اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کند بودن بیش از حد اکتیو دایرکتوری پس از نصب

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• کند بودن بیش از حد اکتیو دایرکتوری پس از نصب

سلام . من تو شبکه سازمانی یک DC دارم که گاهی اوقات بدلیل نمایش صفحه blue screen ریست میشه. به همین دلیل یه DC دیگه برای حل این مشکل بهش اضافه کردم. به عنوان بک آپ . بعد اینکه اطلاعات از DC اصلی کپی شد سرور بک آپ روی صفحه Boot screen به شدت متوقف میشه و حدود 15 دقیقه صبر می کنه تا صفحه لاگین سرور ظاهر بشه. بعد از لاگین شدن سرور با سرعت مناسب کار میکنه. می خواستم بدونم کسی مشکل این سرور رو میدونه
    ممنون

در ابتدا میشه به ویندوز شک کرد. اگه ویندوز رو عوض کردید و بازم مشکل داشتید ، موضوع سخت افزاری میشه.
    صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
    عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
    هر دست که دادي به همان دست بگيري...

Comment

روي سرور آدرس dns را چك كن احتمالا خالي گزاشتي.

Comment

نوشته اصلی توسط Delphi_7 نمایش پست ها
        در ابتدا میشه به ویندوز شک کرد. اگه ویندوز رو عوض کردید و بازم مشکل داشتید ، موضوع سخت افزاری میشه.
        یه کامپیوتر نو با سخت افزار جدید. 8 گیگ رم و سی پی یو core i5 . بعد اینکه ویندوز سرور 2008 r2 رو نصب کردم ویندوز سرعتش عادی بود. ولی به محض اینکه به عنوان DC درون شبکه نصب شد پس از ریست شدن بشدت کند شد!!! فکر نکنم به سخت افزار و نرم افزارش ربطی داشته باشه.

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
          روي سرور آدرس dns را چك كن احتمالا خالي گزاشتي.
          آدرس dns رو هم درست ست کردم. واسه DC اصلی، اول آدرس خودش بعد آدرس DC دوم. واسه DC بک آپ هم اول DNS اول رو آدرس DC اصلی گذاشتم بعد آدرس خودشو. کاملا هم سینک شده و اطلاعات هردو DC سینک شده

Comment

اين اشكال معمولا فقط وقتي dns مشكل داشت پيش ميومد ، يه چكي بكن ببين سرويس dns هم خودش نصب هست؟

Comment

یکم بیشتر درمورد این Blue Screen (که ظاهر میشه) اطلاعات میدید؟

کاری که جوکر گفت رو انجام بده. با دقت یه چک بکن.

اینجا رو هم یه نگاه بنداز:

کد:
              http://social.technet.microsoft.com/Search/en-US/windowsserver?query=bluescreen&rq=meta:Search.MSForums.ForumID%280b3d1d0b-dfd6-4df9-a87a-80d34d658a5f%29+site:microsoft.com&rn=General+Forum

the quieter you become, the more you are able to hear

Comment

اون dc روت دامینه ؟
                دیگه چی روش نصبه ؟ دی ان اس جدا نصب کردی ؟ اگه رو خود dc دی ان اس نصبه پرایمری دی ان اس چی بهش دادی ؟
                CCNA, CCNP RnSnT, MCTS, MCSA, MCITP, MCITP:Messaging
                Next Goals: CCIE RnS, CEHv7
                www.resort.ir

Comment

Working...
                X