی(ع)

GH4D3R
03-14-2014, 07:23 AM

این علت رفتنی که گفتی کلا همه چیو میگه که چرا و چی شده...اما یعنی کلا راهی نبود محمد ؟ همین که اومدم و دیدم کلی ناراحت شدم بابا بیخیال ...

فکر میکنم خیال خیلیا که شامل حدیث هست راحت میشه :22::22::22:

l0c3d
03-14-2014, 07:36 AM
سلام.
دوستان اگه دقت کنید مسئله پول نیستش.....
دل محمد آقا از همه چی پره....

می دونی چقدر درد داره وقتی چیزی رو میدونی و بخوای به کسی بگی و حالیش نمیشه و به اندازه گاو نمی فهمه....
اون موقع هستش که همین جوری می سوزی و افسوس می خوری که الکی این همه زحمت کشیدم....

آره عزیزان...
درد محمد آريالا یه چیز دیگه بود که تو جملش بود.....

Digury
03-14-2014, 07:52 AM
................

L0pht
03-14-2014, 07:54 AM
کاش بسته نمیشد!
لابه لای دیتابیس این فروم خاطرات ما نهفته نه 01 !
--------------
بچه ها چندتا فروم خوب فارسی معرفی کنید که دوستان اینجا اونجا هم باشن...

LEGEND
03-14-2014, 08:26 AM
ممد جان هی چی صلاح میدونی ولی نظر همه بچه ها اینه که اگه مشکلی هست رفع کنیم ...
اگه بری کی میخواد بزنه تو سر و کله همدیگه، انرژیمونو کجا تخلیه کنیم ؟ به کی متلک بندازیم؟ با کی بحث های الکی کنیم ؟ تاپیک کدوم فروم ها رو منحرف کنیم از بحث اصلی ؟ کجا جوکر رو پیدا کنیم بیاد چند روز بن کنه ما رو ؟ جواب این همه سوال رو اول بده بعد خواستی برو ... :دی

free
03-14-2014, 08:45 AM
منم به شخصه محکم و مردونه میگم . . .
ممد جان اگه مشکلی داری برای اداره شبگرد بگو تا با کمک همدیگه رفعش کنیم . . .
شبگرد تو چی میگی ؟؟؟ :4:

captain 8l4ck
03-14-2014, 09:01 AM
ممد تو رو به این شب عیدی قسم مارو آواره نکن
به دو.ر از شوخی خداییش تنها روزنه ی امید به امنیت همین شبگرده به مولا ..
تو که این همه تجربه و سابقه داری این تصمیمو می گیری وای به حال دیگران و امثال من
جالبیش اینه که چه سریع هم همه میگن بکاپ بده و سریع سایت جای گزین می کنن
مگه فروم دیگه ای وجود داره که مثل شبگرد باشه و جو و حال و هواش اینجوری باشه

نامرد چرا بالا آوردی چرا رفیق نیمه راه شدی یه عالمو مست وحیران شبگرد کردی حالا می خوای بری
شبگرد دیگه جا افتاده کمتر کسی هست که تو زمینه ی امنیت باشه شبگرد رو نشناسه
دیگه کمرمون راست نمیشه اگه اینجا بسته بشه
شبگرد دیگه جزو لاینفک زندگی یه عده پیر و جوون شده
به خدا دلخوشی ما به همین شبگرده

اصلا ک--س عمه ی بدخواهان شبگرد و ممد

sin4.c0d3r
03-14-2014, 09:10 AM
اگه مشکل مالی هست یک دکمه "Donate" بزار ما هستیم کمک میکنیم.

Relative Code
03-14-2014, 09:37 AM
دوستان
همگی شما بهتر از من می دونید که آقای جرجندی با اینکه مشکلات مالی زیادی برای اداره اینجا داشت، اما هیچ وقت نگذاشت که این مشکلات سد راهی بشن برای ادامه کار اینجا.
مشکلات اینجا خیلی عمیق تر از اونی هست که ایشاون بخوان سفره دلشو باز کنه برای همه.
درسته که با این خبر شاید بسیاری به سرعت رفتن پیش کسایی که باید می رفتن و با خودشیرینی خبرو رسوندن که قربان!!! بالاخره از شر شبگرد خلاص شدیم ( شر برای اونها و خیرش برای همگی ما ) البته فکر کنم به قول آقای جرجندی با اینکار دیگه نوبت به درجه ترفیع و هزار تا چیز دیگه نرسید.

هنوز برای ما اهل ایران خیلی چیز ها زود دیر میشه، هنوز مونده که بخواییم موقعی که وقتش میشه یار پشتیبان هم باشیم و حرف به عمل بیاریمشون.
آقای جرجندی سال هاست که دندون روی جگر گذاشتن و هیچی نمی گین، خیلی از دوستان دیگه که تحمل نداشتن خیلی وقته کوله بار بستن یا از ایران مهاجرت کردن، یا کلا عطای اینجا رو به لقاش بخشیدن.

راست حسینی اگر بخواییم باشیم، اگر خدایی نگرده برای آقای جرجندی اتفاقی بیافتده، چیزی پیش بیارن، چند نفر از ما حاضریم مرام خرج بدیم پشت ایشون وایسیم؟
چند نفر از ما حاضریم از ته قلب باور کنیم که حرف های که همین آلان یا بعدن پشت سر ایشون می زنن و خواهند زد و باور نکنیم؟
جنگ تبلیغاتی که سال هاست برای ایشون امثال ایشون درست کردن و گاهی وقتها این جنگ نا برابر انقدر شدید به ناحق بوده که خواب از چشم های محمد گرفته...
هر انسانی بالاخره آستانه تحملی داره، هنوز برای ما ملت درک آدم های مثل ایشون که همه چیز خودشون گذشتن تا به ما چیزی یاد بدن زوده!!!

باشد که روز بتونیم واقعا بفهمیم که چرا محمد جرجندی 12 سال تلاش کرد و زحمت کشید، اما یک عده نفهمیدن و نخواستن که بفهمن.

نتیجه و عواقب نبودن اشخاصی مثل ایشون کاملا در آینده فضای سایبر و ای تی مملکت مشهود خواهد بود احساس میشه.

اما حیف که اون موقعه دیگه دیره و آبی که رفته به راحتی نمیشه به جوب برگردوند.

شب دراز است وقلندر بیدار

IrIsT
03-14-2014, 10:05 AM
آقای جرجندی,درسته,هرچی بگی درسته.دلت هم خوب پره.نه از لحاظ مادی.
اما این همه خون و دل خوردی واسه این تیم,به همین سادگی تعطیل؟
چه چشمی دوخته شده واسه بک آپ.از شبگرد هم نمی گذرن.حالا اونم بخش خصوصی.خیلی جالب بود.
فکر کنم کار خیلی ها با گرفتن بک آپ حل بشه.عکس هم قبول می کنید؟( منظور کسایی نیست که واسه مطالبش و آموزش ها گفتن)
همه دارن اینجا بی خانمان میشن و یک تیم قدیمی که واقعا حقش این نبود که اینطوری شه,به فکر بخش خصوصی شبگردن. :))

iNJECTOR
03-14-2014, 10:17 AM
من حاضرم بخرمش اگه میفروشی

Mormoroth
03-14-2014, 10:23 AM
چقدر همه جرجندی جرجندی میکنید . جو گرفتتون ؟! ممد ببند که این کارا خیر که نداشت شر هم شد . آره 4 5 سال پیش خوب بود . از روزی که این پست رو گذاشتی باید میبستی http://www.shabgard.org/?p=84
توی ایران . حرفه داشتن جرمه . دانش داشتن جرمه . کلا نباید خوب باشی . آخرشم که HP ازمون تشکر ویژه کرد . تصمیم خوبی گرفتی . همون وب آموز رو آگه میخوای نگه داری توانت رو بذار روی اون
موفق باشی .
------------------------
در ضمن بخش خصوصی شبگرد هیچ چیز مربوط به کامپیوتر نداره . یا فیلمه (سوپر) یا فرکانس یا حال و احوال دلتون رو صابون نزنید

d3c0der
03-14-2014, 10:27 AM
با این ریپلای هایی که من میبینم ، اگه محمد کمی توی تعطیل کردن شبگرد شک داشت ، الان 100 درصد به یقین تبدیل شده !

iNJECTOR
03-14-2014, 10:28 AM
چقدر همه جرجندی جرجندی میکنید . جو گرفتتون ؟! ممد ببند که این کارا خیر که نداشت شر هم شد . آره 4 5 سال پیش خوب بود . از روزی که این پست رو گذاشتی باید میبستی http://www.shabgard.org/?p=84
توی ایران . حرفه داشتن جرمه . دانش داشتن جرمه . کلا نباید خوب باشی . آخرشم که HP ازمون تشکر ویژه کرد . تصمیم خوبی گرفتی . همون وب آموز رو آگه میخوای نگه داری توانت رو بذار روی اون
موفق باشی .

بدون شرح!
http://forum.ha.cker.ir/

Mormoroth
03-14-2014, 10:58 AM
میبینی که اصلا فروم ما هکری نیست . بیشتر برای مسائل ctf هاست . فعالیتی هم نداره خوشگل پسر

IlTTlI
03-14-2014, 11:00 AM
فكر نميكنم كه بك آپ دردي رو دوا كنه و فقط ميتونه به عنوان خاطره نگهداري بشه !

بله میتونه دردی رو دوا کنه ... شبگرد هر سایتی نیست .. شبگرد باید یا حالا حالا ها بمونه یا اگرم رفت باید تو خاطره ها بمونه ... نمیدونم اگه ارشیو.org همه رو ارشیو کرده باشه مشکلی نیست..

ولی چه خوب میشد یهو ممد بیاد بگه :

"" شوخی کردددددددددددددددددددم انجمن بسته نمیشه و همتون سر کار بودید خخخ ""

Warden
03-14-2014, 11:26 AM
لاقن تا وقتی اینجا بسته نشده ی فروم راه بندازین همه همون جا جمع بشن
لینکشم همینجا بزارید

c3phalex1n
03-14-2014, 11:38 AM
نبندش جانه من!
بزار بمونه! اینجا بیش از اینکه فروم امنیتی باشه! خونه اینترنتی بچه هاست! کلی اینجا دعوا کردیم و تو سرو کله هم زدیم! بحث کردیم! خندیدیم و... کلی خاطره داره.
بیخیال هکینگ و امنیت حاجی، بیخیال همه چیز! این فروم یکطوری نگه دار! هزینه ماهانه سرورش و هم خودمون می دیم!
اینجا بسته شه کجا بریم پاتوق کنیم؟! این همه سال نگه داشتی! بازم این فروم و سرپا نگه دار.

shamimi
03-14-2014, 12:19 PM
حس بدی وقتی یک تیم خوب دیگه ادامه نمی ده :(

sissec
03-14-2014, 12:23 PM
شب عید بدون شبگرد؟
تمام خاندانتو احضار روح میکنم شب عید:دی

negative
03-14-2014, 01:19 PM
از سال 85 , 86 اين سايت جزو سايت هايی بود که بعد از نشستن رو صندلی کامپيوتر چک ميکردم با اينکه خيلی از مطالب به درد من نميخورد ولی واسم عادت شده بود و سايت رو دوست داشتم فقط به خاطر بعضی از آدمهای با سوادی که اينجا فعاليت ميکردن

tiger333
03-14-2014, 01:28 PM
با اینکه زیاد نمیشناسمت تون - اما میدونم 100% روتون فشار های خاصی(قانونی و سیاسی و ..) بوده که میخوای اینکارو بکنی.
به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم.

t4z3v4r3d
03-14-2014, 01:49 PM
محمد جان، داداش گلم از اینکه اینهمه سال تلاش کردی و این سایت و سرپا نگه داشتی با همه ی مشکلات، واقعا ممنون. اینجا خیلی خیلی خوب بود برای من و خیلیهای دیگه.
کلی چیز یاد گرفتم و دوستانی مثل خودت گل پیدا کردم. امیدوارم حداقل اف بی شو سرپا نگه داری.
هرجا هستی موق و پیروز باشی دادا.

Warden
03-14-2014, 02:10 PM
اینجا هم ی انتقادی باید از بعضی دوستان کرد

مثلا چرا میاین تاپیک میزنید که همراه اول داره دزدی میکنه
یا اون تاپیکی راجب ایرانسل زده شده بود و....

حالا شاید دلیل تعطیلی اینجا نباشه ولی بهونه ای میشه واسه خیلیا

به اومید پایداری شبگرد

silverfox
03-14-2014, 02:16 PM

به اومید پایداری شبگرد

درسته ولی خب شبگرد واسه همیناش خاص بود دیگه، که هرکی هر چیزی دلش می خواست می گفت، چیزایی که جاهای دیگه گفته نمی شد یا عجیب غریب بود تو شبگرد هر روز دیده می شد.

Digury
03-14-2014, 02:25 PM
انگار الان صدامون درست به گوشه ممد نمیرسه ..... موافقین دست جمعی ddos کنیم تا برا آبرو هم شده بمونه؟؟؟؟

GH4D3R
03-14-2014, 02:26 PM
ممد تو رو به این شب عیدی قسم مارو آواره نکن
به دو.ر از شوخی خداییش تنها روزنه ی امید به امنیت همین شبگرده به مولا ..
تو که این همه تجربه و سابقه داری این تصمیمو می گیری وای به حال دیگران و امثال من
جالبیش اینه که چه سریع هم همه میگن بکاپ بده و سریع سایت جای گزین می کنن
مگه فروم دیگه ای وجود داره که مثل شبگرد باشه و جو و حال و هواش اینجوری باشه

نامرد چرا بالا آوردی چرا رفیق نیمه راه شدی یه عالمو مست وحیران شبگرد کردی حالا می خوای بری
شبگرد دیگه جا افتاده کمتر کسی هست که تو زمینه ی امنیت باشه شبگرد رو نشناسه
دیگه کمرمون راست نمیشه اگه اینجا بسته بشه
شبگرد دیگه جزو لاینفک زندگی یه عده پیر و جوون شده
به خدا دلخوشی ما به همین شبگرده

اصلا ک--س عمه ی بدخواهان شبگرد و ممد

جایگزین نداره بابا هیچ جا مثل اینجا نمیشه ...فقط با حرفایی که باهاش زدیم فکر کنم ی مسئله حل نشدنی هست
که قرار بخاطرش این اتفاق بیافته ...
برن به ... بدخواهای محمد و شبگرد و این بچه های قدیمی اینجا...

r3d.w0rm
03-14-2014, 02:38 PM
اینجا هر پستش ی خاطرست !
نکن این کارو.

4shir
03-14-2014, 02:42 PM
کی پایه است ممد رو بلاک کنیم بره پی کارش :))))) . از وقتی هم این تاپیک رو زده نمیاد یاهو ببینم چش شده :ی کی چوب کرده تو آستینش دوباره
حاجی، اخوی، مومن، مسلمون، اوی نکن اینکارا را با بچه های مردم

black_hat
03-14-2014, 03:08 PM
کمپین حمایت از شبگرد (http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?28938-%DA%A9%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%A8%DA%AF%D8%B1%D8%AF&p=180611#post180611)

l4tr0d3ctism
03-14-2014, 03:08 PM
اگه امکانش باشه و بشه تغییر رویه بده شبگرد بهتره تا اینکه کلا کنار بره - شاید بهتر باشه جاایی باشه شبگرد که بیشتر محیط علمی باشه تا خاطره ای و سرگرمی علمی بود ولی خیلی علمی تر منظورمه

ولی اگه نشد خوب دیگه انشالله همه سلامت باشند و برای همه آرزوی موفقیت دارم

JeyJey
03-14-2014, 03:12 PM
6کاربر از s7az2mm به علت ارسالش تشکر کردند.

AviShan (امروز),free (امروز),k-2 (امروز),mafia1990 (امروز),Relative Code (امروز),sissec (امروز)

ببین واسه این تاپیکت چند نفر ازت تشکر کردن :|

یعنی ما یه همچین موجودات کسخل دوست داشتنی ای هستیم اون وقت دلت میاد ما رو از هم جدا کنی؟ :(

ایمان که رفت شبگردم با خودش برد ایشالا هرجا که هست خوش باشه
مجیک گور به گور شده هم که معلوم نیست کجا سرش شلوغه بیاد دلم واسش تنگ شده
بعد حدود 10 سال فعالیت تو این سایت هیچ وقت دوستان شبگردی رو فراموش نمیکنم امیدوارم یه جای دیگه بتونم همه بچه ها رو دور همدیگه ببینم تنها فرومی که هیچ وقت واسه آدم تکراری نمیشد شبگرد بود...
ایشالا دوستانی که توی شبگرد باهم رفیق شدن همیشه رفاقتهاشون پابرجا بمونه و همیشه در کنار همدیگه باشن
ممد هم میشه یه جورایی باهاش در تماس بود ولی خیلی از دوستانی که اینجا باهاشون آشنا شدم رو هیچ وقت نتونستم از نزدیک ببینم و شایدم هیچ وقت دیگه سعادت مصاحبت باهاشون نصیبم نشه
ولی در هر صورت برای همتون آرزوی موفقیت میکنم مخصوصا محمد عزیز که همیشه دوست خوبم باقی خواهد موند
سال نو رو هم پیشاپیش به همتون تبریک میگم ایشالا که سال خوبی برای همتون باشه سالی پر از موفقیت و شادی
امیدوارم سعادت مصاحبت با شماها بازهم نصیبم بشه
پیروز باشید @};-

b3hz4d
03-14-2014, 03:28 PM
هر چیز خوشی پایانی داره :(
من فکر نمیکنم هیچکدوم از اعضا ی اینجا از نبود شبگرد خوشحال باشن، متاسفانه خوشحالی بدخواهای شبگرد رو ممد با اینکارش تضمین کرد.
اینکه چرا پرچم سفید رو الان و با این سرعت ممد آورده بالا کسی نمیدونه، حدسیات و شایعات هم که زیاده. متاسفم برای خودم که پاتوق \ آموزشگاه مجازی گرمی مثل شبگرد رو از دست میدم. متاسفم برای دوستای خوبی که دیگه شاید در نبود شبگرد هیچوقت نبینمشون. متاسفم برای اونایی که تحمل دیدن یه فضای مجازی گرم رو برای جوونا ندارن، متاسفم واقعن ...

Zero 00
03-14-2014, 03:59 PM
حداقل یکی از بچه ها یه انجمن بالا بیاره بچه ها جمع شن اونجا البته برای تبادل اطلاعات و محیط کاملا علمی

Mormoroth
03-14-2014, 04:03 PM
راستی از 29 ام تا 5 ام ریدایرکت کن روی لاشیانه :))))))))))))

hoor4m
03-14-2014, 04:05 PM
افسوس و صد افسوس :2:
حالا نمیشه یه کاریش کرد ؟
هیچ راهی نیست ؟؟

03-14-2014, 04:28 PM
سلام اقای جرجندی
من از سال 2005 با شبگرد اشنا شدم و تو این مدت تقریبا روزی نبوده که اینجا سر نزنم.
میخوام بابت همه مطالبی که به وسیله این سایت یاد گرفتم از شما و بچه های سایت تشکر کنم.
یادمه یه روز با اینکه اشنایی قبلی باهام نداشتی با یه نامه دسترسی به بخش مخصوص بهم دادی اون روز خیلی از مرامت خوشم اومد.
ساعت 3 صبح گشتم پسوردمو پیدا کردم که فقط ازت تشکر کنم و بگم درصد بالایی از موفقیت شغلیم رو مدیون سایت شما هستم.
امیدوارم یه روز هم خودمون قدر همدیگرو بیشتر بدونیم هم اونایی که تصمیم گیرنده هستن قدر ادمایی مثل شما.

pouya_server
03-14-2014, 04:40 PM
ممد... من اگه تو نباشی :46:
ما همه دوست و دشمنامونو تو همین سایت پیدا کردیم، انصافا زندگی کردیم با شبگرد...
R.i.pمون نکن ممد جان

Relative Code
03-14-2014, 05:15 PM

به اومید پایداری شبگرد

درسته دلیلش اینها نیست، انتقاد شما هم به جاست، خیلی چیز ها اینجا جاش نبود، این باز بر می گرده به اینکه چقدر هر چی توی دلمون بود با اینکه به اینجا ربطی نداشت میامدیم اینجا میزدیم، چون جای دیگه ای نداشتیم.

Amir7022
03-14-2014, 05:19 PM
ممد جان اندکی صبر سحر نزدیک است !

Bahr4m
03-14-2014, 05:31 PM
یکی کل سایت رو بزاره زیر دانلود تا افلاین داشته باشیمش حداقل !
با idm grabber فقط پیج هاروهم بگیره خودش کلیه !!

alieye
03-14-2014, 11:02 PM
سلام
بعد از چند وقت که نت نداشتم،یه دفعه آن شدم ....نزدیک بود سکته کنم
آخه این چه کاریه؟؟!!!حداقل دلیلش رو هم بگو :13:
از اون حدیثی که تو پست اول نقل کردی میشه فهمید که باز فشارهای امنیتی و .... مطرح هستش
اگه مثل سیمرغ تحت فشارهای سیاسی و امنیتی هستی که،به شخصه راضی نیستم اذیت بشی و هرطور که صلاح میدونی رفتار کن،ولی اگه فقط فشار روانی و مالی روت هستش،همینجا مطرح کن،انشاءالله که درست میشه
99+1 درصد کسایی که میان شبگرد،افراد خاصی هستن با سلیقه های خاص،چون تو شبگرد،نه تیم دیفیس و ثبت باگی وجود داره که معروف بشی و بحث هاش هم که بیشتر سر مسائلی هستش به جز مسائل کامپیوتر(وسطاش یه گریز هم میزنن به کامپیوتر تا عریضه خالی نمونه)،پس مسلما کسایی که میان اینجا،دنبال چیز دیگه ای بودن و سر از اینجا در آوردن، در نتیجه بعد از تعطیلی اینجا،هر انجمنی هم که بیاد،مطمئن باش این جو رو نداره و همه چیش به کنار،اون رنگ نارنجیشو بگو :56:

اگر هم ناامیدی،یاد هدفات بیفت و اینکه بابت اینکه مکانی رو درست کردی که علم نشر پیدا میکنه،چه ثوابی میبری
آهنگ زیر رو هم گوش کن شاید افاقه کنه
یاس - باید بتونیم
(http://parsaspace.com/files/3881934884/?c=1052)
البته اینم بگما،فکر نکنی فقط شبگردو دوست داریم........خودتو شبگردو باهم دوست داریم،پس خواهشا روی تصمیمت تامل کن

یاعلی

l33t
03-14-2014, 11:09 PM
کاش هیچ وقت سراغ علم نمیرفتم، کاش دیوانه بودم، این نسخه ای هست برای هر ایرانی...
هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود ای شبگرد...
دیگه وقت رفتنه اما کجا خدا می داند!

iNJECTOR
03-14-2014, 11:09 PM
ممد... من اگه تو نباشی :46:
ما همه دوست و دشمنامونو تو همین سایت پیدا کردیم، انصافا زندگی کردیم با شبگرد...
R.i.pمون نکن ممد جان

ویندوز کاره خراب خسته :دی

free
03-14-2014, 11:16 PM
6کاربر از s7az2mm به علت ارسالش تشکر کردند.

AviShan (امروز),free (امروز),k-2 (امروز),mafia1990 (امروز),Relative Code (امروز),sissec (امروز)

ببین واسه این تاپیکت چند نفر ازت تشکر کردن :|

عاغا . . .
آقا . . .
عاقا . . .
چرا جو میدی . . .
اگه من تشکر زدم منظورم این نبوده که شبگرد بسته بشه و من خوشحال شدم
اولین نفری که از ممد خواست این کارو نکنه من بودم . . .
تشکر زدم که به عقاید ممد احترام گذاشته باشم . . .

Araz11316
03-14-2014, 11:44 PM
ممد بیا یه چیزی بگو حداقل:46:

IlTTlI
03-15-2014, 12:38 AM
خوش بحال اشیانه که حد اقل از دست ریشوهایی ماسون مثل موری راحت میشن
والا...

3v1l
03-15-2014, 12:44 AM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام آقای جرجندی و همه شبگردی ها
آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه
راستش من شما خیلی مدیر - فنی و سرسخت می دونستم یا حتی شنیده بودم . ولی یک دفعه مثل سیمرغ ( آقایان عسگری و رمضانی ) می خوای پرواز کنی !!! خیلی قابل تامل هست ؟؟
البته تصمیم گیری با خود شماست . شاید صلاح این هست ولی خوب حداقل اشاره کن به مشکلی که پیش اومده تا برای همه قابل هضم باشه که یک دفعه شبگرد بسته بشه !!! یعنی میخوای کل دیتا رو هم پاک کنی ؟ کل کاربران رو پاک کنی ؟ دامین شبگرد رو برای فروش ... ؟؟؟؟ ولی خاطرات و نکات مهم و حتی ظریفی که در این انجمن هست رو که نمیتونی از بین ببری.
تصمیم شما خیلی زود و تند هست به نظرم . بهتره تجدید نظر کنید. شاید هم دروغ ۱۳ سال ۹۳ باشه که پیشاپیش به عنوان عیدی تقدیم کردین به همه.

با احترام
3v1l

GH4D3R
03-15-2014, 12:44 AM
مهم نیست کی اول خواسته کی خر مهم اینه که یک اتفاق میخواد بیافته که و اونم اینه که دیگه قرار این خونه رو بعضی افراد قرار خراب کنن ...

اما محمد خودش این خونه رو ساخته بود از این تصمیم خوشحال نیست که اما کاش ی راهی باشه براش

خلاصه محمد قطعا خودت حس بدتری شاید به این تصمیم داری اما اگه لازم میبینی ی چیزی بگو و اون آخرین پستت نباشه ...

s7az2mm
03-15-2014, 01:01 AM
با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق

AviShan
03-15-2014, 01:14 AM

یا حق

سلام مجدد
من می گم این قضیه باید رسانه ای بشه!
کاملا مشخصه که وکیل این پرونده رو نمی پذیره و کسی نمی تونه کاری کنه! اما رسانه ستون چهارم دموکراسی! حتما می تونهههههههه
این یه ضایعه بزرگ برای جامعه علمی کشوره! به نظرم حذف اینجا به این دلیل که ممکن آسیب زننده باشه به همون اندازه ضایع اس که قرار بود رشته های علوم انسانی رو از دانشگاه ها حذف کنن!
مگه می شه توی یه مملکت، زمانی که در تمام مدارس سراسر جهان دانش آموزان ابتدایی دارن از لینوکس استفاده می کنن و سن هکر ها به 15 سال تقلیل پیدا کرده در ایران یه انجمن علمی رو ببندن؟
به بخش آی تی تمام خبرگزاری های آنلاین داخلی خبر می دیم تا بیان از این قضیه گزارش تهیه کنن. ببینیم مشکل کجاست!
حداقل اینجوری اگه شبگرد بسته بشه دلایلش هم بازگو می شه و مردم خودشون می تونن به قضاوت بشینن. شاید اگه از ده تا خبر گزاری بالاخره دو تاشون حقیقت امر رو بیان کنن.

free
03-15-2014, 01:21 AM
---- دوستان لطفآ خودتون رو کنترل کنید برخی چیزها ارزش گفتن نداره و فقط باید درس بشه! s7az2mm

fun_9990
03-15-2014, 01:27 AM

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق

این همون بلایی هست که سر من هم آوردن ! البته به نوع دیگرش ! نمی دونم چرا ما و ماها باید از این مملکت به خاطر نفهمی عده ای رفته باشیم و بریم ! نمی دونم چرا میلی به میلی حرفهای شما حرفهای دل من بود
! همچین همدردی قبلا در جامعه مجازی نسبت به خودم و دردسرهام ندیده بودم !

GH4D3R
03-15-2014, 01:29 AM

یا حق

یعنی لعنت به همه نادان ها و جاهلان ...یعنی یک روزی با انرژی صدچندان و روحیه عالی و تیم قوی قرار پایدارتر بیاد بالا ...دقیقا قابل درک تصمیمت محمد

همه جوره محمد هستم باهات و آرزوی بهترین ها برای تو و خانواده ات دارم

امیدوارم از عصر جاهلیت حاضر بیایم بیرون ...
هستیم کنارت ها من یکی که تا همیشه هستم

حق نگه دارت باشه عزیز

ارادتمندت ...gh4d3r

IlTTlI
03-15-2014, 01:36 AM
ممد فوقش ماهی یه پست اینجا میداد
همتون میدونید که بیشتر دردسرهای این سایت از خود شما بوده دوستان مخصوصا بعضیها که اسم نمیبرم و اینجا رو با سایت های پورن اشتباه گرفتن. و اگه ادامه پیدا میکرد اینجا لوتی دوم میشد.. این تازه یکیش بود توجه کنید این تازه یکیش بود
ممد هم یه جورایی میتونم بگم این بلاهایی که داره سرش میاد حقشه . چراشو خودش میدونه
بقیش رو نمیگم اصلا انقدر اعصابم خورده حوصله هیچی رو ندارم. دمه عیدی حالم گرفته شد خدایی بیشتر برای ممد ناراحتم تا انجمن شبگرد

LEGEND
03-15-2014, 01:58 AM
خیلی ناراحت شدم و برات آروزوی موفقیت میکنم امیدوارم قضایای بالا هم حل بشه
برای تمامی دوستان شبگردی هم در قدمت اول آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم

یا حق

free
03-15-2014, 02:07 AM
---- دوستان لطفآ خودتون رو کنترل کنید برخی چیزها ارزش گفتن نداره و فقط باید درس بشه! s7az2mm

ادیت نکن ممد . . .
بزار حرف بزنم . . .
بزار بگم اون چیزایی که تو دلم مونده . . .
بزار بگم که تو این مملکت چرا هیچی سر جاش نیست . . .
چرا این کلیدها قفل مشکلات رو باز نمی کنن . . .
ننگ بر شما باد که حتی دارید علم و دانش و اندیشه ما رو می سوزونید . . .
خاک بر سر اون آدمایی که بخوان از امثال اینا بترسن و میدون رو خالی بکنن . . .
هوی اونایی که میاید اینجا و حرفای ما رو می شنوید . . .
ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . . .
خودمون میریم . . .
خودمونم بر می گردیم
مطمئن باشید
ممد جون جدت دومین رو از دست ندی ها . . .
دوباره شبگرد رو میاریم بالا . . .

GH4D3R
03-15-2014, 02:14 AM
ادیت نکن ممد . . .
بزار حرف بزنم . . .
بزار بگم اون چیزایی که تو دلم مونده . . .
بزار بگم که تو این مملکت چرا هیچی سر جاش نیست . . .
چرا این کلیدها قفل مشکلات رو باز نمی کنن . . .
ننگ بر شما باد که حتی دارید علم و دانش و اندیشه ما رو می سوزونید . . .
خاک بر سر اون آدمایی که بخوان از امثال اینا بترسن و میدون رو خالی بکنن . . .
هوی اونایی که میاید اینجا و حرفای ما رو می شنوید . . .
ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . . .
خودمون میریم . . .
خودمونم بر می گردیم
مطمئن باشید

آره فقط خواهشن این دومین رو از دست ندین که باعث خوشحالی بی حد بعضیا میشه

محمد نگه دار اونو میاریم بالا با قدرت و روحیه بالا ...

خیلی ها علم رو نمیفهمند و اما تصمیم میگیرند برا این آدمایی مثل محمد ..

دم عیدی کلا حالمون واقعا گرفته شد اما من که هرکاری بتونم برا دوباره بالا اومدن شبگرد انجام میدم با قدرت ...

silverfox
03-15-2014, 02:19 AM
آخه اینجا که هرکی میومد حرف دلشو می زد حالا تو 1000 تا فرومه دیگه 1000 نفر ممکنه بیان یه چیزی بگن، فوقشم 4 تا اعتراض کوچیک به بعضی چیزا ممکنه بوده ولی به نظرم همچین حرف خطرناکی علیه کسی زده نمی شد که بخواد واسه محمد مشکل ساز بشه، اصلا چرا باید شبگرد انقدر مهم باشه یا جدی گرفته بشه که بخواد واسه کسی مشکل ساز بشه... نمی دونم من پرتم... چیه اصلا درک نمی کنم قضیه رو...

iNJECTOR
03-15-2014, 02:24 AM
واقعا ناراحت شدم و شرایط ت رو میفهمم،فقط بدون شرایط فعلی تو این مهمه که چیکار کنی زن و زندگیت (پدر و *****) آرامش داشته باشن و الویتت باید اونا باشن،هر چی میبینی که کانفیلیت میشه با اونا تغیرش بده/تو استوره خیلی ها هستی از جمله من ولی باید گفت یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه

خدا یارت

GH4D3R
03-15-2014, 02:30 AM
واقعا ناراحت شدم و شرایط ت رو میفهمم،فقط بدون شرایط فعلی تو این مهمه که چیکار کنی زن و زندگیت (پدر و *****) آرامش داشته باشن و الویتت باید اونا باشن،هر چی میبینی که کانفیلیت میشه با اونا تغیرش بده/تو استوره خیلی ها هستی از جمله من ولی باید گفت یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه

خدا یارت

دقیقا درسته دیگه با این شرایط که خیلی ها میدونیم باید اول آرامش تا حدی که بشه برگردوند به خانواده ...
فقط محمد تنها نیستی ها اینو یادت باشه ...

IlTTlI
03-15-2014, 02:47 AM
ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . .
خودمون میریم . . .

چون این مملکت لیاقت یه همچین جوونایی رو نداره و ایران باید تا عبد بدبخت بمونه ...ای احمقای ...

با این چیزی که من از ممد میدونم فکر نمیکنم عقل و شعورش بهش اجازه بده که دیتابیس شبگرد رو بپرونه و یا حتی دامینش رو از دست بده (که عمرا دامین رو از دست بده )

M0TRIX
03-15-2014, 03:25 AM
شبارو کجا بمونیم ما؟خونه دیگه ای نداریم

itboys
03-15-2014, 03:33 AM
بر گشنه به جز بریده نان ندهند
خوشمزه غذا به جز به نادان ندهند

ای جان رفیق بیا و نادان تو بمان
بر دانش تو به غیر زندان ندهند

joker
03-15-2014, 04:15 AM
سلام مجدد
من می گم این قضیه باید رسانه ای بشه!
کاملا مشخصه که وکیل این پرونده رو نمی پذیره و کسی نمی تونه کاری کنه! اما رسانه ستون چهارم دموکراسی! حتما می تونهههههههه
این یه ضایعه بزرگ برای جامعه علمی کشوره! به نظرم حذف اینجا به این دلیل که ممکن آسیب زننده باشه به همون اندازه ضایع اس که قرار بود رشته های علوم انسانی رو از دانشگاه ها حذف کنن!
مگه می شه توی یه مملکت، زمانی که در تمام مدارس سراسر جهان دانش آموزان ابتدایی دارن از لینوکس استفاده می کنن و سن هکر ها به 15 سال تقلیل پیدا کرده در ایران یه انجمن علمی رو ببندن؟
به بخش آی تی تمام خبرگزاری های آنلاین داخلی خبر می دیم تا بیان از این قضیه گزارش تهیه کنن. ببینیم مشکل کجاست!
حداقل اینجوری اگه شبگرد بسته بشه دلایلش هم بازگو می شه و مردم خودشون می تونن به قضاوت بشینن. شاید اگه از ده تا خبر گزاری بالاخره دو تاشون حقیقت امر رو بیان کنن.

عزیزم تمام خبرگزاری ها و روزنامه ها ردیف بودجه دارن از دولت که از وزارت ارشاد میگیرن :)
این چیزایی هم که میبینی رسانه ای میشه با تائید قبلی رسانه ای میشه. نمیدونستی بدون.
الان بیان چیا رسانه ی کنن ؟ یکی از محکومان فتنه 88 و ارازل و اوباش و عوامل استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار بخاطر 5سال زندان تعلیقی سایتشو بسته !

کس خلینا....
---------------
ممد چیلم تو حلقد :4:
بنزین 1200 تومنی هم تسلیت میگم ... .:70:
بعد عید بیا ببرمت ی جای خوب که دیگه به این چیزا فکر نکنی :)

پیوست : بفاک رفتن فروم هم ناراحت کنندس ( عمه خراب حداقل فقط کلوز کن این پستها باشه سرجاش بتونیم توش سرچ کنیم ) و هم خوشحال کننده لااقل برای من که کلی از وقتمو توی 24 ساعت آزاد میکنه برای رسیدن به کارو زندگی :)

Araz11316
03-15-2014, 04:29 AM
خواهش چیزی نگید که دردسر ساز بشه .

ممد جان با آرزوی خوشبختی در قدم به قدم زندگیت . سعی کن به فکر خانواده و خودت باشی . به خاطر کله شقی و دنیای مجازی آینده خودت و اون نی نی کوچلو رو خراب نکن . بعضی وقت ها به ناچار باید بعضی چیزها رو قبول کرد و بی خیال شد

حتما برو پیش جوکر :4:

l0c3d
03-15-2014, 05:04 AM
خیلی جالب بود...!
هم آرزوی موفقیت برای محمد آقا کردند....
ولی حتی هیچ کی برنگشت ببینه می تونه کسی به محمد آقا کمک کنه...
ببینه فامیلی یا آشنایی داره که بتونه شاید مشکل محمد آقا روحل کنه....

خدا کنه روزی برسه که سر هیچ بی گناهی بالای دار نره واسه عقیده اش..

iNJECTOR
03-15-2014, 05:12 AM
خیلی جالب بود...!
هم آرزوی موفقیت برای محمد آقا کردند....
ولی حتی هیچ کی برنگشت ببینه می تونه کسی به محمد آقا کمک کنه...
ببینه فامیلی یا آشنایی داره که بتونه شاید مشکل محمد آقا روحل کنه....

خدا کنه روزی برسه که سر هیچ بی گناهی بالای دار نره واسه عقیده اش..

ده آخه لاکردار بخون ببین یارو چی گفته بعد حرف بزن .میگه هیچ وکیلی پروندشو قبول نمیکنه میفهمی یعنی چی ؟بعد تو میگی کسی آشنایی نداره کمکش کنه ؟مگه رفته اداره ثبت جلد شناسنامشو عوض کنه که آشنا داشته باشیم؟؟؟؟؟!

free
03-15-2014, 06:01 AM
با تمام وجود غمگینم . . .

کشورم نفت به جهان میده . . .

ashi_bomba
03-15-2014, 06:29 AM
محمد عزیز امیدوارم از این جا به بعد تو زندگیت موفق تر از هر زمان دیگه باشی . شاید برات اهمیتی نداشته باشه اما از نظر خیلی ها که از دور بهت نگاه میکنن تو این دوره از زندگیتو با موفقیت پشت سر گذاشتی .
مطمئنم تا اخر عمر از اینکه 8 سال عضوی از شبگرد بودم با افتخار صحبت میکنم .

Warden
03-15-2014, 06:52 AM
به نظرتون اگه کسی shabgard.net رو بالا بیاره فیلتر میکنن ؟*

a-hassani
03-15-2014, 06:54 AM
محمد جان با مسئولین امر بیشتر صحبت کن، من مطمئنم با تفاهم و حسن نیت همه چی حل میشه.
بر عکس سایر دوستان من صدی نود مسئولینی که تو حوزه امنیت دیدم خیرخواه بودن، استثنا همه جا وجود داره، قبول دارم امکانات کمه بله. حمایت ها اونطوری که ما دوست داریم نیست. درسته.
اما هزاران نفر دارن در همین حوزه امنیت به صورت قانونی کار میکنن و نون میبرن سر سفره زن و بچشون.
متاسفانه عده ای از دوستان نه فقط الان در طول سالیان چون از سیستم شناختی ندارن میان اینجا یه سری چیزا میگن، خودشون که با فی ..تر شکن هستن و اسم و رسم واقعی هم که ندارن، حرف هایی میزنن که درد سرش برای شما بوده، خودتون رو جای مسئولین هم بزارید، پست های بی ربط و مشکل دار کم نبوده توی شبگرد، من فکر میکنم برخی کاربران از فضای بازی که در اختیارشون بوده اونطور که باید و شاید درست استفاده نکردن.
به خدا قصدم پاچه خواری نیست و خودم الان شرایط درست درمونی ندارم اما من بدی ای طی این ده سال کار که کردم از هیچ مدیر و مسئولی ندیدم، چه خصوصی ها چه دولتی ها. بعضی بی مهری ها بوده، به شخصه سعی میکنم موقعیت رو درک کنم و حلال کردم.
امنیت کشور هست به هر حال حساسیت های خاص خودش رو داره، بچه بازی نیست که بشینیم اینجا دیفیس کنیم، داس کنیم. بیایم اینجا یا هر جای دیگه در مورد مسائل اظهار نظرهایی کنیم که غیر قانونی هست و مسلما بار حقوقی و قضایی داره.
امنیت کارای ایرانی باید یک روز متوجه بشن که این مقوله خیلی خیلی خیلی جدی هست. در رفتار و کردار باید سنجیده عمل کنن.
شاید مسئولین سعی دارن از این طریق میزان جدی بودن قضیه رو واسه دیگران جا بندازن، که حق هم دارن. مطمئنم با کمی مدارا و گفتگو میتونید به نتایج بسیار مثبتی برسید.
امیدوارم این مشکل به زودی حل بشه.

free
03-15-2014, 07:26 AM
به نظرتون اگه کسی shabgard.net رو بالا بیاره فیلتر میکنن ؟*

هنوز تموم نشده ، شروع شد . . . :62:

Araz11316
03-15-2014, 07:53 AM
مطمئنم تا اخر عمر از اینکه 8 سال عضوی از شبگرد بودم با افتخار صحبت میکنم .

:53::53::53:

Sc0rpioN
03-15-2014, 08:02 AM
دوستان انفدر اجساسی صحبت نکنید
به نظرم محمد بسیار تصمیم درستی گرفته درسته برای شما سخته، شمایی که دبیسرتان میری و بزرگ ترین دغدغه ات دختر همسایس، محمد بچه داره! خانواده داره!
من مطمئنم ده برابر فشاری که بعد از گزارش hp به اومده به محمد داره میاد.
ارتباط بین همدیگر رو به یک فروم محدود نکنید. من به نوبه خودم دیگه توی نت فعالیت زیادی نخواهم داشت و کلا دیگه از این حرفه زده شدم و قصد دارم برای همیشه کنار بزارم این فیلد رو. حالا محمد که دیگه بماند. من توی جریان بعضی از مسائل و مشکلاتش هستم، به خدا خوب صبری داره...

تنها چیزی که می مونه، به جای احساسی شدن، آرزوی موفقیت کردن هست.
محمد امیدوارم مشکلاتت حل بشه

یاشار

bersam
03-15-2014, 08:11 AM
من به نوبه خودم دیگه توی نت فعالیت زیادی نخواهم داشت و کلا دیگه از این حرفه زده شدم و قصد دارم برای همیشه کنار بزارم این فیلد رو.
ای بابا تو دیگه چرا یاشار؟

bersam
03-15-2014, 08:12 AM
به شخصه خیلی از این اتفاق ناراحت شدم
به قول بچه ها اینجا برای ما پر خاطره است
کاش میشد بیخیال میشدی
یا حد اقل واگذارش میکردی
یا حتی بفروشیش تا یکم از این زحماتی که برای بچه ها کشیدی جبران بشه
شاید یکم دیر شده باشه ولی از تمام دوستانی که در این مدت کنارشون بودم حلالیت میخواهم

GH4D3R
03-15-2014, 10:02 AM
فروم و شبگرد به کنار این همه فشار رو محمد و زندگی اون فکر کنم مهمتر هست الان

امیدوارم سال خوبی رو شروع کنی و موفق باشی محمد

Zero 00
03-15-2014, 10:06 AM
آقای جرجندی انشالا هر جا که هستی موفق و پیروز باشی و پیشاپیش عید نوروز به شما و خانواده محترم و بچه های شبگرد تبریک عرض میکنم

انشالا که یک محیط شبیه شبگرد ایجاد بشه و یا مشکلات حل بشه و دوباره شبگرد رو بالا بیارید

یا علی

k-2
03-15-2014, 10:43 AM
واقعا خبر غم انگیزی برای بنده بود. واقعا نمیدونم چی بگم.
آقا ممد و همه دوستان شبگردی (جدیدی و قدیمی فرقی نداره)، براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرکجا که هستید و هرکجا که باشید از شر دشمنان و دوستان نادان در امان باشید.
-------
آخرین برگ سفرنامه باران این است که زمین چرکین است...

snbb000
03-15-2014, 11:07 AM

یا حق

جرجندی حقته که این بلاها سرت بیاد میدونی چرا ؟چون توی دایره نبودی چون خایه مالی نکردی چون همیشه حرف حق زدی چون همیشه درست گفتی
اگه خایه مالی کرده بودی مثل فلانی الان تو رسیاست جمهوری دفتر داشتی داشتی از امیرکبیرم مدرک میدادی ماهانه هم فقط پول میشمردی

شبگر همیشه توی شبکه و هک و امنیت درس میداد امروز با رفتشن داره فراتر از اینا به همه درس میده
بچه ها شبگر داره میگه اگه خایه مال بودی و توی دایره باپربجا میمونی و مثله فلانی توپم تکونت نمیده هر کاریم خواستی میتونی بکنی اما اگه اومدی حقیقتو گفتی اگه دلت برای مردمت سوخت باید مثله محمد جرجندی جمع کنی بری ;)

c3phalex1n
03-15-2014, 11:12 AM
حداقل پیج فیسبوک یا آی دی یاهو بزارید هم دیگر و ادد کنیم!
اینجا جمع شد حداقل از یک جایی به هم دسترسی داشته باشیم.
منم سر ماجرا شبگرد امنیت و هکنیگ و .... بوسیدم گذاشتم کنار! از فردا می رم سمت همون الکترونیک و فیزیک و برنامه نویسی!

خدافظ امنیت!

Zero 00
03-15-2014, 12:18 PM
آقا همه آی دی یاهم یا فیسبوکشون رو بزارن تو امضا هاشون اد کنید همدیگرو

IlTTlI
03-15-2014, 01:36 PM
به قول یارو گفتنی جو ندین انقدر
ای دی همدیگرو میخوایین چیکار دو روز دیگه حتی یوزر همدیگرو هم فراموش میکنید...
اگه بازم اسرار دارید فیس ب هست. واقعا داستان دار شده این موضوعات اولش که ایمان امپرور رفت و چند ماهه معلوم نیست دارن چیکارش میکنن .. الانم که شبگرد و ادمینش
الکی هم hp hp نکنین اچ پی 4 تا عکس گذاشت و شما مشهور شدین تمام... باید دید خودتون رو عوض کنید هنوز هم دنبال خودبزرگ بینی هستید.
باید ببینیم که موضوع هک و امنیت تو ایران چرا اینطوری شده . یعنی اینقدر بی ارزشه؟ یعنی پلیس اینترنت ایران و مسئولان میگن این حیطه رو بچه ها بزارن کنار؟
حالا واقعا ما داستان رو نمیدونیم چیه اگه مربوط به هک هست یا نیست رو خود ممد دقیق میدونه که تمایلی هم به گفتن جزئیات نداره... باید سر این موضوع بحث بشه
یعنی این همه انجمن هک تو ایران این همه کارای احمقانه دارن میکنن کسی چیزی بهشون نمیگه ... بهروز کمالیان هم که فقط ماهی 5-7 میلیون شایدم بیشتر داره پول سرورش رو میده حالا فکر کن چقدر داره در میاره از اموزش هک .. حالا اموزش هاش درست حسابی هست یا نیست به خودش ربط داره مهم پولیه که داره در میاره و خیلیهای دیگه هم هستن که اینجوری دارن پول در میارن
ینی ممد جان تو یا ایمان چیکار کردین که این همه فشار میارن روتون ؟
واقعا بعیده اصلا ادم میمونه چی بگه به خدا
بسته شدن شبگرد به خود ممد مربوط میشه ادمینه اختیارش رو داره..
باید تا اون روزی که اقا گفتن در مورد موضوع دیگه ای بحث بشه.
اینکه چرا و چطور شد که یهو همه رو فراری دادن
چرا همه دارن هک رو میزارن کنار
چرا هکر ها رو اینجوری میترسونن
چه اتفاقاتی داره میافته برای اینا
باید راجع به اینا بحث بشه

b3hz4d
03-15-2014, 02:30 PM
حداقل پیج فیسبوک یا آی دی یاهو بزارید هم دیگر و ادد کنیم!
اینجا جمع شد حداقل از یک جایی به هم دسترسی داشته باشیم.
منم سر ماجرا شبگرد امنیت و هکنیگ و .... بوسیدم گذاشتم کنار! از فردا می رم سمت همون الکترونیک و فیزیک و برنامه نویسی!

خدافظ امنیت!
پیشنهاد خوبیه، خوب بود خودت اینکارو میکردی :)

myazdi_2000
03-15-2014, 03:13 PM
آقا یه پیشنهاد :
میشه از ایمیل کل آدمایی که اینجا رجیستر کردن اکسپورت گرفت ، بعد تو همون گروهه تو fb همشون رو ادد کرد !؟

سوالی شد!

AviShan
03-15-2014, 04:27 PM
واقعا که! من متن خبر بسته شدن شبگرد و برای اکثر رسانه های به نام فرستادم!
باورم نمی شه که اعلام برندگان جوایز بازی های رایانه ای 92 از ارزش بیشتری برخوردار بوده باشه!
لعنت بر این قسم روزنامه نگاری و رسالت رسانه ای شون که خوردن!!!
ما تو حوزه خودمون برای کمتر از اینها بال و پر می زدیم!
اینا به جز مفت خور هیچی نیستن چه برسه روزنامه نگار! واقعا متاسفم براشون!
البته حق هم دارن الان وقت کارت های عیدانه گرفتنشون و هدیه های نشست های خبری شونه!
برای چی باید مشکل مردم براشون مهم باشه؟؟؟
تکلیف این سایت چی می شه : ashiyane.org اینم که داره تو این حوزه فعالیت می کنه!
پس چرا اون و نبستن؟

pouya_server
03-15-2014, 04:45 PM
پس سرت بره حرفت نمیره ممد جان... :17:
خیلیهاتون رو تا حالا ندیدم اما خیلی دلم برا همتون تنگ میشه.

T0RNAD0
03-15-2014, 05:54 PM
یادمه 2005 یا 2006 بود که داشتم با بابای محمد که آدم بسیار دوست داشتنی هست صحبت میکردم و همونجا بود که با شبگرد آشنا شدم . سنی نداشتم و از این حوزه کاری هم فقط اسمش رو شنیده بودم.
با بدبختی ! یوزر ساختم که اصلا یادم نیست چی بود و داستانم شروع شد ، گرچه تو مقوله امنیت علمم زیاد نیس و تقریبا همیشه اینجا یک مصرف کننده صرف علم دوستان بودم ، ولی یه جورایی یه خونه شد واسم و روش غیرت دارم.
تقریبا هر شب چک میکردم فروم رو ، تا اینکه 2-3 هفته نتونستم بیام اینجا و حالا که اومدم... . !!!
اینجا رو همیشه دوست دارم چون با سواد ترین های حوزه کامپیوتر ، شبکه ، الکترونیک ایران توش یوزر دارن . اکثر مدیرها و اعضای ارشد سایتها و فروم های دیگه هم اینجا در خفا یا علنا یوزر دارن ، چون اینجا یه جورایی با سایت و فروم های دیگه فرق داره.
<< اینجا تنها جایی بود که توش بوی تخمای کله گنده ها به مشام نمیرسید و یه عده دستمال به دس ننشسته بودن و راحت میشد توش وول خورد.>>

یادش بخیر اولین باری که اینجا یکی یه تشکر بست به ناف پست ما چه ذوقی کرده بودم . (بچه بودم دیگه ! ).

یادش بخیر چقدر بطری های آب معدنی رو سر میکشیدم بعد میومدم شبگرد ببینم با کله داغ هم چیزی از حرفای بچه ها حالیم میشه یا نه... .! :4:

با اینکه اکثر بچه های اینجا رو از نزدیک ندیدم ولی واسم دوست داشتنی هستین و قابل احترام ، هم خودتون هم خل و چل بازیاتون :1_002:
محمد ، درکت میکنم ، دینتم ادا کردی . امیدوارم که نری ، اگرم رفتی باز با قدرت برگردی ، اگرم نه که باقیش با طاها کوچولو که از اون نگاهش معلومه یه چیزایی تو کلش هس ،اصلا اومده که تارو مار کنه :1_002:

برای خودت و خانوادت و همچنین تمام دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

پیوست : همیشه این سوال تو ذهنم بود که موغول ها بیشتر به این کشور ضربه زدن یا اینا !؟ از هرکیم پرسیدم گفت <" ظاهرا "> موغول ها ... . !!!

خوش باشید... ./.

--Elite--
03-15-2014, 06:08 PM
پیرمرد خسته پس این دفعه بالاخره تصمیم گرفتی ماشه رو بکشی ... :)

از 3-4 سال قبل من و محمد بارها و بارها به شوخی یا جدی در مورد تخته کردن در اینجا صحبت کرده بودیم و هر بار هم محمد صرفآ به دلیل "دلسوزی" برای یک عده جون که اینجا سرشون به خیر یا شر گرم بوده ، بیخیال شد و باز ادامه داد. و به جرات میگم و شخصآ هم از نزدیک شاهد بودم که توی این سال های اخیر بخصوص 4-5 سال اخیر این فروم هیچ چیزی بجز مشکل و دردسر و دغدغه برای محمد نداشه. کم هم نبوده تعداد مواردی که بخاطر همین فروم کذایی مجبور بوده با یک سری آدم که به معنی واقعی کلمه __نفهم__ هستن درگیر بشه و چک و چونه بزنه.
من اگر جای اون بودم شاید خیلی وقت پیش ها این کار رو میکردم ولی خوب ذهنیت های هر کس با بقیه فرق میکنه. تا همینجا هم دست مریزاد و خسته نباشی مرد! من هم مثل خیلی های دیگه به این تصمیم احترام میزارم و بهش حق میدم کاملآ.
دنبال دلایل فوق سری و عجیب غریب و سیاسی و ... هم نباشید. محمد وقتی میگه "خسته شدم" یعنی واقعآ دیگه خسته شده از دست اون جماعت که روی گاو و الاغ رو توی منطق و فهم و استدلال سفید کردن ...

خودش هم نوشت... که توی اون خراب شده، هر چه بیشتر دل بسوزونی و بیشتر زحمت بکشی (بدون خایه مالی) بیشتر خار چشم سیستم و افراد میشی! چراش رو من هم خیلی سعی کردم توی 10-15 سالی که ایران کار کردم بفهمم ولی مغزم کم آورد و این معادله عجیب غریب رو ول کردم به امان خودش برای همیشه. خوشحالم که محمد هم بالاخره تونست اون بخش "احساس" رو کنار بگذاره و انرژیش رو متمرکز کنه روی چیزی که اگر سودی براش نداره حداقل دردسر نداشته باشه..
به جرات میگم محمد زندگیش و بهترین دوره و سال های جونیش رو وقف این فروم و آدم هاش کرد. و جواب همه این سال ها و زحمت ها رو هم توی این چند ماه اخیر گرفت !!!

بقول محمد آسون نیست بستن فرومی که 14 سال این همه آدم توش رفت و آمد کردن! برای من هم ، هرچند که زیاد فعال نبودم از چندین سال پیش (به همین دلایل مشابه!) ولی همیشه برام جالب بوده تماشای روال رشد و بقول معروف بزرگ شدن و پخته شدن بچه هایی که اینجا اومدن و رفتن. رسمآ بابا بزرگ این فروم حساب میشم من فکر کنم ، چون وقتی با محمد آشنا شدم و باب رفاقت پر ماجرا و خاطره ما باز شد، این فروم تازه دو سه ماهی بود باز شده بود.... و از اون زمال که تقریبآ 14 سال میشه ، حتی با اینکه خودم پستی ندادم ، هفته ایی نبوده که سرک نکشم اینجا. دوستان (اینترنتی) خیلی خوبی اینجا پیدا کردم که احتمالآ رفاقت و ارتباط با تعداد محدودیشون هرگز هم قطع نشه. از مرحوم مغفور BL2K گرفته تا بقیه... . و نکته جالب اش برام این بود که بنا به دلایل شخصی ، همیشه تونستم حریم بین ایم محیط و زندگی بیرونم رو حفظ کنم و نتیجه اش این شد که فکر کنم از کاربرای فروم توی کل این 13-14 سال فقط خود محمد و امیر حسین و هاتف و هاشم بود که توی محیط بیرون هم دیدیم همدیگه رو ! محمد که اگر متآهل نبود ، الان رسمآ باهاش ازدواج اینترنتی کرده بودم. بنا به روایتی مستند ، اونقدری که من و محمد با هم چت کردیم و گپ زدیم ، محمد با خانومش چت و صحبت نکرد! اگر بخوام از همه دوستان و افراد خوبی که توی این فروم باهاشون آشنا شدم اسم بیارم ، بی انصافی میشه چون خیلی ها از قلم میوفتن ، ولی همین دم آخری از همه کسایی که به من لطف داشتن یا چیزی به من یاد دادن ، تشکر بکنم. من هم مثل خیلی های دیگه از در کنار علایق شخصیم، از همین کوچه خاکی شبگرد بود که شور و شوق برای یاد گرفتن و یاد دادن بیشتر پیدا کردم. و یه نکته مثبت که توی محیط شبگرد و در کنار محمد و چند نفر دیگه از دوستان خیلی قدیمی فروم یاد گرفتم و بهش عادت کردم این بود که هیچ موقع توی انتقال تجربه یا معلومات خساست به خرج ندیم و هر چیزی رو که بدلیم بی چشم داشت به بقیه هم یاد بدیم. این بهترین خصلتی بود که من از اینجا یاد گرفتم. و بر خلاف خیلی از افراد و سایت ها و فروم های دیگه هم ، شبگرد هیچ وقت به سمت کسب در آمد از این طریق نرفت ، باج سبیل به کسی نداد ، خایه مالی جایی یا کسی رو نکرد ، خایه مال پروری نکرد ، و اگر هم زمانی یا جایی لازم بود، خیلی شیک زد توی دهن اونهایی که باید!

نکته و خاطره جالب دیگه ایی که باید بگم هم اینه که ، اولین پیشنهاد کاری که داشتم و منجر به قرداد کاری رسمی توی زمینه امنیت شد هم ، بخاطر همین فروم بود! :) پس شروع رسمی کارم بصورت تخصصی توی این زمینه رو هم من به نوعی مدیون محمد و این فروم هستم :) تاریخ اش هم بر میگرده به سال 2003 !

مطمئن هستم که حتی بعد از بسته شدن اینجا هم ، محمد یه راهی برای ادامه فعالیت های کرم های توی مغرش پیدا میکنه.... شاید از طریق همین WebAmooz :) خدا رو چه دیدین...

حرف نگفته زیاده ... ولی خوب تا همین حد فعلآ حوصله تایپ کردن داشتم :) اگر چیز دیگه ایی هم مونده بگین تا توی همین دم آخری گپ و گفتی بکنیم دور هم ....

در ضمن اگر خودت این رو داری میخونی BL2K یا کسی هست که باهاش تماسی داره ، یه بوقی ایمیلی چیزی به من بزن :) تا محمد همه رو با اردنگی نریخته بیرون از فروم ...

محمد جان ، با اینکه میدونم خیلی خسته هستی ، ولی خسته نباشی پیرمرد!

free
03-16-2014, 01:29 AM
واقعا مسخرست . . .
شبگرد و بچه های شبگرد باید برن پی کارشون و دلزده بشن از تمام دلبستگی هاشون . . .
اونوقت اینا . . .
اینا پاکه پاکن . . .
اینا خیلی با مرامن . . .
اینا خیلی با شرفن . . . :45:
.................................................. .................... s7az2mm g لطفآ از کسی نگید

شبگرد بره . . .
اونوقت اینا بمونن . . .
این عدالته ؟؟؟
محمد جرجندی وضع زندگیش مشخصه چی داره و چیکارست . . .
اونوقت اینا وضع زندگیشون . . .

4n0nym0us
03-16-2014, 01:33 AM
جا داره این دم آخر یادی بکنم از یک سری خاطرات

یاد اوایل شبگرد که پر بوتر و ابزارات یاهو بود
یاد مرحوم bl2k که مفقود الاثر شد
یاد جناب magic که واقعا UIF ایشون خیلی کار راه بنداز بود
یاد شبه وبسایت/بلاگ ها (مثال:http://magic.shabgard.org/)
یاد کل کل ها ......
یاد ddos/downtime ها
یاد پاک/بن کردن گله ای یوزر ها .....
یاد بیانیه ها......
یاد سایت هایی که مرحوم ایمان دیفیس می کرد و بیانیه ای که شبگرد می داد و می گفت این ها ربطی به ما نداره
یاد مرحوم قانون (ره) که با مقاومت اعضا از پای در اومد
یاد مجله شبگرد ، الاخصوص اونی که مصاحبه با یاهو بود و از آخر به کجا ها که ختم نشد
یاد رستوران پسر خوانده که توی سایت باز شده بود "و مارا گفتند هان ای مهدی...." که بسته شد ، البته سالگردشم گرفته شد
یاد استاد فرزاد شریفی ایلخچی که باعث سرگرمی عده کثیری از کاربران اینجا شده بود
یاد 5698741256 باری که خبر هک آشیانه توی بخش دیفیس اومد
یاد عرق خور که اتفاقا همین چند سال پیش دم عید بود اومد عکس های جالبی پابلیک کرد و رفت

و .....

البته یک سری عکس هم از موارد بالا موجوده که پیداش نمی کنم به کنار ، یه سری مواردی هم داره که کلا بی خیالش شد بهتره :d

sniffer
03-16-2014, 01:36 AM
ممد جان خیلی ناراحت شدم انشالا هر کجا که هستی موفق باشید آرزوی بهترین ها دارم برات :6:

GH4D3R
03-16-2014, 01:59 AM
واقعا مسخرست . . .
شبگرد و بچه های شبگرد باید برن پی کارشون و دلزده بشن از تمام دلبستگی هاشون . . .
اونوقت اینا . . .
اینا پاکه پاکن . . .
اینا خیلی با مرامن . . .
اینا خیلی با شرفن . . . :45:

9776977797789779

شبگرد بره . . .
اونوقت اینا بمونن . . .
این عدالته ؟؟؟
محمد جرجندی وضع زندگیش مشخصه چی داره و چیکارست . . .

مشخص دیگه قضیه چیه اینا می مونن و از راه های ... پول های حسابی میگیرن چون مثل محمد نیومدن حرف درست و حسابی بگن و ...

بیخیال

فقط به امید اون روزی که همه این بچه ها دوباره با انرژی و روحیه صدچندان دور هم جمع بشن و دوباره شبگردی دیگر البته با خود محمد بیاریم بالا ...
قضیه اصلی سلامتی و موفقیت و آرامش خود محمد بعد شبگرد

IlTTlI
03-16-2014, 02:48 AM
شبگرد بره . . .
اونوقت اینا بمونن . . .
این عدالته ؟؟؟

.

اولا که شبگرد رو خود محمد داره میبنده و کسی مجبورش نکرده و نمیتونه هم بکنه
دوما دلیل اصلی اینکه چرا اینا وضشون خوبه رو خود دوستان رک و راست گفتن پاچه خاریو اینا. باورتون نمیشه اصلا از همون موقعی که من با هک اشنا شدم و تیم های هکری رو شناختم به گروه اشیانه گفتم دست مریضاد واقعا که افرین . چرا؟ چون خوب بلد بود چیکار کنه دیگه خودتون میدونید چه کار هایی چند سال پیش میکرد. چند سال کار کرد الان تا اخر عمرش در میاره و نوش جانش .
البته این ماشین هم که ماله بهروز نیست :دی ماله ادمین نمیدونم تهران موزیکه بیا تو موزیکه چیه که کلا این وعضش خیلی خوبه چند تا ماشین گرون قیمت دیگه هم داره .

ای کاش محمد هم یکم زرنگ بود
( خودتون میفهمین منظورم از زرنگ چیه )

hayula
03-16-2014, 04:33 AM
سلامتی سه طن :
ناموس و شبکرد و وطن .
سلامتی سه کس :
ممد و سربازو زندونی بی کس ( ایمان )
سلامتی شبگردی که با اومدن بهار میره

دوستان ایدی منو ادد کنید :
ne0girl
....................

ناراحت شدم گریه ام گرفت (((

joker
03-16-2014, 04:40 AM

همین که قدر خودشو میدونست مفت نفروخت به آقایون و باج نداد ، خودش یعنی کلی زرنگی... حالا. هرکی هرچی میخواد بگه.
با توجه به اینکه همه شاعر (http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?28940)شدن :4:

خود فروشان را به کوی می فروشان راهیست ، نیست.

در مورد ایمان : اگر اون اتهامهایی که میگن واقعیت داشته باشه باید از کووون دارش زد.:45:

l0c3d
03-16-2014, 04:56 AM
مردمان ما چقدر بدبخت شدن که سر هم کلاه گذاشتن رو میگن زرمگی...

میدونید چرا الان دارید اینقدر محمد محد میگید؟؟؟
چون محمد آقا مرد بود و تا آخرین لحظه روی وجدانش هستش.....

به خاطر اعتقادات پاکش از خیلی چیزا گذشت....

مثل خیلیا نبود که آفتاب پرست باشه.....

تا ابد هم هر کی اسمشو بیاره مطمئن باشید ازش به نیکی یاد می کنن....

hayula
03-16-2014, 05:00 AM
خود فروشان را به کوی می فروشان راهیست ، نیست.
جوکر عزیز توی این کشور یا باید با اینا باشی یا بری جایی که نیما هست . اینها نمیزارن رشد کنی همون دوستان آدمو میفروشن . و
بدبختی اینه که به قیمت هم نمیفروشن .
حالا دیگه پای خود ممد که میخواد چیکار کنه.
همیشه برخلاف آب شنا کردن این سختی هارو هم داره .
ممد خودش اینجاست و دلش جایی دیگه . ولی اینو نمیدونه که اگر پول و پارتی نداشته باشی درچی که باشی میشی زیردست اون بالایی ها ...
در هر صورت
ولی گاهی ریست و هرس کردن باعث سرعت و دید بهتری میشه هرچند که بعضی چیزا از بین میره ولی چیزهای جدید هم میاد .

d3c0der
03-16-2014, 05:27 AM
باورتون نمیشه اصلا از همون موقعی که من با هک اشنا شدم و تیم های هکری رو شناختم به گروه اشیانه گفتم دست مریضاد واقعا که افرین . چرا؟ چون خوب بلد بود چیکار کنه دیگه خودتون میدونید چه کار هایی چند سال پیش میکرد. چند سال کار کرد الان تا اخر عمرش در میاره و نوش جانش .

داداش بیا این دم آخر یکم حرفای خوب بزن ، دهن ما رو باز نکن :d

ciph3r
03-16-2014, 05:34 AM
دوما دلیل اصلی اینکه چرا اینا وضشون خوبه رو خود دوستان رک و راست گفتن پاچه خاریو اینا. باورتون نمیشه اصلا از همون موقعی که من با هک اشنا شدم و تیم های هکری رو شناختم به گروه اشیانه گفتم دست مریضاد واقعا که افرین . چرا؟ چون خوب بلد بود چیکار کنه دیگه خودتون میدونید چه کار هایی چند سال پیش میکرد. چند سال کار کرد الان تا اخر عمرش در میاره و نوش جانش .
البته این ماشین هم که ماله بهروز نیست :دی ماله ادمین نمیدونم تهران موزیکه بیا تو موزیکه چیه که کلا این وعضش خیلی خوبه چند تا ماشین گرون قیمت دیگه هم داره .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است

l4tr0d3ctism
03-16-2014, 05:46 AM

حیف نیست شبگرد برای تو باز باشه ؟؟

جان من یکی بیاد همین 3 روز باقی مونده اینو بن کنه جوکر بن کن اینو :24:

نه خدا وکیلی یکی اینو بن کنه بخندیم :4:

exploits
03-16-2014, 06:01 AM
محمد جان امیدوارم تمام مشکلات در سال جدید رفع بشه و همیشه در زندگی موفق باشی (از زحماتت برای نگه داشتن سایت با تمام مشکلات تشکر میکنم)
از تمام دوستان عزیز هم که نقشی در بالا بردن دانش این حقیر داشتن تشکر میکنم و امیدوارم هرجایی که هستند موفق باشن
---
محمد جان اگه برات مقدور بودبکاپ بذار تا خاطراتمون در اینجا به راحتی حذف نشه

IrIsT
03-16-2014, 06:53 AM
سلام و درود.

یک قانون نانوشته هستش توی ایران ما.
یا با اونها باش.پادشاهی می کنی.نیازی به پول سرور نداری.نیازی به امن کردن سایت نداری.نیازی به تبلیغ نداری.هیچوقت نمیترسی هکت کنن.مطمئنی که سایتت کامل بالاست.کسی دست به دیداس یا حمله نمی زنه و ....
اما وقتی با اونها نباشی,محکومی به هک شدن.به دزد.به هکر غیر قانونی.محکومی به شکستن غرورت.محکومی به خونه نشینی.سرورت رو داغون می کنن.شکایت هم بکنی می گن ما بهت گفتیم بیا جای ما.
کلا هک و امنیت ما شده بچه های بالا.اگه محمد جان و بقیه دوستان شگبردی,( بعضی هاشون.نه اونایی که از بالا آب می خورن ) فقط یک بعله می گفتن.هیچ یک از این مشکلات و تحت فشار ها هم نبود.
بجای بعضی ها که ماشین ..... میشینن.چی بیشتر از محمد و بچه های دیگه داشتن؟به قران هیچی.فقط یکی فرقشون اینه که اونا با بالایی ها هستن.از کنارشم خوب در میارن.
فرق دومش هم اینه که اگه محمد و جوکر و ایمان و حسین و ...... سعی می کردن پول استعدادشونو بدست بیارن.اون افراد علاوه بر اینکه چیزی بارشون نیست,پول بیت المال رو میدن باگ ماگ و ... این کس شعرارو می خرن.خودشون استفاده می کنن.یک کپی هم دست بالایی هستش.این دو فرق فکر کنم یک جورایی جواب اینکه چرا شبگرد بسته میشه رو دادم.
از سال ..... بیا زحمت بکش,بیا تیم سر پا کن.برو دنبال ابتکار و خلاقیت و یادگیری و ارائه اون.بعدش بخوان نباشی.بعدش معلومه.یک نفر که به خدا حاضرم دست رو قرآن بذارن اندازه بز نمی فهمه,( چند نمونه رو مثال بزنم؟ ) بعدش با دروغ و کلاه برداری و دزدی گرگی و ....خرج سایتشو در میاره و خرج زندگیش و آیندشون می سازه و ... ( آینده یک کاری میشه که فکرشو نمی کرد )
وقتی از xss و sql و ... یک سایت دولتی یا دانشگاهی یا .... مثلا دانشگاه شریف که اینو به دزدی گیر آوردن میرن سر این خداها تومن پول میگیرن.بعدش محمد و خیلی ها دیگه که فعالیت هایی کردن که هم فکر کردنش واسه خیلی ها آرزو و رویا هستش,دیگه همین میشه.
اگه آدم می خواد تیم داشته باشه,باید با خیلی ها باشه و گردنشو خم کنه.بعدش تو اصلا سایتتو روی یک سرور در پیتی بیار بالا.ببین چه کارهایی که نمی کنی.وقتی هم که نباشی,محکومی به سر بریدنت با پنبه.

IlTTlI
03-16-2014, 07:12 AM
در مورد ایمان : اگر اون اتهامهایی که میگن واقعیت داشته باشه باید از کووون دارش زد.:45:
دهنت سرویس.. تو این ناراحتی ای که خدا میدونه این چند روزه به خاطر شبگرد دارم با این جکت زندم کردی.

همیشه برخلاف آب شنا کردن این سختی هارو هم داره .

گل گفتی دقیقا هم منظور من همین بود .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است

د اخه مرد حسابی اینی که تو میگی واسه جنگه :دی بابا زندگی تو ایران داستان دیگه ای داره چرا نمیخوای بفهمی

حیف نیست شبگرد برای تو باز باشه ؟؟

جان من یکی بیاد همین 3 روز باقی مونده اینو بن کنه جوکر بن کن اینو :24:

نه خدا وکیلی یکی اینو بن کنه بخندیم :4:

:17: ما خودمون حالمون گرفتست حالا تو بیا حال مارو بدتر کن. این جواب اون غلط املایی تو وبلاگت بود ؟ :دی

666regab
03-16-2014, 07:19 AM
خبر که دیدن فک کردم باز دروغ و شوخی جدید سال نو است اما کل تاپیک رو که خوندم دیدم نه جدیه .خیلی ناراحت شدم . شبگرد تنها فروم خاص خاص تو ایران بود که اونم بستنش.فرومی که فک کنم زباله دانش زیاد کار نمی کرد و همه راحت سوالشون رو حرفشون رو می زدند .
اما مشکلی که برای محمد افتاده خیلی غم انگیزتر از بستن فروم هست . به شدت ناراحت شدم . البته ناراحت شدن ما دوایی از مشکل شما حل نمی کنه اما به هر حال ....
کاش امروزم اینترنتم بسته بود و نمی اومدم ...
در مورد فایل بک آپ حتما اقدام کنید چون زیرخاکیهاشم کلی چیز داره .
شبگرد فقط یک انجمن بود و مهم این جمعی که بودند . محمد،مسلم ، کاپیتان بلک ، جوکر(ع) ، ایمان (ع) ، میلاد ، حسین ، نیمارک و کلی افرادی که من اینجا آشنا شدم و چیزایه خوب یاد گرفتم . ( از شهروز ....... ! )
روزی که منم خواستن و اونجا اسمهایی دادن که فلانی هم با ما همکاری می کنه و ... اون روز فهمیدم که مشکل واقعی یک فروم امنیتیه چیه ؟ بماند که دوستانی که اینجا لطف و ابراز همدردی می کنند در جایه دیگه هم لطف و همکاری می کنند ...
امیدوارم که فایل بک آپ رو ارائه بدید و همچنین تصمیمی در مورد بستن شبگرد در فیسبوک رو نداشته باشید.

محمد جرجندی پیشاپیش سال نو رو برای شما و خانواده محترمان تبریک می گم و امیدوارم که مشکلاتتون به سرعت برق و باد حل بشه .
سال نو سال خوب و پربرکت و آرومی برای شما باشه و مشکلاتی هم که دارید بزودی حل بشه.
موفق و کامروا باشید.
الهی آمین

LEGEND
03-16-2014, 07:54 AM
................

c3phalex1n
03-16-2014, 08:15 AM
من بدون شما ها میمیرم شبگردیا :D
ممد که همیشه دمه دستم هست!
مابقی بچه ها فیسبوق ما رو حال کردن ادد کنند! بیان فیسبوق بازی :))
https://www.facebook.com/Milad.kahsari

توئیتر هم خواستید فالو کنید.
https://twitter.com/C3phalex1n_0x

ولی خدایش دارم می گم!
این شبگرد خیلی برکات داشت برای من و امثال من :D
مخصوصا وقتی با افرادی مثل ممد جرجندی، جوکر، حمید، علی عباسی، یاشار، حامد و .... بیشتر آشنا شدم.
به هر حال هر چیزی یک پایانی داره دیگه. شبگردم پایانش رسید.

Astalavista
03-16-2014, 08:16 AM
من از وقتی 14 سالم بوده خواننده خاموش این فورم بودم. البته بعد از اینکه این یوزر رو ساختم هم فعالیت چندانی نداشتم. اما الان هم با اینکه 4 سالی هست مقوله امنیت و ضد امنیت رو جدی دنبال نمی کنم شبگرد همیشه اولین جایی هست که سر می زنم و مطالبش رو دنبال می کنم. ایرچتان و پارسه هم فعالیت داشتم و خیلی از کاربرای اینجا مثل pouya_server , یاشار , مرتضی و ... دوستان قدیمی هستن (البته با این نیک نیم به جا نمیارن) اما شبگرد همیشه متفاوت بوده ...
همیشه از خوندن پست های جوکر , محمد و سایر کاربرهای قدیمی بخصوص هرازگاهی هایی مثل الایت و مجیک لذت بردم .
با رفتن شبگرد بخش بزرگی از خاطرات و ارتباطات من هم آنپلاگ میشه !

امیدوارم روزی برسه که به پست های الانمون فقط به عنوان یه تجربه بد نگاه کنیم :)

ممنون بابت علم و خدماتی که رایگان ارائه دادید , همگی موفق باشید :3:

b3hz4d
03-16-2014, 08:30 AM
مسلم همه ی این کاسه کوزه ها زیر سر همون خشتک سکیوریتیه ها، گفته باشم :)

s_hahroo_z
03-16-2014, 10:45 AM
ممد خدا به دادت برسه اگه اين کار هم جزو پروژه های هندی باشه ( مرگ در تصادف )
البته دوست دارم که اين مسئله جوک باشه .
خوب شبگرد بسته بشه ، من هوم پيج مرورگرم رو چی بزارم آخه ؟
واقعاً دلم تنگ ميشه .
تو هميشه ادمين من هستی ، چه شبگرد باشه چه نباشه .
ايشالا هميشه بهترين باشی برای خودت و همسر و بچت .
دوست دارم ( گی بازی ! )
از اينجا بای .
( اگه اين مدت کسی رو ناراحت کردم ، ببخشيد )

iNJECTOR
03-16-2014, 11:25 AM
ممد خدا به دادت برسه اگه اين کار هم جزو پروژه های هندی باشه ( مرگ در تصادف )
البته دوست دارم که اين مسئله جوک باشه .
خوب شبگرد بسته بشه ، من هوم پيج مرورگرم رو چی بزارم آخه ؟
واقعاً دلم تنگ ميشه .
تو هميشه ادمين من هستی ، چه شبگرد باشه چه نباشه .
ايشالا هميشه بهترين باشی برای خودت و همسر و بچت .
دوست دارم ( گی بازی ! )
از اينجا بای .

اینا رو گفتی اما بر همگان واضح است که هوم پیچ ت شبگرد نیست،پورن . کام هست و شهروز به فکر خودت باش،کمترش کن

l4tr0d3ctism
03-16-2014, 11:30 AM
IlTTlI راست میگی خودت بودی اوکی بن نمیشی ولی خدا وکیلی نگو این حرفارو آقای جرجندی نباخت در اصل برنده شد و با افتخار هم شبگرد رو داره می بنده

و شخصا خودم با افتخار تمام از ایشون به عنوان یک پادشاه اسم بردم و می برم

======================================

فعلا خدا حافظی نمی کنم تا 29 هم

باور کنید خیلی خوشحال شدم که هکینگ رو در شبگرد و با مدیریت آقای جرجندی آغاز کردم و الان درک بهتری نصبت به خیلی موارد دارم البته سال ورودم به شبگرد 2006 بود نه 9

b3hz4d
03-16-2014, 01:03 PM
IlTTlI ایشون به عنوان یک پادشاه اسم بردم و می برم

شمارو به لپ تاپتون قسم میدم از این القاب نبندید به این بنده خدا، کم داره؟

black_hat
03-16-2014, 01:14 PM
جیگرجان
این حرف توی دلم مونده بود شهروز
ولی خدایی چقدر به پست های تو میخندیدم

جیگرتو :* (بدون گی بازی)

c3phalex1n
03-16-2014, 02:57 PM
فکر کنم! امسال برای افراد جامعه امنیت و هکینگ ایران تخمی ترین سال خواهد بود.
خدا به همه جوُنای این کشور رحم کنه!

b3hz4d
03-16-2014, 05:12 PM
سالی که نکوست از آخر اسفندش پیداست!
ایکاش که اینطور نمیشد که داره میشه، ولی خب اگه قرار بود همه ی ایکاش های ما به جایی میرسید:
ممد اینجارو نمی بست
ایمان گیر نمی افتاد
جوکر انقد شیرین نمی شد
شهروز بفرمای آنچنانی نمیزد
کودکس انقد وقت برای ترجمه نمیذاشت
آرش زرتشت میموند
مسلم بغ بغو نمی کرد
...
دنیایی داشت این شبگرد که مثل جای خالی یه دندون همیشه نه تو دهن، بلکه تو دلمون حسش خواهیم کرد.
آسایش و آرامش توام با تندرستی رو برای ام جی و دیگر دوستانی که زحمات زیادی برای استواری شبگرد کشیدن و نک سوزن تدبیر و دوراندیشی برای صاحبان مقام آرزو میکنم.

MKA392
03-16-2014, 11:43 PM
من که در جریان اتفاقاتی که برای بزرگان افتاده نیستم ولی به هر حال موفق و پیروز باشید.
و به عنوان کسی که مدتی دست تو این زمینه داشته و میدونه نگه داری یه همچین تشکیلاتی به اسم شبگرد چقدر سخت میتونه باشه از همه ی کسانی که زحمت کشیدن نهایت تشکر رو میکنم.

واقعا بچه های قوی از نظر سواد امنیت و شبکه تو این فروم فعالیت میکردن شاید خیلیا ندونن که کنار چه کسایی داشتن پیشرفت میکردن.

با آرزوی بهترین ها برای m.j و همه ی دوستان گل

hayula
03-17-2014, 12:13 AM
سیمرغ اومد نوشت ما رفتیم . بای .

شبگرد اومد نوشت . ما حالا تا آخر سال می خوایم بریم )))))
بعد هم 400 تا تایپیک اسپم اومد .
برید خشتک سیکوریتی رو باز کنید همونجا باشید برای شما چه فرقی میکنه .))))
شرط میبندم .
دو روز دیگه اصلا یادتون نمیاد شبگرد org بود یا ir یا .com )))))

l33t
03-17-2014, 12:14 AM
لعنت به مافیای خایه مالی و پاچه خواری...

free
03-17-2014, 12:17 AM

شرط میبندم .

دوست عزیز . . .
شناخت ما از شبگرد مربوط به امروز و دیروز نیست . . .
ما سالهاست در کنار شبگرد هستیم و بودیم و خواهیم بود . . .
بهتم قول میدم هیچوقت فراموش نکنم www.shabgard.org/forums

free
03-17-2014, 12:18 AM
تقدیم به محمد جرجندی عزیز :

هنوز هم نفس یک شیر پیر می ارزد به صد شغال امروزی . . .

دلم واسه همتون تنگ میشه . . .:20:

GH4D3R
03-17-2014, 12:27 AM
خوب ظاهرا پایان بدی بود اما امیدوارم آغاز خوبی باشه از سال جدید ...
خداحفظی جالب نبوده هیچوقت برام...
همه بچه ها ایشالا که موفق باشین و شاد و سلامت ... سال نو رو هم به همه تبریک میگم ایشالا پر از موفقیت و شادی باشه براتون
اکثر بچه هارو دارم اما باز دوستان خواتید اینجا هستیم

https://www.facebook.com/GH4D3R

https://www.twitter.com/GH4D3R

همه تون در پناه حق

r3d.w0rm
03-17-2014, 01:55 AM

شرط میبندم .

۲-۳ ماهه اومدی اینجا نمیدونی چی به چیه کی به کیه . محیط اینجا چجوریه . انقدر چرت و پرت نگو !! بزار دمه اخری با خاطره خوش بری !

الان حسه اینایی رو دارم که حکم اعدام براشون زدن :4: تاریخشم مشخص شده :4: منتظر لحظه اخر .... :(

c3phalex1n
03-17-2014, 03:00 AM
لول خدا بیامورز ایمانم تو لیست هست! http://www.cyberintel.us/iran-cne-unmasking-state-sponsored-hacking/

بازار داغه ها =))) مد جرجندی هم هست :d

666regab
03-17-2014, 03:14 AM
لول خدا بیامورز ایمانم تو لیست هست! http://www.cyberintel.us/iran-cne-unmasking-state-sponsored-hacking/

بازار داغه ها =))) مد جرجندی هم هست :d

این تاریخ پستاش منو کشته :
9781

c3phalex1n
03-17-2014, 03:22 AM
این تاریخ پستاش منو کشته :
9781

اونجا هم احتمالا یک دکه ای باز شده! همه زدن تو خط تحلیل نظام سایبری ایران!

لول

Iran is one of the biggest threats to US companies and cyber infrastructure. Some threats are lone hackers, while others are hacking groups. It is not easy to determine which groups and individuals are associated with state sponsored organizations but clearly Iran has invested in using its civilian hacker base as a resource. They appear to have done a good job of it as well and are one of the most dangerous CNE threats to both US government and military organizations and also pose a major threat against financial organizations and companies involved with critical infrastructure. I believe Iran will continue to increase in sophistication as they direct funding and attention to their CNE capabilities.

rsp
03-17-2014, 03:54 AM
داش محمد بیا برای ما روشن سازی کن اون cv و کپی شناسنامه های که جمع کردی به چه کارت امد ؟

joker
03-17-2014, 05:29 AM
این چند وقت دوستان pm دادن که شبگرد داره بسته میشه یه ایمیلی ، آیدی یاهو ، بده ارتباطمون حفظ بشه ، بهشون گفتم بابا من دارم آماده میشم شبگرد بسته شد برم رگمو با تیغ بزنم... بعد که خوووب فکرامو کردم ، یادم افتاد آخرین نفری که رفته بود توی حموم رگ دستشو بزنه ، چشمش به صابون لوکس افتاده بود و برنامه کلا عوض شده بود :4:

iNJECTOR
03-17-2014, 06:22 AM
این چند وقت دوستان pm دادن که شبگرد داره بسته میشه یه ایمیلی ، آیدی یاهو ، بده ارتباطمون حفظ بشه ، بهشون گفتم بابا من دارم آماده میشم شبگرد بسته شد برم رگمو با تیغ بزنم... بعد که خوووب فکرامو کردم ، یادم افتاد آخرین نفری که رفته بود توی حموم رگ دستشو بزنه ، چشمش به صابون لوکس افتاده بود و برنامه کلا عوض شده بود :4:

دوست دارم این دم آخری مقام و رتبتو (سوپرمدریتوریتو) بزارم کنار و باهات شوخی شهرستانی کنم

هههه مممدو خاک تو سرت :=))))))))))))))))))

free
03-17-2014, 07:12 AM
آره خدائیش جوکر . . .
این آخر آخریا تو حلقت بره . . . :4:

sissec
03-17-2014, 07:36 AM
در رفتن جان از بدن،گویند هر نوعی سخن، من خود به چشم خویشتن دیدم که ممد میرود :دی

Zero 00
03-17-2014, 07:46 AM
یعنی الان بیاد این شبگرد جمع نشه اون موقع تکلیف این شوخی شهرستانی ها معلوم میشه :21:

sissec
03-17-2014, 07:59 AM
spam حالی میده!
:دی

ViR-EnG
03-17-2014, 08:22 AM
لیست خاطره ها :
9782

Mr.M4st3r
03-17-2014, 08:30 AM
بعنوان حُسن ختام باید عرض کنم که من واقعاً در عجبم چرا فقط توی ایران شاهد این هستیم که اونی که واقعاً در رضای خدا و با نیّات خالص و پاک محمدی و با صداقت تمام و کمال کار میکنه با اونی که آپُزیت آو تمام این ها کار خودش رو پیش میبره در نهایت توی یک راستا قرار میگیرن و هر دوشونم به گای عظمای الهی میروند؟ ها؟ (البته فقط در فیلد های مربوط به امنیت و هک و این کسوشعرجات)
نه حقیقتاً واسم سواله؛ چرا یک عده که بعنوان نخبه*ی گمنام (دقت کنید گمنام بودن و نخبه بودن باید هر دو باهم باشه، نباشه نمیشه) دارن فعالیت میکنند هیچ ارزش و اعتباری در نهایت امر برای ارگان های دولتی و هرچه که مربوط به این نظام میشه، ندارند؟
چرا همیشه قیاس نخبه بودن با رابطه داشتن باید به مرز باریکی ختم بشه که سر آخر؛ رابطه، نخبه بودن رو در ماتحتش جا کنه؟
سوال آخری که همیشه بدون جواب مونده اینه که چرا تمام فعالیت ها و ساز و کار ها و استراتژی ها و مسیر ها و هدف ها و کلاً نحوه زندگی کردن باید همگام و سینک (sync) با چیزایی که یک عده (از پایین ترین سطح سلسله مراتب نظام بگیر تا ...) بعنوان خط مشی که فقط خودشون میدونن چیه (خدا هم فک نمیکنم بدونه!) برا ما تعریف کردند باشه؟
..

خدایا ! به من تقوای ستیز بیاموز تا در انبوه مسئولیت نلغزم و از تقوای ستیز مصونم دار تا در خلوت عزلت نپوسم
خدایا ! مگذار که آزادی ام اسیر پسند عوام گردد….که دینم در پس وجهه ی دینیم دفن شود…که عوام زدگی مرا مقلد تقلید کنندگانم سازد..که آنچه را حق می دانم بخاطر اینکه بد می دانند کتمان کنم
خدایا ! به مذهبی ها بفهمان که آدم از خاک است؛ بگو که یک پدیده ی مادی به همان اندازه خدا را معنی می کند که یک پدیده ی غیبی ، در دنیا همان اندازه خدا وجود دارد که در آخرت . و مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد

زنبورها را مجبور كرده ايم
از گل های سمی
عسل بياورند
و گنجشكی كه سال ها
بر سيم برق نشسته
از شاخه ی درخت می ترسد
با من بگو
چگونه بخندم
وقتی كه دور لب هايم را مين گذاری كرده اند
ما كاشفان كوچه های بن بستيم
حرف های خسته ای داريم
اين بار پيامبری بفرست
كه تنها گوش كند
سطرها در تاريكی جا عوض می كنند

دکتر علی شریعتی

arma_mir
03-17-2014, 08:40 AM

خیلی ممنون که میبندینش... دیگه از منبع تکنیکی به کس شعر اجتماعی تبدیل شده بود... موفق باشید

AviShan
03-17-2014, 08:40 AM
بچه ها دیگه جدی جدی خداحافظ :(

من دارم می رم مسافرت احتمالا دیگه دسترسی به نت ندارم تا ده روزم بعدشم که می یام دیگه شبگرد نیست.
خیلی خوشحال شدم این چند روز. پا قدم ما بد بود کلا :(
سال خوبی داشته باشید

بای بای

sin4.c0d3r
03-17-2014, 08:48 AM
خیلی ممنون که میبندینش... دیگه از منبع تکنیکی به کس شعر اجتماعی تبدیل شده بود... موفق باشید

پس تو الان تو این "کسشعر اجتماعی" چه غلطی میکنی؟ عجب کو+نی هایی پیدا میشن.

AviShan
03-17-2014, 08:48 AM

چرت نگو بابا، به تو چه ربطی داره آخه؟! هر چی هم که بود کسی رو زور نکرده بودن که توش فعالیت داشته باشه!
هر چی هم باشه انتقادت به وقتش نیست! شما احتمالا جز همون دسته ای هستی که وقتی دیدی خلاف قوانینه یا مشکلی تو این فروم وجود داره فقط رات و گرفتی و رفتی نه تلاشی نه خاک خوری! الان اومدی می گی لنگش کن؟ اما شعور هم خوب چیزیه وقتی این همه آدم از بسته شدن یه جا که چند سال توش فعالیت داشتن ناراحتن! خیلی وقاحت می خواد یکی بیاد در موردش همچین حرفی بزنه!

Mormoroth
03-17-2014, 08:55 AM
www.paris****movies.com فری دانلوده . اسپم و ملور هم نداره . این آخرین پرایوت من بود :))
parisp-o-r-nmovies.com دش هارو ریمو کنید :دی

Mormoroth
03-17-2014, 09:00 AM
هش یوزر هارو بزار رو نت کرک کنیم :)) کیـــــــــــر بکنیم تو فروم های امنیتی :))

666regab
03-17-2014, 09:19 AM
www.paris****movies.com فری دانلوده . اسپم و ملور هم نداره . این آخرین پرایوت من بود :))

با شهروزی ؟

d3c0der
03-17-2014, 09:19 AM

با این حساب دیگه چیزی از شهروز باقی نمیمونه !

LEGEND
03-17-2014, 09:52 AM
حالا من در عجبم که این سایتی که میلاد گذاشته و اون گزارش HP چرا اسم [email protected] توشون نبود ؟ حتما اشتباهی رخ داده یا به قول جوکر قضیه صابون لوکس پیش اومده :دی

c3phalex1n
03-17-2014, 10:08 AM
حالا من در عجبم که این سایتی که میلاد گذاشته و اون گزارش HP چرا اسم [email protected] توشون نبود ؟ حتما اشتباهی رخ داده یا به قول جوکر قضیه صابون لوکس پیش اومده :دی
تو این گزارشات اسم هکر های دسته سه و چهار و گذاشتن!
اونی که تو داری می گی جزوء اساتید کشور و دنیاست.
حدیث داریم وقتی وارد مسابقات بلک هت میشده و همه هکر ها خشتک به سر می کشیدن و فرار می کردند.
بابا کم الکی که نیست یارو! =)))))
اچ پی و اینا اصلا خودشون و در حدی نمی بینند طرف و تحلیل کنند! از بس مرد بزرگیه =))

LEGEND
03-17-2014, 10:10 AM
تو این گزارشات اسم هکر های دسته سه و چهار و گذاشتن!
اونی که تو داری می گی جزوء اساتید کشور و دنیاست.
حدیث داریم وقتی وارد مسابقات بلک هت میشده و همه هکر ها خشتک به سر می کشیدن و فرار می کردند.
بابا کم الکی که نیست یارو! =)))))
اچ پی و اینا اصلا خودشون و در حدی نمی بینند طرف و تحلیل کنند! از بس مرد بزرگیه =))

من شنیدم با یک بشکون کل سیستم های کنفرانس blackhat رو روشن کرده و لامپای مجلس داشتن رقص نور میزدن ...

c3phalex1n
03-17-2014, 11:09 AM
من شنیدم با یک بشکون کل سیستم های کنفرانس blackhat رو روشن کرده و لامپای مجلس داشتن رقص نور میزدن ...

واقعا؟!!! این و دیگه من نشنیده بودم.
شنیده بودم سفینه آدم فضایی رو تونسته بوده هک کنه!
باهاش بره تو اردبیل مسافر کشی کنه. ولی این خبر هنوز بهم مخابره نشده بود! مرسی که منو هم در جریان گذاشتی.
این بابا خیلی کارش درسته! والا

sin4.c0d3r
03-17-2014, 11:13 AM
وقت تلف کنی دیگه... تو اجتماعی ها یا میشه وقت تلف کرد و یا رید به آدمای قنبلی مث تو... رییییییییییییید، اهم نگفت... ما که رفتیم، حالا تو موندی و یه ...ون قنبل!

بِپیچ پی کارت! اسپم نکن بچه جون این دمه آخری حجم دیتابیس زیاد میشه!!

sissec
03-17-2014, 11:19 AM
چه جوی ایجاد شده :دی، بقول ایمان بچه ها نترسید نترسید
خایه کردین :دی
9783

نفر بعدی مشخص شد ههههههههههههه ادمین خشتک سکیوریتی به 24 ساعت حبس تعلیقی محکوم میشود :دی

sissec
03-17-2014, 11:28 AM
من دیگه چیزی نمیگم،ایمان جونم جواب همتونو داده قبلا :دی،
...کشا جواب ایمانو چی میدین!!

9784

d3c0der
03-17-2014, 12:19 PM
.................................................. ............ :d

k-2
03-17-2014, 12:22 PM
این روزای آخر جای "ایمان" توی شبگرد خیلی خیلی خالیه. ایکاش حضور می داشت :(

cmaxx
03-17-2014, 01:22 PM
به نظر شما نمیشه این بر خورد را با چنتا کار اساسی جبران کرد :d
ایشالله بعد عید

exploits
03-17-2014, 01:44 PM
لیست خاطره ها :
9782
pcseven تا اونجا که در جریان هستم بعدعید بالا میاد...
--------
شهروز این اخرین روزای شبگرد بیا هاردتو برای فروش بزار :D
----------
یاد ایمان خالی اگه بود بازم میومد میگفت این هنوزم خوب مالیه:D

pouya_server
03-17-2014, 01:59 PM
دوستان اگه خوبی از من دیدید که درست بوده، اگر هم بدی دیدین پیشنهاد میکنم بیشتر آب هویج بخورین چون شدیدا اشتباه دیدین :5:

l4tr0d3ctism
03-17-2014, 02:57 PM
عکس رو کنار بزار sissec جان آفرین

T0RNAD0
03-17-2014, 05:09 PM

دهنتون سرویس ، 2 شبه که میام تو شبگرد ، همین که میاد بغضم بترکه یکی یه کس شعری میگه خندم میگیره :4: :8:
جوکر ، صابون گلنارو به لوکس فروختی !؟ متریال وطنی مگه چش بود آخه ؟!

خوش باشید... ./.

hayula
03-17-2014, 07:12 PM
فکرشو بکنید ایمان بعد 100 سال از حبس بیاد بیرون و بیاد توی این وبسایت شبگرد و بعد ببینه شده نون فروشی .
بعد کلی تعجب
گشنش بشه بخواد یک نون اینترنتی بگیره . بعد سیستم پیغام بده این پول مال زمان خشتک سیکوریتیه ؟
)))

CsT
03-17-2014, 08:32 PM
..........
امید بهروزی و روزگار شیرین رو برات آرزومندم جرجندی، امیدوارم نکاتی که به اشتباه گریبان گیرت شده و من هیچی ازشون نمیدونم گریبانت و ول کنه و برات از خدایِ خودم بهترین هارو آرزومندم، تشکر میکنم و سر تعظیم فرود میارم.
سال نوی همتون هم پیشاپیش مبارک

free
03-17-2014, 11:29 PM
دیگه این دم آخری گند نزنید به هیکل شبگرد :4:
شبگرد به اندازه کافی مسخره و کس خل داشته و داره . . . :4:

Araz11316
03-18-2014, 12:12 AM
حالا افسوس خوردن و ... هیچ فایده نداره

یه جا رو تعیین کنید اونجا جمع بشیم
مثلا : http://forum.ha.cker.ir/ :4:

free
03-18-2014, 01:16 AM
آره . . .
منم موافقم . . .
این جماعت کس خل حیفه از هم بپاشه . . .
یه مکان تعیین کنید لطفا . . .

Zero 00
03-18-2014, 02:08 AM
اینجا خوبه
http://forum.ha.cker.ir

0m3r
03-18-2014, 02:18 AM
آقا جریان ایمان چیه؟
ما آخر نفهمیدیم دقیقاً چی کار کرده؟!!
میشه یکی جواب بده تا قبل بسته شدن فروم؟

Astalavista
03-18-2014, 03:14 AM
حداقل صبر می کردید ایمان بیاد پست 5000 اش رو هم بزنه :ی

مجموع پست ها
4,999

غلط نکنم سر زدن این پست ویژه 5000 خفتش کردن :d

c3phalex1n
03-18-2014, 03:42 AM
آقا جریان ایمان چیه؟
ما آخر نفهمیدیم دقیقاً چی کار کرده؟!!
میشه یکی جواب بده تا قبل بسته شدن فروم؟

گفتند جاسوسی کرده.
اگر جرم هایی که گفتند واقعیت داشته باشه! دهنش و سرویس می کنند.
اینجا طرف ترقه بازی می کنه به جرم ساخت بمب اتم تا آخر عمر می ندازنش زندان! وکیلم بگیره وکیلشم می ندازند زندان! به قول یک بنده خدایی می گفت نصف اوین وکیل های دیگران هستند :))
فکر کن با جرم جاسوسی بگیرند چی تو پاچت می کنند! کلا امنیت خیلی خطرناکه! اگر جنبه نداری اصلا نباس بری سمتش!
کلا این ماجرای تعطیل شدن فروم ها و کنار کشیدن افراد از امنیت و خیلی از ماجرا های دیگه فکر کنم به خاطر همین ایمان باشه.
ایمان هم خودش و نابود کرد هم بقیه رو :d

البته برای ما که خوب شد! چون زود راه زندگیمون و تغییر دادیم و رفتیم سر یک چیزی که بتونیم فردا زن و بچه نون بدیم! :D

iNJECTOR
03-18-2014, 04:12 AM
بچه ها بچه ها
از ما که گذشت اما اگر شما ای که تا 20 و 21 سال سنو سالتون هست بزنید تو کار برنامه نویسی یا گرافیست باور کنید پروژه بهتون میخوره و میگید وقت ندارین و همیشه حسابتون به مقدار کافی توش هست،اما اگر بزرگ امنیت هم بشید فقط میگن به به،چه چه و فوقش بهت یه پروژه میخوره،اونوقت باید با ترس و لرز قیمت بدی که مشتری نپره و همیشه حساب بانکی ت،مث دل ممد جرجندی پاکه پاکه

joker
03-18-2014, 05:58 AM
دهنتون سرویس ، 2 شبه که میام تو شبگرد ، همین که میاد بغضم بترکه یکی یه کس شعری میگه خندم میگیره :4: :8:
جوکر ، صابون گلنارو به لوکس فروختی !؟ متریال وطنی مگه چش بود آخه ؟!
./.
چشمو نمیسوزونه :21:

LEGEND
03-18-2014, 07:06 AM
موری فروم رو حاضر کن که یحتمل بریزیم همونجا :21:

666regab
03-18-2014, 07:30 AM
موری فروم رو حاضر کن که یحتمل بریزیم همونجا :21:

-استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان پست ها اکیدآ ممنوع میباشد . در صورت مشاهده ، بدون هیچ توضیحی اکانت کاربر مورد نظر delete خواهد شد .

Mormoroth
03-18-2014, 09:59 AM
:))) الان میخواید بیاید اونور ؟ :))) آقا بیاید . ولی همین جا بگم افرادی هستن که از سرور ما اکسسز دارن . و داریم مسالمت آمیز باهاشون زندگی میکنیم :)) پس شکه نشید یک دفعه :))

silicon3
03-18-2014, 10:34 AM
میشه بپرسم این اتهامی که به ادمین شبگرد ، زدن چی بوده ، که وکیل هم کاری از دستش برنمیاد ؟ برای چی چه کار کردین مگه؟
البته این نظام ج.ا هستش ، و به نظر من هرکس که تو مسائل هک و امنیت تو ایران شناخته شده باشه ازش میخان که باهاشون همکاری بکنه ، یعنی مجبورش میکنن که باهاشون
همکاری کنه ، و گرنه براش پرونده درست میکنن ..
هیچ کس نمی تونه قطعا نمیتونه مستقل باشه یا مستقل کار کنه ،اگه شناخته شده باشه چون میگیرنش ، تیمهایی هم مثل اشیانه ، سیمرغ ، اینا همشون با وزارت اطلا.....
کار میکنن .

بعد شنیدم ایمان هم 2, 3 ماهه خبری ازش نیست ، بازداشت کردنش ، چرا ، اتهامش چی بوده ؟

IlTTlI
03-18-2014, 11:17 AM
:))) الان میخواید بیاید اونور ؟ :))) آقا بیاید . ولی همین جا بگم افرادی هستن که از سرور ما اکسسز دارن . و داریم مسالمت آمیز باهاشون زندگی میکنیم :)) پس شکه نشید یک دفعه :))

این مرتضی مثل خود ممده
باور کنید.. با این که از نزدیک ندیدمش اما اینترنتی کامل میشناسمش . کلا اهل لاسه
اگه این فرومش رو یه شکل و قیافه بده و دو روز دیگه نیاد ببندتش جای خوبی میشه..

ولی هیچ جا شبگرد نمیشه

bl4ck_ic3
03-18-2014, 12:41 PM
جالبه که همزمان با بسته شدن اینجا Fulldisclosure هم امروز بست برا همیشه!

llllsaeidllll
03-18-2014, 12:48 PM
من ميدونم اين سايت بسته شدني نيست '!

keylogger
03-18-2014, 12:50 PM
شبگرد دوست دارم

afshin-virus
03-18-2014, 01:08 PM
آقا دیدم از سال 2009 تا حالا پست ندادم گفتم حالا که داره بیسته میشه یه پست بدم
من دیتابیس این سایتو میخرم

b3hz4d
03-18-2014, 01:12 PM
یاد و نام شبگرد همیشه در ذهنمان خواهد بود. محمد جرجندی، متشکریم

taksoltan
03-18-2014, 01:27 PM
سلام
من تقریبا هیچ فعالیتی توی شبگرد نداشتم، اما همیشه به اینجا سر می زدم، از تاریخ عضویتم مشخصه کدوم نسل از بچه های شبگرد رو می شناسم...
با اینکه فقط ببینده بودم... خیلی چیزا یاد گرفتم ولی مهمترین این بود که یادگرفتم درست نگاه کنم...
...

محمد جان، داداش گلم از اینکه اینهمه سال تلاش کردی و این سایت و سرپا نگه داشتی با همه ی مشکلات، واقعا ممنون. اینجا خیلی خیلی خوب بود برای من و خیلیهای دیگه.
کلی چیز یاد گرفتم و دوستانی مثل خودت گل پیدا کردم. امیدوارم حداقل اف بی شو سرپا نگه داری.
هرجا هستی موق و پیروز باشی دادا.
رفیق، توام هرجا هستی شاد باشی
system_share

dany_3p4u
03-18-2014, 02:13 PM
ای آقا، اولین و یه جورایی تنها ترین سایت بدرد بخوری که سال 2006 برای یادگیری هک پیدا کردم همین جا بود!
البته بعدش فازمون عوض شد ولی مطالب اینجا رو جسته گریخته دنبال می کردم. بخاطر همین جسته گریخته دنبال کردن هم 1 سال به سایت سر نزدم و بعدش آی دی م حذف شد ! :دی
هنوز کمی تو شوک هستم از این اتفاق
اما در نهایت از تمام دوستانی که اینجا زحمت کشیدن و خصوصا مدیریت محترمش تشکر می کنم
ای شالا هرجا هستید در پناه حق موفق و پیروز باشید.

ziaa_1973
03-18-2014, 03:11 PM
شبگرد یک مدرسه مدرن بود .....حیف :68:

itboys
03-18-2014, 03:27 PM
دروود
بنده هم تشکر می کنم از دوستانی که توی این مدت چیزی ازشون آموختم.
با آرزوی بهترینها برای این جمع شبگردیها.

takfanar
03-18-2014, 03:54 PM
با اینی که خیلی وقت نیستم ولی احساس کسی رو دارم که خونه خراب شده باشه محمد جان شاید نشه جایه دیگه ای ازت تشکر کنم جلو همه میگم دمت گردم (داداش ) خیلی مردی برو بچ شما رو برادرم میدونم همتون عاقبت به خیر بشین همتون سال جاری رو بر عکس این شب غمنگیز شاد باشید محمد جان امید وارم خیرش در این باشه

Kouros
03-18-2014, 04:08 PM
منم همینجا آخرین پستم رو با شعری از حافظ میذارم ! :29: امیدوارم همگی سال ( و سال های بعدی ) خوبی رو داشته باشین :3:

الا ای طوطی گویای اسرار/مبادا خالیت شکر ز منقار
سرت سبز و دلت خوش باد جاوید/که خوش نقشی نمودی از خط یار
سخن سربسته گفتی با حریفان/خدا را زین معما پرده بردار
به روی ما زن از ساغر گلابی/که خواب آلوده*ایم ای بخت بیدار
چه ره بود این که زد در پرده مطرب/که می*رقصند با هم مست و هشیار
از آن افیون که ساقی در می*افکند/حریفان را نه سر ماند نه دستار
سکندر را نمی*بخشند آبی/به زور و زر میسر نیست این کار
بیا و حال اهل درد بشنو/به لفظ اندک و معنی بسیار
بت چینی عدوی دین و دل*هاست/خداوندا دل و دینم نگه دار
به مستوران مگو اسرار مستی/حدیث جان مگو با نقش دیوار
به یمن دولت منصور شاهی/علم شد حافظ اندر نظم اشعار
خداوندی به جای بندگان کرد/خداوندا ز آفاتش نگه دار

خداحافظ شبگرد :3:

esikley
03-18-2014, 04:13 PM
سلام حالا ما یه تقاضا از مدیران ارشد سایت داریم
اونم اینه که شما میخواید ببندین یه لطفی کنید این بخش های خصوصی که فیلم اموزش و.. داخلش هست رو ازاد کنید که ما کاربران عادی هم بتونیم تو این چند ساعت استفاده کنیم
امیدوارم مطلب بنده رو بخونید منتظر جواب شما میباشیم امیدواریم همیشه موفق باشید
سرخوشی هم زیادی خوب نیست کاشکی پشیمون میشودین

4ut0n0m0us
03-18-2014, 06:48 PM
-استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان پست ها اکیدآ ممنوع میباشد . در صورت مشاهده ، بدون هیچ توضیحی اکانت کاربر مورد نظر delete خواهد شد .

بابا بیا برور همونجایی که باید بری... :)) بیا حالا منو del کن
وای خدا چقدر فانی تو,,,!:41:

4ut0n0m0us
03-18-2014, 06:55 PM

اون افراد بک دور چپوندن آره ؟ :))
داداش هم زنده تورو :))

r3za.al0n3
03-18-2014, 07:00 PM
در یک جمله باید بگم تو دنیا پول و قدرت حرفه اول رو می زنه آدم باید این دو هدف رو دنبال کنه برای ادامه زندگی خوب به نظر منه حقیر فعالیت پریوایت به صورت گروهی حرفه ای برای داشتن دو عنصر اساسی پول و قدرت + رابطه با دارندگان قدرت

امیدوارم حرفه ای های گروه دنبال این گزینه ها برن چون ما ایرانی ها خیلیامون می تونم بگم واقعا ارزش هیچی رو نداریم ( کسی سایت دانلود می زنه سرعت دانلود کم باشه فحاشی می کنیم سایت زمینه فیلم می زنه فیلم کیفیت نداره فحاشی می کنیم انگار طرف سازندشه و ... پس بهتره دنبال خوبی تو این زمونه به ... نکنید) این تجربه شخصی هستش دنبال راه زندگی خودمون باشیم بسته.

مدیریت هم امیدوارم موفق باشه و بره جایی که واسش ارزش قائلن مرد مومن برو جایی که واست ارزش قائلن به نظرم هر خاکی که ترو بخواد وطنت اونجاست وطن جایی نیست که زاده شدی مادری که فرزندش رو نخواد مادر نیست.(نظر شخصیم هستش)

mahdirabbani
03-18-2014, 09:21 PM
سلام این اولین و آخرین پست من در شبگرد هست. متاسفانه من به دلیل نداشتن فرصت کافی نتونستم از مطالب شبگرد استفاده کنم. دیگه قسمت نبود. امیدوارم بتونم در دوره ی تست نفوذ شرکت کنم.

فقط یه خواهشی دارم. اینکه رمز ftp شبگرد رو به من بدین همه رو با لودر بردارم.:38:

شاد باشید.

Drosera|Cqq47
03-18-2014, 10:57 PM
خب مثل اینکه این دفتر قراره به پایان برسه:)
تقریبا بهترین فروم ایران بود و قطعا در آینده هم به نیکی ازش اسم برده خواهد شد.
من به آقای جرجندی پیشنهاد ادامه مسیر توسط من و شرکتم رو دادم اما ایشون مصمم هستند اتفاق پیش اومده برای کسی دیگه تکرار نشه - نظرشون بسیار قابل احترام-
از شبگرد ایده ها و تغییر مسیر های زیادی رو گرفتم که تو مسیر تجاری شرکت تاثیر داشته پس منم یک جورایی مدیون اینجام و از باعثش تشکر میکنم.
امیدوارام مشکلات ایشون و امثال ایشون حل بشه و شاهد این همه نا امیدی در فضای امنیتی کشور نباشیم.
به هر حال تا بوده همین بوده:)
نکته دیگه اینکه اگر کسی از من دلخوری و ناراحتی داره به بزرگی خودش ببخشه و بدونه من قصد اذیت هیچ بنی بشری رو نداشتم و ندارم، در رفته از دستم :D
راستی احتمال زیاد فروم و محلی برای اجتماع متخصصین این حوزه رو دامنه cyberdream یا ibh بیاریم بالا که دوستان مایل بودن اونجا هم دیگه رو ببینیم:D
البته بعد از مذاکرات زیاد طرح هایی هم برای اتصال متخصصین با افرادی که پست های کلیدی امنیتی در کشور دارند(مخصوصا بانک ها و هلدینگ ها) داریم که انشالله عمری باشه اجرا بشه تا هم از لحاظ فاصله و انحصار و هم از لحاظ مالی یکم تغییر کنه

و من الله التوفق
آریان

ata
03-18-2014, 11:14 PM
من هم به عنوان یه کسی که 9 سال پیش اینجا رجیستر کرد آخرین پستمو میزاریم
اسپم 100%

yasbahary
03-19-2014, 12:57 AM
تو را میسپارم به دیدار فردا...

666regab
03-19-2014, 01:38 AM
بابا بیا برور همونجایی که باید بری... :)) بیا حالا منو del کن