اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدرس آنلاین .

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست مدرس آنلاین .

دوستان در زمینه هک از ابتدا . درخواست آموزش دارم . اگه میشه لطف کنید و سر فصل های اموزشی خودتون رو با قیمت اونها برام پیغام خصوصی بزارید .
    این کار بصورت آنلاین میخوام چون حظوری نمیتونم .ارتباط فقط از طریق نت . یاهو . و انجمن .
    مدرس باید فیلم های آموزشی و مقالاتو بده . و درست کنه . این که یکی بیاد از نت برام دانلود کنه نمیخوام یا بگه برو خودت بگیر . سوالاتمو جواب بده و ..
    به من سر فصل بده آموزش بده بعد اگه یاد گرفتم درس بعدی .و ...

اگه کسی هم همینجا سر فصل برای شروع کردن یاد گیری هک داره برام لطفا بزاره . البته سر فصل هاااااا . نه اینکه بگه برو ای سی دی ال یا فلان برنامه رو یاد بگیر ...
    اینو گفتم
    تا اگه کسی رو پیدا نکردم . خودم بدونم از کجا باید شروع کنم و چه کار کنم .

اطلاعاتمم هم صفره .
    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 21

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 35

http://www.webamooz.ir/lms/
    ...

Comment

وای خدا یکی اینو از برق بکشتش

Comment

اسپم نکن آقا :|
        Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 21

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 35

Comment

می گم پست های خودتو چی فرض کردی که به اون میگی اسپم نکن خودت سر تا پا اسپمی

این وبسایتی که معرفی میکنم بهت فقط برای افرادی مثل شما ساختنش

برو تا دلت بخواد بهت آموزش می دن حتی برات سیستم می خورن البته با پول خودت

http://ashiyane.org/forums/forumdisplay.php?f=90

این کلاس ها پره از آدم هایی مثل شما مطمئنم اونجا دوستای خوبی پیدا میکنی

--------------------------------------
          ...

Comment

زیاد نا امید نشو
            مدرس آنلاین نیاز نداری دوره آموزش آنلاین نیاز داری
            به وب آموز سر بزن تا چند روز آتی دوره های ثبت نام شروع میشه.
            ...

Comment

کاشکی* یکی* بود امثال مثل این بنده خدا رو درک میکرد

مشکله ما اینه که کسی* راهو* چاهو بلد نیست

نمیدونه از کجا باید شروع کنه یا مقدماتش چیه

۴تا فروم میاد بهش میگن برو سرچ کن بعد که سرچ کرد چیزی دستگیرش نشد بی*خیال می*شه و ...

آقای محمد شما که زحمت میکشی کلاس مفتی برگزار میکنی* مشکل خیلیا الان اینه که راهو* نمیدونم

مقدماتشو نمیدونن و از کجا باید شروع کنن

باور کنید تو همین کلاس آشیانه که همه میگن پشم چیزی درس میدان که همون کسی* که گفت انجا دوست پیدا میکنی* هم نمیدونه

Comment

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
                کاشکی* یکی* بود امثال مثل این بنده خدا رو درک میکرد

مشکله ما اینه که کسی* راهو* چاهو بلد نیست

نمیدونه از کجا باید شروع کنه یا مقدماتش چیه

۴تا فروم میاد بهش میگن برو سرچ کن بعد که سرچ کرد چیزی دستگیرش نشد بی*خیال می*شه و ...

آقای محمد شما که زحمت میکشی کلاس مفتی برگزار میکنی* مشکل خیلیا الان اینه که راهو* نمیدونم

مقدماتشو نمیدونن و از کجا باید شروع کنن

باور کنید تو همین کلاس آشیانه که همه میگن پشم چیزی درس میدان که همون کسی* که گفت انجا دوست پیدا میکنی* هم نمیدونه
                پسر گل، اینا هلو بیا برو تو گلو میخوان!
                میخوان 2 ماه مثلا بشن هکر!
                کسی که میگه 10 میلیون پول اضافه دارم پس دغدغه مالی نداره که بخواد بیاد تو این حرفه
                سرگرمیه فقط
                الان ببین چند نفر از اینایی که میشناسی و کارشون درسته، 1 استاد و کلاس داشتن؟>
                همه خودشون رفتن دنبالش
                خودت داری میگی
                "سرچ کرد چیزی دستگیرش نشد بی*خیال می*شه"
                کسی که با 1 ساعت سرچ نرسه به هدفش و بی خیال بشه همون بهتر نیاد اصلا!
                کسی که الان اطلاعاتی داره حدااقل چند سال زندگیش پشت سیستم بوده!
                تو بخوای وارد هر حرفه ای بشی باید خودت بری دنبالش
                یه ایتالیایی هست خیلی خوشم میاد ازش
                اول ها یک ریز سوال میکرد بش میگفتم سرچ کن
                الا کل نت رو میریزه بهم قشنگ دستش میاد بعد میاد اشکالاتش رو میپرسه!
                درسته باید یک دید کلی بگیره اما اون رو هم بازم میتونه پیدا کنه!
                نتونست از 10 نفر بپرسه یکی جواب میده بالاخره
                نه اینکه مدرس آنلاین و خصوصی و ...
                تازه اینیم که وب آموز گذاشته خیلی داره حال میده به ملت!
                فک کنم از فردا تو روزنامه :"تدریس خصوصی هک در منزل، تضمینی" ....;)

Comment

نوشته اصلی توسط Drosera|Cqq47 نمایش پست ها
                  پسر گل، اینا هلو بیا برو تو گلو میخوان!
                  میخوان 2 ماه مثلا بشن هکر!
                  کسی که میگه 10 میلیون پول اضافه دارم پس دغدغه مالی نداره که بخواد بیاد تو این حرفه
                  سرگرمیه فقط
                  الان ببین چند نفر از اینایی که میشناسی و کارشون درسته، 1 استاد و کلاس داشتن؟>
                  همه خودشون رفتن دنبالش
                  خودت داری میگی
                  "سرچ کرد چیزی دستگیرش نشد بی*خیال می*شه"
                  کسی که با 1 ساعت سرچ نرسه به هدفش و بی خیال بشه همون بهتر نیاد اصلا!
                  کسی که الان اطلاعاتی داره حدااقل چند سال زندگیش پشت سیستم بوده!
                  تو بخوای وارد هر حرفه ای بشی باید خودت بری دنبالش
                  یه ایتالیایی هست خیلی خوشم میاد ازش
                  اول ها یک ریز سوال میکرد بش میگفتم سرچ کن
                  الا کل نت رو میریزه بهم قشنگ دستش میاد بعد میاد اشکالاتش رو میپرسه!
                  درسته باید یک دید کلی بگیره اما اون رو هم بازم میتونه پیدا کنه!
                  نتونست از 10 نفر بپرسه یکی جواب میده بالاخره
                  نه اینکه مدرس آنلاین و خصوصی و ...
                  تازه اینیم که وب آموز گذاشته خیلی داره حال میده به ملت!
                  فک کنم از فردا تو روزنامه :"تدریس خصوصی هک در منزل، تضمینی" ....;)
                  حرفت درسته ولی* من منظورم از مقدمات این بود که اگه کسی* میگه من اطلاعاتم ۰ هستش بش نگن برو sql injection یاد بگیر

منظورم از مقدمات هم یهچیزی مس اینه

http://simorgh-ev.com/forum/showthre...مرغ-!
                  بد از این اگه نرفت دنبالش دیگه گشادی از خودش

و مطمئن باش هیچکس نمیاد بگه من کلاس رفتم و از فلانی* یاد گرفتم

خود شما هم تو فروم نوپو کم بنده رو راهنمایی* نکردی :x

موفق باشی*
                  Last edited by Warden; 04-04-2013, 10:31 AM. دلیل: .............

Comment

یکی از دوستانی که گفتند کسی که می خواد یاد بگیره کلاس نمیره و دنبال استاد هم نمیگرده ؛ باید در جواب بگم که من نمیدونم شما در چه سالی شروع کردید به یادگیری هک , اگر در سالهای 2003 2004 بودید باید به خاطر داشته باشید که منابعی برای یادگیری به صورت اصولی وجود نداشت , شما با سرچ کردن فقط به یه مشت وبلاگ بر می خوردید که در مورد هک کردن توسط تلنت توضیح داده بودند ( واقعاً بی ربط و چرند بود ) , ,واقعاً دوران سختی رو برای یادگیری سپری کردیم زیرا هیچ منبع درست حسابی پیدا نمیشد . مشکل اصلی یاد گیری ترفند های هکینگ نیست مشکل اصلی یادگیری اینکه هک واقعاً چه هستش و با چه دیدی باید به آن نگاه کرد , با اینکه بنده مخالف سیاست های گروه آشیانه هستم اما اعتراف می کنم سر فصلی که گذاشتند اصولی هستش اما مشکل در اینجاست که استاد هایی که دارند همچون خود بهروز کمالیان تجربه هکینگ 2013 را ندارد. برای مثال در سرفصل دوره پیشرفته در مورد reversing و exploiting هستش , این سرفصل از همان سال 2004 بوده , تا سال 2006 2007 یک اکسپلویت منتشر شده توسط گروه آشیانه مشاهده نمیشه , چطور گروهی که یک آسیب پذیری هم کشف نکرده می خواد نحوه پیدا کردن آسیب پذیری و اکسپلویت کردن اون رو در کل rce و fuzzing رو به دانشجو ها تدریس کنه؟

واقعاً تو دیواری یاد نگرفتن و درست متوجه شدن قضیه خیلی مهم هستش , در همین شبگرد یک دوستی هست که نام نمیبرم , قدیمی هم هستش , شما هر سناریو ای بدید ایشون از دید شبکه به اون نگاه میکنه و متاسفانه چون علم این دوستمون در شبکه بسیار پایین هستش کل مبحث رو اشتباه تجزیه تحلیل میکنه .

انججمن های هک و امنیت برای این هستند که تمامی سوالاتی که مربوط در این ضمینه میشه رو متخصصان پاسخ بدهند , حال اون سوال ها می تونه سطح بالا باشه یا سطح پایین در حد اینکه هک رو چطور یاد بگیرم .

هر کس یک روش یادگیری داره , یکی با مدرس , یکی خود جوش هستش , یکی از پایه یاد میگیره یکی بر عکس یاد میگیره , ما حق نداریم دیگران رو به خاطر چگونگی یاد گرفتنشون سرزنش کنیم , ما فقط در همین حد اختیار داریم که خیلی معدبانه پیشنهاد خودمون رو بدیم .

از نظر بنده بیشتر دوستانی که در این انجمن هستند بیشتر به دنبال چالش های لفظی هستند تا جویای علم.

امید وارم پایدار و موفق باشید
                    Last edited by netw0rm; 04-04-2013, 01:34 PM.

Comment

ممنونم از اینکه نقد میکنید

من یکم لحن تند گرفتم به دلیل پست های قبلی و ذهنیت من از این دوستمون
                      چون کم نبودند که صرفا برای تفریح و رسیدن به قدتی که هکینگ میده بهشون حاضر به هزینه و .... شدن.
                      ببین هکینگ یه دیدگاه ه، یه لایف استایل ه، صرفا تکنیک نیست
                      اموزش این دیدگاه خیلی سخته؛ چون در طول زمان و با تجربه بدست میاد!
                      بله اون سال ها با الان قابل مقایسه نیست
                      الان تقریبا هرچی بخوای پیدا میشه؛ منظور من از یادگیری درگیر شدن با این دیدگاه ه و نه فقط یادگیری روش ها
                      به هر امیدوارم تو یادگیری موفق باشند.

Comment

نوشته اصلی توسط netw0rm نمایش پست ها
                        اما مشکل در اینجاست که استاد هایی که دارند همچون خود بهروز کمالیان تجربه هکینگ 2013 را ندارد. برای مثال در سرفصل دوره پیشرفته در مورد reversing و exploiting هستش , این سرفصل از همان سال 2004 بوده , تا سال 2006 2007 یک اکسپلویت منتشر شده توسط گروه آشیانه مشاهده نمیشه , چطور گروهی که یک آسیب پذیری هم کشف نکرده می خواد نحوه پیدا کردن آسیب پذیری و اکسپلویت کردن اون رو در کل rce و fuzzing رو به دانشجو ها تدریس کنه؟
                        حالا به exploiting اشاره کردی اما وب هم همین طور هست attack vector های جدید اصلا توی خیلی از کتاب ها نیستند. SSI SSRF CSRF و ....

Comment

Warden عزیز آشیانه دارن سر مردم کلاه میزارن - شاید کلاس های آموزشی شون برای شما سنگین باشه ولی دلیل نمیشه به چشم خودتون که دارای یک سواد نداشته ای هستید به منم نگاه کنید

====================

مشکل اینجاست که اگه من بیم خودم سرچ کنم مثلا در مورد مطلبی مثل شکستن پسورد سیسکیکه از مباحث ساده هست

میبینم که باید با فرمین مدیریتی آشنابشم

باید نحوه ی شکستن پسورد های حساب های کاربری

مفاهیمی در مورد فایل Sam

شنایی با زبان assambly و C++

الگوریتمهای رمز نگاری و حملاتی که علیه اونا بهار برده میشه

نرمافزار هیی مثل Rainbow projct - jon the ripper

Ùˆ ...

آشنا بشم یعنی کاری که 6 سال پیش انجام دادم

اما الا فکرشو می کنم میبینم اگه کسی میومد میگفت برو مثلا فایل های repire , RegBack رو کپی کن و یا ز سطح دسترسی system استفاده کن و ...

فقط روش ها رو می گفت امکاننداشت که اون مباحث رو یاد می گرفتم

سرچکردن یه چیزه دیگست و سرچ کردنه که فردرو قدرتمند میکنه و باسواد نه آموزش

===========================
                          پول زیاد هکر نمیسازه اگه اینجوری بود همه بچه پول دارا باید الان هکر بودن

تلاش زیاد - و نا امید نشدن و پشت کار داشتن و مطالعات شخصی و سرچ کردن و عملا کار کردن هکر میسازه - و مهمتر از همه توجه نکردن به ایکسه شعر افراد دیگه
                          ...

Comment

بنظرت آدم ۱ سال وقت پایه یه مبحث بزاره تازه مقدماتشو یاد بگیر بهتره یا اینکه تو یک کلاس مثلا ۱ماه مقدمات رو یاد بگیر بعد واسه پیشرفتش وقت بزاره ؟
                            الان تو دورهای هستیم که کسی* نمی*گه تو چقد سرچ کردی فقط میگن چی* بارت هست
                            حالا شما بیا خودتو جر بده بگو من ۱ سال وقت گذشتم فلان کردم
                            من نمیگم سرچ کردن خوب نیست ولی* هیچ وقت جای آموزش رو نمیگیره.

نوشته اصلی توسط Jangali
                            الان توی دنیایی زندگی می کنیم که حتی فکر و خواب آدما رو می دزدن...اون وقت شما ** خل ها دارید در مورد کلاس های آموزشی امنیت اینترنت صحبت می کنید.

با عرض پوزش جهت استفاده از کلمات رکیک.
                            تو این فروم اینجور مباحث بیشتر طرفدار داره
                            Last edited by Warden; 04-05-2013, 04:20 AM.

Comment

به نظر من یک تاپیک چگونه هکینگ را اغاز کنیم بزنید دیگه کسی نمی اد هی بگه یک بار اون پست رو می بینه از بحث های کیلیشه ای هم خارج می شه جنگ و جدلی هم صورت نمی گیره.
                              انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

Working...
                              X