اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشكل در راه اندازي ftp server

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مشكل در راه اندازي ftp server

سلام من براي راه اندازي اف تي پي تو كنترل پنل هم iis و هم ftp رو نصب كردم براي localhost بعد يه فايل هم تو ftp ريختموقتي به ادرس ftp://127.0.0.1 ميرم باز ميشه و من ميتونم فايل ها رو ببينم اما وقتي روي فاي ها براي دانلود كليك ميكنم پيغام

کد:
     550/1.jpg: access is Denied
    رو ميده !!! چكار كنم كه سيستم هاي ديگه توي شبكه و خودم بشه بودن هيچ محدوديتي فايل دانلود كنن
    نميخوام از نرم افزار خاصي استفاده كنم چون ميدونم برنامه واسه اينكار زياد هست

من پرميژن خود پوشه Inetpub و ftproot رو هم كامل كردم
    اما مشكل همچنان باقي هست
    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
    خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
    وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
    (شهید دکتر چمران)

اگر ویندوز سرور 2003 هست:
    http://support.microsoft.com/kb/900405
    http://support.microsoft.com/kb/889100
    دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز دیو و دل ملولم و انسانم آرزوست

Comment

ممنون اما ويندوز XP معمولي هست با تنظيمات IIS هم ور رفتم و تمام حالات زير رو امتحان كردم اما نشد الان تو FTP ازم user/pass ميخواد

Last edited by one hacker alon; 04-19-2012, 10:50 AM.
      خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
      خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
      خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
      (شهید دکتر چمران)

Comment

خوب اگر Access is Denied میده ، به فایل مجوز بده ببین درست میشه.
        اگر هم یوزر پس میخواد ، همون یوزر پسی که توی ftp تعریف کردی
        Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

پرميشن ها رو full كردم درضمن نميخوام يوزر پس بخواد ميخوام مثل همين ftp هايي كه تو اينترنت ميتونيم مستقيم وارد بشيم ودانلود كنيم كار كنه
          (شهید دکتر چمران)

Comment

Working...
          X