اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیستم عامل Anonymous 0.1

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سیستم عامل Anonymous 0.1

سیستم عامل Anonymous 0.1 : هکرهای انونیمس سیستم عامل خود را منتشر کردند

بله ! درست خواندید! هکرهای Anonymous سیستم عامل خود را با نام "Anonymous-OS" منتشر کردند. سیستم عاملی که مبتنی بر اوبونتو (Ubuntu) و تحت Ubuntu 11.10 ایجاد شده است و از Mate desktop استفاده میکند. شما میتوانید این سیستم عامل را با Usb ، با استفاده از Unetbootin ایجاد کنید.

نرم افزارهایی که روی این سیستم عامل نصب شده اند :

- ParolaPass Password Generator
    - Find Host IP
    - Anonymous HOIC
    - Ddosim
    - Pyloris
    - Slowloris
    - TorsHammer
    - Sqlmap
    - Havij
    - Sql Poison
    - Admin Finder
    - John the Ripper
    - Hash Identifier
    - Tor
    - XChat IRC
    - Pidgin
    - Vidalia
    - Polipo
    - JonDo
    - i2p
    - Wireshark
    - Zenmap

- Ùˆ ...

هشدار:

این سیستم عامل توسط منبع معتبر و واقعی منتشر نشده است و ممکن است با استفاده از آن قانون ، شرکتی یا ... شما را جریمه کند. پس با استفاده از آن خود را در معرض خطر قرار میدهید.
    تکمیلی:

یکی دیگر از سیستم عامل های قابل حمل برای ناشناس ماندن، سیستم عاملی با نام "Tails" در دسترس است. که میتوان در usb یا cd از آن استفاده کرد. این سیستم عامل جهت حفظ حریم خصوصی و گمنام ماندن شما است و به شما کمک میکند تا در اینترنت و در هر کامپیوتری به طور ناشناس به هر جا که میخواهید بروید. همه ی ارتباطات شما با اینترنت محدود شده به شبکه است و هیچ اثری از آن در کامپیوتر شما باقی نخواهد ماند. ارتباطات و فایلهای شما محافظت میشوند. شما میتوانید این سستم عامل (Tail) را از اینجا دانلود کنید.

تهیه و ترجمه : Tika , netqurd.com

منبع: هکرنیوز
    Last edited by codex; 03-14-2012, 06:07 AM.

سیستم عامل آلوده به تروجان هست و توسط Anonymous منتشر نشده!

کد:
    http://operationantisec.com/anonymous-os-live-cd-based-on-ubuntu-is-fake/

https://twitter.com/#%21/anonops/status/180092538395443201

Comment

پس من بیخودی 1.36gb رو دانلود کردم !؟*

Comment

گروه هکر های Anonymous امروز از طریق یکی از حساب های کاربری خود بر روی توییتر اعلام کرد که نه تنها این سیستم عامل از طرف آنها عرضه نشده است بلکه این سیستم عامل پر از نرم افزارهای مخرب و ویروس میباشد.

به گزارش بخش خبر پرتال از پی سی وار، دیروز خبری بر روی اکثر وب سایت های آی تی دنیا تحت عنوان ”سیستم عامل مخصوص هکرهای ناشناس منتشر شد” قرار گرفت که ترجمه آن را در سایت قرار دادیم. این سیستم عامل که بر پایه لینوکس عرضه شده تا کنون بیش از ۲۰ هزار بار دانلود شده است و اعلام شد که تعدادی از نرم افزارها و ابزار هایی که این گروه برای انجام فعالیت های خود استفاده میکند را در اختیار شما قرار میدهد.

اما امروز خبر دیگری در این مورد بر روی وب سایت های خبری قرار گرفت که افراد زیادی بخصوص آنهایی که این سیستم عامل را دانلود و احتمالا نصب کرده بودند را بشدت نگران کرد.

گروه هکر های Anonymous امروز از طریق یکی از حساب های کاربری خود بر روی توییتر اعلام کرد که نه تنها این سیستم عامل از طرف آنها عرضه نشده است بلکه این سیستم عامل پر از نرم افزارهای مخرب و ویروس میباشد.

Comment

می خواستن بات نت درست کنن اینترنت کل جهان از کار بیاندازند

البته 20 هزارتا هم کم نیستش ها حداقل 1000 نفر نصبش کردن

بعد یک سوال مگه توییتر گوگل پلاس و... اینارو حذف نکرده بود
          اجازه نمیداد پست بدن به خاطر همین انون پلاسو مگه درست نکرده بودن
          اکانت انیموس اونم تو توییتر؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط inj3ct0r نمایش پست ها
          پس من بیخودی 1.36gb رو دانلود کردم !؟*
          مگه چی داره 1.36 گیگه یه سری برنامه ی معمولیه تو نته دیگه خیلی بشه 300 مگ
          Last edited by captain 8l4ck; 02-23-2013, 01:32 PM.
          600d luc1< iM4n

Comment

این همه سایت تو دنیا هک میشه.... کسی گندش نمیکنه به اون صورت.....
            ولی هر سایتی به اسم Anonymous هک میشه توی بیشتر سایت ها اطلاع رسانی میشه...
            بنظر من این قضیه Anonymous مقداری مشکوکه؟
            اکثر برنامه های هم که به اسم Anonymous میاد بیرون الوده هستند.....
            Last edited by exploits; 03-15-2012, 04:30 PM.
            نبوغ ، جوهر تفكر است
            آنكه ثروت خود را باخت ، زياد باخته است ولي آنكه شهامت خود را باخت پاك باخته است

Comment

بابا دیفیس هایی که انجام میشه هم از گروه های شناخته شده هست که عکس دیفیس رو ماسک شخصیت فیلم v گذاشتن !
              چرا دیفیس هارو تکذیب نمیکنن ؟
              اینجوری دارن پا جای پای لاشیانه میزارن که

فقط گروه هایی که یکی دو تا حرکت خفن میکنن و بعد ناپدید میشن افسانه میشن وگرنه گندش در میاد
              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
              http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

Working...
              X