اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیازمند همکاری در نوشتن یک برنامه #c در مورد شبکه

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نیازمند همکاری در نوشتن یک برنامه #c در مورد شبکه

سلام دوستان.
    جهت انجام یک برنامه برای Bussy یا Down کردن سرورها به یک آشنا به این امور نیازمندم که بتواند قسمتی از برنامه رو در زبان #C بنویسه (در نهایت من فقط و فقط یک کلاس #C یا یک فایل DLL دات نت لازم دارم که باهاش این کارم رو با دادن فقط یک آدرس IP به یکی از متدهاش انجام بدم، حالا اون کلاس هر طور میخواد این کارو انجام بده (ارتباط با یه برنامه دیگه و یا ...)، امیدوارم چیزی که نیاز دارم رو صریح گفته باشم). در نهایت من باید برنامه رو تحویل بدم به کارفرما..
    توضیح اضافه اینکه فکر کنم فقط یک کامپیوتر در دست هست (شاید یک VPS) و این برنامه فقط باید روی اون اجرا بشه و باید هم خوب جواب بده (از هر تکنیکی میشه استفاده کرد حتی از DoS و امثالهم). در ضمن فکر کنم امکان دسترسی به تعداد زیادی web pr.xy (از اون آیپی پورتها) هست.
    جزئیات و هزینه و تجربیات رو لطفا در پیغام خصوصی در میون بگذارید. خودم خیلی آشنا نیستم و تجربه ندارم در این موارد وگرنه خودم انجامش میدادم.
    هنوز هم وضعیت پروژه حتمی نیست البته.
    در صورت داشتن کارایی بالا و خوب و زمان تحویل کمتر از 5 روز حاظرم تا سقف 150 هزار تومن (و البته در صورت حتمی شدن پروژه) بابتش پرداخت کنم.
    پ.ن: با عرض معذرت خواهی، قبول دارم DDoS کار زشتی هست. ولی یه پروژه ایه که خورده به پستم و پول نسبتا خوبی هم داره و من هم اینطوری در نظر میگیرم که طرف برای تست سرورهای خودش میخواد این کارو انجام بده مگر اینکه خلافش ثابت بشه بهم.
    پ.ن 2: اگر به نظرتون توضیح مفیدی برای من در این مورد هست، ممنون میشم راهنمایی کنید...
    Last edited by epsi1on; 08-31-2012, 02:41 AM. دلیل: اضافه کردن قیمت

huh

بیسوادترین لمرها هم با کراهت بهش نگاه میکنن
    یعنی خودت دیگه ؟
    نویسنده ویروس بلستر که سایت ماکروسافتو داون کرد lamer بود ؟

Comment

کد:
      http://sourceforge.net/projects/loic

Comment

نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
        یعنی خودت دیگه ؟
        نویسنده ویروس بلستر که سایت ماکروسافتو داون کرد lamer بود ؟
        سلام دوست من.
        والا من که اصلا ادعایی ندارم. قدر مسلم هم اگه بی احترامی کردم عذر میخوام، چون ابدا همچین منظوری نداشتم.

Comment

Working...
        X