اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

"بی احترامی" بدتر از "بستن ایمیل ها" قطع دسترسی به Port 443 یک بار دیگر صورت گرفت

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• "بی احترامی" بدتر از "بستن ایمیل ها" قطع دسترسی به Port 443 یک بار دیگر صورت گرفت

از "جدول خاموشی ها" تا قطع ناگهانی ایمیل ها
    "بی احترامی" بدتر از "بستن ایمیل ها"

از صبح امروز 1 اسفند بی هیچ دلیلی قطع دسترسی به Port 443 یک بار دیگر صورت گرفت
    مسوولان آنقدر برای مردم احترام قائل بودند که بی محابا و بدون اطلاع قبلی برق را قطع نمی کردند (مگر در موارد ضروری و اشکال فنی یا حملات هوایی). از این رو ، همواره قبل از قطعی ، برنامه خاموشی ها را در جدولی موسوم به " جدول خاموشی ها" در روزنامه ها منتشر می کردند.
    عصرایران - "جدول خاموشی ها" ؛ این تعبیر برای نسل جدید چندان آشنا نیست اما کسانی که سال های دفاع مقدس را به یاد دارند ، این عبارت نوستالوژی خاصی دارد. در سال های جنگ ، کمبودها باعث شده بود حتی برق مصرفی خانه ها هم سهیمه بندی شود و قطعی برق ، بخشی از زندگی همه ایرانیان در آن سال ها بود.

با این حال ، مسوولان آنقدر برای مردم احترام قائل بودند که بی محابا و بدون اطلاع قبلی برق را قطع نمی کردند (مگر در موارد ضروری و اشکال فنی یا حملات هوایی). از این رو ، همواره قبل از قطعی ، برنامه خاموشی ها را در جدولی موسوم به " جدول خاموشی ها" در روزنامه ها منتشر می کردند و دقیقاً مشخص می شد که فلان منطقه از شهر از چه ساعتی تا چه ساعتی برق نخواهد داشت.
    بدین ترتیب ، مردم می توانستند کارهای خود از قبیل مهمانی و بهره گیری از وسایل برقی را تنظیم کنند تا دچار مشکل نشوند.

در چند روز گذشته ، میلیون ها ایرانی وقتی برای چک کردن ایمیل های خود سراغ یاهو و جی میل هایشان رفتند ، با درهای بسته
    مواجه شدند: مسوولان بدون کوچک ترین اطلاع قبلی و بی هیچ توضیحی ، میل ها را بسته بودند و صد البته کسی هم پاسخگو
    نبود!

بدین ترتیب ، کارهای بسیاری بر زمین ماند: از کسانی که کار و پیشه شان به ایمیل مربوط می شد تا کسانی که مراودات علمی
    داشتند و مردمانی که ارتباطات عادی شان در ایمیل ها بود.

اگر مردم در دوران جنگ در کنار مسوولان قرار گرفتند و حتی از نثار جانشان نیز دریغ نمی کردند ، "یکی از دلایل" اش ، این بود که
    احترام می دیدند و حتی در مساله ای به نام قطع برق که امری عادی در جنگ محسوب می شود ، مردم را در جریان زمان قطعی
    ها می گذاشتند تا کار کسی - حتی الامکان - لنگ نماند.

حفظ حرمت مردم - که از آموزه های مکتب امام (ره) است - درسی است که مسوولان نباید آن را به محاق بسپارند و مردم را
    جمعی تصور کنند که با ایشان می توان هر رفتاری را انجام داد. مثلاً اگر قطع ناگهانی ایمیل ها ، علت موجهی داشت ، آیا نمی شد
    آن را با مردم - که نامحرم هم نیستند - در میان گذاشت یا لااقل ، قبل از قطعی ، خبری به مردم داد که اگر کسی نامه ای ، فایلی
    ، فاکتوری و نظایر این ها را در میلش دارد ، بردارد و فکری به حال ارتباطاتش کند؟!

این بی احترامی به میلیون ها شهروند ایرانی اعم از استاد دانشگاه و پزشک و وکیل و دانشجو و مهندس و کارمند و بازاری و بقیه
    اقشار است که بدون کوچک ترین توضیح با عذرخواهی و اطلاع رسانی ، سیستم مبادلات الکترونیک آنها را ببندند و کار میلیون ها
    نفر را به مشکل اندازند.
    لب کلام آن که هر چند بستن ایمیل ها ، اقدامی ناراحت کننده بود ، اما نارضایتی اصلی ، از احساس حرمت شکنی است که در ورای این کار نهفته است.

در هر کشوری ممکن است در برخی موارد ، مشکلاتی پیش بیاد که قابل درک است اما آیا "احترام" انتطار زیادی است؟!

به شخصه خودم دارم شدیدا از این موضوع رنج میبرم
    اما همیشه سعی میکنم قضایا رو از هر دو جانب ببینم
    اگر مشکل حملات هوایی باشه چی؟
    با این تفاوت که ما هواپیمایی نمیبینیم
    البته متاسفانه این دلیل هم نمیتونه کافی باشه چون یا باید جایگزینی وجود داشته باشه
    یا اطلاع داده بشه.
    بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

از امروز نه
      از دیشب اینجوری شده
      از صبح تا حالا نتونستم مسنجر باز کنم
      عجیبه که فیس بوک راحت باز میشه اما توئیتر و مثلا بالاترین باز نمیشه

اونایی که از Socks استفاده میکنن کمتر مشکل دارن
      البه روی HTTPS تنظیم کنید
      Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
      عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
      http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

ایمان جان 1 اسفند از ساعت 00:00 شروع میشه ، و دقیقا میشه 1 اسفند که اینجوری شد دیگه.... من همون موقع twitter رو از روی ssl برداشتم، ولی الان هرچی اطلاعات قراره از 443 رد بشه ، رد نمیشه! کلا بستس....
        Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

آخه عرضه هم ندارن همين كار را هم درست انجام بدن

ملت با انواع و اقسام پروكسي مجبورن برن كارشون را راه بندازن و خدا ميدونه سر امنيت اطلاعات رد و بدل شده با انواع مختلف اسنيفر ها ، توي سرورهاي بي صاحاب فيلترشكن چي بياد...

ها ؟؟ چي گفتي ؟ vpn و فيلترشكن غيرقانونيه استفاده نكنن ؟
          اونوقت ....تو ايميل هاي كاري ملت را با پست پيش تاز دو قبضه مياري دم در بهشون تحويل ميدي؟

خلاصه :
          اينقدر قر نياين سر زندگي اينترنتي ملت و امت شهيد پرور يهو زين مياد روپششتون آ... از ما گفتن بود

پيوست : اگه مجبوريد از سرويسهاي فيلترشكن استفاده كنيد توجه كنيد كه حداقل سايتهاي مورد نيازتون را باهاش ببينيد و به محض برقراري مجدد اينترنت طي روال عادي پسوردهاتون را عوض كنيد.
          هر سرويس فيلترشكني ممكنه در جا بگاتون بده.

اگه مجبوريد براي حل مشكلات ايميلي و كاريتون به ابزارهاي فسادفي الارض متوسل بشيد خوشبختانه هنوز حق انتخاب هنوز داريد بين خشك و خشك دادن و تر شده
          اين حق آزادي انتخاب را بهتون تبريك ميگم. شما در حال سكس با دموكراسي هستيد.

Comment

m.yahoo.com

بقیه میل ها رو روی یاهو ست کنید
            ...

Comment

جوابی که چند روز دیگه به ملت میدن اینه : کابل پاره شده بود

Comment

m.yahoo.com

بقیه میل ها رو روی یاهو ست کنید
                همچنین
                m.twitter.com
                Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

اینترنت رو روی ما کامل تحریم نکرده بودند که اونم خودمون داریم برای خودمون تحریمش می کنیم
                  I'm Not Related To Anonymous Group
                  بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

توجه فرمائید ... توجه فرمائید <--- ایجاد جو
                    باز شدن ایمیل ها ، و یاهو مسنجر به هم میهنان غیور گرامی باد.
                    sigpic

Comment

Working...
                    X