اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شیر کردن vpn

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• شیر کردن vpn

سلام
    وی پی ان رو نمیشه شیر کرد؟
    توی یه شبکه داخلی وقتی وی پی ان رو که بهش وصل شدم میخوام شیر کنم دیسکانکت میشه!
    راهی نیست بشه شیرش کرد؟

نوشته اصلی توسط hamedany نمایش پست ها
    سلام
    وی پی ان رو نمیشه شیر کرد؟
    توی یه شبکه داخلی وقتی وی پی ان رو که بهش وصل شدم میخوام شیر کنم دیسکانکت میشه!
    راهی نیست بشه شیرش کرد؟
    ................
    Last edited by iNJECTOR; 02-18-2012, 02:03 PM.
    ....

Comment

چرا میگی نمیشه !؟

اگه اینترنت شیر هست ، کافیه روی سرویس دهنده vpn کانکت کنی ! اگر از مودم اینترنت میگیری ، کافیه vpn رو روی connection lan شیر کنی....
      Last edited by BioHazard; 02-18-2012, 12:05 PM.
      Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

نوشته اصلی توسط biohazard نمایش پست ها
        چرا میگی نمیشه !؟

اگه اینترنت شیر هست ، کافیه روی سرویس دهنده vpn کانکت کنی ! اگر از مودم اینترنت میگیری ، کافیه vpn رو روی connection lan شیر کنی....
        وضعیت این طوریه که با وی پی ان به سرور وصل میشیم و اینجوری به اینترنت وصل میشیم(در حالت عادی اینترنت نداریم)

مشکل هم اینه که وقتی وی پی ان رو شیر میکنم(ics) قطع میشه و تا از حالت شیر در نیارم وصل نمیشه!

Comment

شما بايد دو تا كارت شبكه داشته باشي كه رو دومي شير كني. با 1 دونه كه نميشه. من تا دلت بخواد اينكارو دانشگاه خودمون كردم. اونجا هم دسترسي به اينترنت از طريق vpn داخلي هست.

Comment

نوشته اصلی توسط crypto نمایش پست ها
            شما بايد دو تا كارت شبكه داشته باشي كه رو دومي شير كني. با 1 دونه كه نميشه. من تا دلت بخواد اينكارو دانشگاه خودمون كردم. اونجا هم دسترسي به اينترنت از طريق vpn داخلي هست.
            روی ماشین مجازی هم تست کردی؟

Comment

نه تست نکردم، من شیر میکنم رو کارت شبکه دوم که اونم وصله به یه Access Point، بعدش دیگه با وصل شدن به AP راحت میشه از اینترنت استفاده کرد.

رو VM شیر نمیخواد، شما رو سیستم خودت که با وی پی ان کانکت میشی بدون هیچ تغییری تو سیستم، اینترنت برا VM هم قابل استفاده ست. نمیدونم منظورت این بود یا نه!

Comment

با دوتا کارت شبکه امیر!!؟؟ من با یکدونشم توی خونمون شیر کردم .... ولی این مشکل رو تاحالا نداشتم dc بشه
                Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

من تو برنامه های اکانتینگ فقط با nttac کار کردم
                  برنامه های دیگه این امکان رو ندارن که جلوی شیر کردن رو بگیرن؟
                  هر چند با عقل جور در نمیاد که بتونن!!
                  رو VM شیر نمیخواد، شما رو سیستم خودت که با وی پی ان کانکت میشی بدون هیچ تغییری تو سیستم، اینترنت برا VM هم قابل استفاده ست. نمیدونم منظورت این بود یا نه!
                  میخوام جدا سرویس بگیرن

Comment

پويا شما خونتون احتمالا وايرلس كانكت ميشي. دانشگاه ما كه يه كارت شبكه وصله به لن و با همون به vpn سرور داخلي وصل ميشيم. رو دومي شير ميكنم كه جايي وصل نيست بجز AP

Comment

Working...
                    X