اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با بدسکتور و سکتورضعیف

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مشکل با بدسکتور Ùˆ سکتورضعیف

سلام دوستان

تقریبا میشه گفت ذله شدم از دست این بد سکتور تورو خدا اگه کسی راهی حتی غیر علمی مثل فریزکردن بلده بگه

یه هارد وسترن 500 دارم که هارد سنتینال اولش 73 تا بد سکتور و 34 ویک سکتور نشون میده بعدش تعدادشون کمو زیاد میشه سرعت سیستم صفر نمیتونم یه فایل سنگین باهاش جابه جا کنم چند ماهیه با این مشکل دست به گریبانم تو انجمنای خارجیم گشتم کسی راه حل دائمی سراغ نداره
    هر روشی که بلد بودم عملکردم مثل تعویض باتری . جابجایی کابلاش . فریز کردن و..

فقط یکی از این تعمیرکارای سیستم بهم گفت یه نرم افزاری دارم (اسمش اگه اشتباه نکنم پی سی فرمت یا یه همچین چیزی بود) که میاد و اون سکتورای معبوب رو ایزوله میکنه و سیستم عامل اونا رو نمیبینه ( 40 تومن خواسته) اما خودم که خیال نمیکنم با نرم افزرا درست بشه
    به نظرتون با عوض کردن پلاترهم مشکل حل شدنی نیست؟

هاردي كه بد سكتور داره را بايد انداخت سطل آشغال.
    يهو يه روز بيدار ميشي ميبيني كل زندگيت روي هاردت بوده و هاردت ديگه توي زندگي نيست ( جمله فلسفي ، عرفاني)

Comment

این برنامه هم همین کار ها رو میکنه که اون تعمیرکاره بهت گفته
      http://www.tarfandestan.com/forum/thread134145.html

Comment

برنامه HDD Regenerator رو امتحان کن شاید تا حدودی و البته موقتی مشکلت رو حل کنه...
        sigpic

Comment

چکشو وردار
          گوش کوب هم بردار
          جفتشو بیار
          گوشت کوب رو بزن تو سرت چکش رو بزن روی هاردت (توجه کن باید همزمان اینکار رو بکنی)
          تو موفق شدی هاردتو درست کنی ! حالا می تونی بندازیش سطل آشغال یه جدیدشو بخری
          بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
          حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

نوشته اصلی توسط arash70 نمایش پست ها
            چکشو وردار
            گوش کوب هم بردار
            جفتشو بیار
            گوشت کوب رو بزن تو سرت چکش رو بزن روی هاردت (توجه کن باید همزمان اینکار رو بکنی)
            تو موفق شدی هاردتو درست کنی ! حالا می تونی بندازیش سطل آشغال یه جدیدشو بخری

دیگه دیگه ......

Comment

Working...
            X