اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت CentOS و RedHat در چیست؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تفاوت CentOS Ùˆ RedHat در چیست؟

با یاد خدا
    سلام دوستان
    من هر دو سیستم عامل redhat enterpraise 6.2 و CentOS 6.2 رو نصب کردم اما در نگاه اول نتونستم به تفاوت چشمگیری بین این دو برسم برنامه ها و سرویس ها که یکی بودن و هسته هم تنها تفاوت بکگراند و تم و آیکون بود
    اما یکیش پولی و یکی رایگان
    دوستانی که در این زمینه تخصص دارن ممنون میشم ما رو روشن کنن که چه تفاوت هایی دارن اینها

من در جای دیگه این موضوع رو مطرح کردم گفتن تنها تفاوت پشتیبانی اونها هست
    نظر شما چیه؟

فکر نمیکردم توزیع های مبتنی بر یک توزیع اینقدر به هم نزدیک باشن
    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
    خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
    وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
    (شهید دکتر چمران)

لوگوشون با هم فرق داره >>> لول

درسته که کرنلشون یکیه
    ولی وقتی که ازدحام به وجود می یاد ردهت بهتر عمل می کنه نه ایکه سنت او اس نتونه
    پرفورمنس ردهت تو شرایط و بار یکسان نسبت به سنت او اس بیشتره حافظه رو بهتر هندل می کنه

و در آخر همون ساپورتش باعث میشه که نسخه ی بهتری ارائه بشه
    بالاخره نمیشه یوزرهایی که برای عشق خودشون کار می کنن >>ساپورت سنت او اس<<
    با یه شرکت مقایسه کرد تو ردهت یه امید داری که مشکلت برطرف میشه یا پچی برات سرهم میکنه موقتی اما تو سنت او اس اگر شما یه مشکل خاص داشتید
    مثل همین شبگرد خودمونه اگر کسی عشقش کشید یه راه حل بهت میده
    اما یک جانبه هم نمیشه قضاوت کرد اگر مشکل اساسی باشه و همه اون مشکلو داشته باشن مثل شیر ساپورت می کنه
    Last edited by captain 8l4ck; 06-06-2012, 02:05 AM.
    600d luc1< iM4n

Comment

Working...
    X