اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست درآوردن میل لیست

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست درآوردن میل لیست

سلام دوستان,

من نیاز به میل لیست یکی دو تا انجمن خارجی دارم. فکر کنم انجمنهاشون Vbultin باشه.
    هزینه اش رو هم با کمال میل تقدیم می کنم . دوستانی که این کار رو انجام میدن بفرمایند تا در پیغام خصوصی آدرس سایتها رو بدم.

متشکرم

نوشته اصلی توسط S.Mohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان,

من نیاز به میل لیست یکی دو تا انجمن خارجی دارم. فکر کنم انجمنهاشون Vbultin باشه.
    هزینه اش رو هم با کمال میل تقدیم می کنم . دوستانی که این کار رو انجام میدن بفرمایند تا در پیغام خصوصی آدرس سایتها رو بدم.

متشکرم
    میل یوزرا؟
    کلا فقط همون 2 تا انجمن، یا میل خارجی ولید با مشخصاتم به کارت میاد؟

Comment

نوشته اصلی توسط Drosera|Cqq47 نمایش پست ها
      میل یوزرا؟
      کلا فقط همون 2 تا انجمن، یا میل خارجی ولید با مشخصاتم به کارت میاد؟
      بله ایمیل یوزرا.
      نه فقط همون دوتا انجمن چون یوزرای خاص دارن.

Comment

دوستان این تاپیک 80 تا بازدید شده ولی حتی یک هکر محترم هم پیدا نشده که به من پیام بده؟
        کار خیلی سختی هست؟ من برای هزینه اش مشکلی ندارم ها!

Comment

هركدوم كه ايميلش را منتشر كرده باشه يا آدرس ياهومسنجرش را نوشته باشه ميتونم برات اوكي كنم
          ولي اينكه يه انجمن را بخواي مستقيم هك كني بستگي به وضعيت سرور و نسخه مورد استفاده روي اون انجمن يا باگهاي كه بقيه سرويسهاش ممكنه داشته باشند فرق ميكنه...
          يه 2-3 ميليون بزار كنار

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
            هركدوم كه ايميلش را منتشر كرده باشه يا آدرس ياهومسنجرش را نوشته باشه ميتونم برات اوكي كنم
            ولي اينكه يه انجمن را بخواي مستقيم هك كني بستگي به وضعيت سرور و نسخه مورد استفاده روي اون انجمن يا باگهاي كه بقيه سرويسهاش ممكنه داشته باشند فرق ميكنه...
            يه 2-3 ميليون بزار كنار
            Joker جان اگر لیست ایمیلاش کامل در بیاد با 2-3 میلیونم مشکلی ندارم.

Comment

لیست ایمیل*هایی که public گزاشتن مشخصاتشون رو با 1.5 واست همه رو در میارم + سورس برنامه*ای هم که واست نوشتمو میدم خواستی رو بقیه انجمن*ها هم استفاده کنی!

(بازار خراب کن دیدین؟ )
              sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط PersianStar نمایش پست ها
                لیست ایمیل*هایی که public گزاشتن مشخصاتشون رو با 1.5 واست همه رو در میارم + سورس برنامه*ای هم که واست نوشتمو میدم خواستی رو بقیه انجمن*ها هم استفاده کنی!

(بازار خراب کن دیدین؟ )
                نه داداش فقط لیست کامل ایمیلها به دردم می خوره چون درصد ایمیلهای پابلیک خیلی کمه.
                ضمن اینکه برای به دست آوردن ایمیلهای public اگر بگردم شاید برنامه آماده هم پیدا بشه تو نت.

(اتفاقا شما بازار گرمی کردی چون joker برای لیست کامل ایمیل گفته بود 2 تومن شما فقط برای
                public ها میگی 1.5 )

Comment

آدرس سایتها رو برام پ خ کنید ببینیم چجوریه { فقط میل لیست ها }

پیوست : I love $

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                    يه 2-3 ميليون بزار كنار
                    نوشته اصلی توسط S.Mohammad نمایش پست ها
                    نه داداش فقط لیست کامل ایمیلها به دردم می خوره چون درصد ایمیلهای پابلیک خیلی کمه.
                    ضمن اینکه برای به دست آوردن ایمیلهای public اگر بگردم شاید برنامه آماده هم پیدا بشه تو نت.

(اتفاقا شما بازار گرمی کردی چون joker برای لیست کامل ایمیل گفته بود 2 تومن شما فقط برای
                    public ها میگی 1.5 )

اون هم جادوگری نمیخواد بکنه! مگر اینکه بخواد هک کنه سایت رو و از دیتابیس مستقیم واست بیاره لیست رو!
                    sigpic

Comment

سایت رو برام بفرست . بعد از بررسی بهت قیمت را اعلام می کنم.
                      My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

مثل اینکه بیخود به بچه های اینجا امید داشتم.
                        اینجام کسی ظاهرا اینکاره نیست

Comment

s

جوکر من ایمیل های دیتابیس شبگرد را 2تومن میخرم ؟ فروشنده ای ؟
                          وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

نوشته اصلی توسط sissec نمایش پست ها
                            جوکر من ایمیل های دیتابیس شبگرد را 2تومن میخرم ؟ فروشنده ای ؟
                            بگمونم با 2 تومن می تونی یه گیگ حجم از اینترنت مخابرات بخری، پولتو بی خودی هدر نده

Comment

Working...
                            X