اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت کارت وایرلس برای دریافت سیگنال های بهتر

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تقویت کارت وایرلس برای دریافت سیگنال های بهتر

با عرض سلام خدمت شما

یک سوال از خدمت شما داشتم در مورد اینکه بنده به یک AP دسترسی دارم ( البته کرک شده ) که فاصله نسبتا زیادی با PC من دارد، گاهی وصل می شود اما با اینکه ارتباط برقرار است به راحتی نمی نوانم صفحه مودم یا صفحه Google را باز کنم، این دوری باعث شده که من نتوانم به خوبی سیگنال بگیرم، با استفاده از یک کارت آلفا در حال وصل شدن به این AP هستم, برای Sniff کردن و همچنین ARP Poison ( که جناب nofooz9ar و hashem_wolf ) من را راهنمایی کردند، نیاز دارم که سیگنال بیشتری دریافت کنم، چه کاری می توانم انجام بدهم یعنی چه ابزاری باید تهیه کنم که سیگنال بیشتری بگیرم؟

لطف کنید در این مورد من را راهنمایی بفرمایید.

درود بر شما

این روش گردون می افته برات!!!
    http://lifehacker.com/296367/boost-y...-wifi-extender

این هم جالب اما ی موتورولا v400 می خوای ! یا با نوکیا 6230i هم که مفت می تونی تو علائدین گیر بیاری شاید...
    http://www.youtube.com/watch?v=LY8Wi7XRXCA

جواب میده

سلامت شاد و پیروز باشید
    Last edited by Zendani; 01-14-2012, 05:41 PM.
    همه از مرگ می ترسند , من از زندگی سمج خودم

همه چیز فقط ی چیز
    امیدوارم هممون زود برگردیم به اون چیز تا از شر خودمون راحت بشیم...

Comment

یکی از راه ها :
      تو ویندوز برو device management تنظیمات درایور کارت وایرلس.
      اگر گزینه ای بنام Power Save یا Power Consumption داری اونو Disable کن/
      مصرف انرژی کارت بالا میره و بازدهی اون کمی بهتر میشه.

برای لپتاپ ها توصیه نمیشه.
      همه مان یک روز بالاخره بر سر این دوراهی خواهیم ایستاد …
      آنجا که همسرمان خواهد گفت : ” یا من ، یا اینترنت ؟! “
      و چه لحظه ی سختی خواهد بود ،
      لحظه جدایی از همسر … !

Comment

درود بر شما

MESM می تونم بپرسم این روشی که شما گفتی چطوری باعث می شه سیگناهای دریافتی رو قوی تر دربافت کرد؟!!!

مثال؟: شما 75متر با هدف فاصله داری

پهنای دریافت مودم وایرلس شما با آنتن های معمولی ( شاید بگی رو لپتابت آنتن وصل نیست) 50متر

حالا شما بیای تظیم مودم Power save رو غیرفعال کنی؟ این شما رو 25 جلو میندازه؟!!!!
        حالا 25 متر نه یک متر جلو می بره؟؟؟!!!!

یا ی مثال دیگه بزنم حتما دیدین تا حالا
        ی موقع می خوای دیش ماهواره تنظیم کنی از 600 کانال 550 میاد 50 دیگه پارازیت داره
        دلایل زیادی می تونه داشته باشه ... درجه، جهت جغرافی، ساعت ال ان بی، کابل (که بعضی هاشون ربط زیادی هم ندارند)... همه اوکی هست... بهت توصیه میشه قطر دیشت رو افزایش بدی معمولا بهت می گن دید نداری...
        یا اینکه بیای توان مصرفی دستگاه رو پاییین بیاری؟
        الان شاید از خودت بپرسی فرکانسهای ماهواره غیرخطی و مال اینترنت وایرلس خطی....

بزار یکم برگردیم به عقب شاید هم الان هنوز بعضی ها جاها باشه

چرا وقتی اینترنت وایرلس اومد، نصاب وقتی می خواست برات وصل کنه... معمولا یکی از آنتهای ریز پشت مودم رو می کند بعد می رفت بالای ساختمان ی آنتن پنجره ای برات نصب می کرد که کابل اون آنتن به همون جایی وصل میشد که آنتن روی مودم بود؟ 30 تومن هم بیشتر ازت می گرفت؟

اون بنده خدا هم می اومد توان مصرفی مودم شما رو کم می کرد دیگه مشکلی داشت؟؟؟

ببخشید می دونم همه اساتید فن اینجا هستند
        من هم اهل داستان سرایی نیستم وقتش رو هم ندارم....

اما بهتر برای حرفی که می زنیم ی توضیح علمی داشته باشم
        با سپاس
        منتظرم دانشم افزون تر بشه

سلامت شاد و پیروز باشی

همه چیز فقط ی چیز

Comment

دوست گرامی

متشکرم
          اما منظورام راهنمایی از آنتن های بهتر با دبی بیشتر یا استفاده از آمپلی فایر خاص یا اینکه کلن استفاده از کارت وایرلس قوی بود، در این مورد اگر می شود راهنمایی بفرمایید.
          Last edited by codex; 01-15-2012, 07:39 AM.

Comment

درود بر شما

http://www.radiolabs.com/Articles/wifi-antenna.html

10 tips to help improve your wireless network

عزیزجان شما حتما قصد کردی خرج کنی

کد:
            10. Upgrade 802.11a, 802.11b, and 802.11g devices to 802.11n
            Although wireless-G (802.11g) may be the most common type of wireless network, wireless-N (802.11n) is at least twice as fast and it has better range and stability. Wireless-N is backward-compatible with 802.11a, 802.11b, and 802.11g, so you can still use any existing wireless equipment that you have—though you won’t see much improvement in performance until you upgrade your computer or network adapter to wireless-G, too.

If you're using wireless-B or wireless-G and you're unhappy with your network’s speed and performance, consider replacing your router and network adapters with wireless-N equipment. If you're buying new equipment, definitely choose wireless-N. Linksys Wireless-N routers, for example, are powerful, secure, and simple to set up. So are Linksys Wireless-N USB wireless network adapters.
            من نمی دونم فاصلت چقدر؟ به کارتت دست نزن هر چند نمی دونم مدل آلفات چیه؟ 036NH؟
            انتن امنی 9DB با کابل افزاینده تا یک کیلومتر راحت بهت جواب میده
            برای بالاتر بهتر بری سراغ آنتن فلت اوت دور 18DB
            و یادت باشه همه چیز مربوط به سخت افزار شما نمیشه اون یکی هم مهم!
            سلامت شاد و پیروز باش

همه چیز فقط ی چیز

Comment

درست می فرمایید همیشه مشکل از سخت افزار های من نیست میدانم هیچ راهی برای تقویت AP مورد نظر ندارم اما می خواهم تا آنجا که جا دارد برای خودم را تقویت کنم. درست فرمودید کارت من آلفا هست 36H دوست گرامی این آنتن را با این وضعیت بازار از کجا می شود تهیه کرد من در بازار رضا TPlink پیدا کردم اما 7db هست از کجا می توانم 9db را تهیه کنم در ضمن برای قدرتمند تر شدن یکی از دوستان دیگر در انجمن این کارت را به من پیشنها دادند Awpci085h - که 2.4 و 5.8 هست :1000mw روی 2.4 و 400mw روی 5.8 که این را هم نمیدانم از کجا می شود تهیه کرد. لطف می کنید در این مورد راهنمایی بفرمایید؟

در ضمن AP مورد نظر Dlink 2640u هست.
              54gâ„¢ Mode: 54g Auto
              Last edited by codex; 01-15-2012, 10:19 AM.

Comment

آنتن تقویت وایرلس از 13 تومن میتونی بخری
                من 19تومنیشو دارم گیرندگیمو یه چی حدود 25درصد قویتر شده .

Comment

db آنتن -ی که گرفتی چند بوده ، قیمت که نشد مشخصه آنتن
                  کارت من آلفا هست 36H دوست گرامی این آنتن را با این وضعیت بازار از کجا می شود تهیه کرد
                  اگه 036 داری ، مشکلی بابت خروجی پاور نداره ، سعی کن با یه آنتن دیگه که SMA رو ساپورت کنه حالا Flat یا Omni تست بگیری باید مشکلت حل بشه .
                  اگه usb Adapter آلفا سری 036H یا 036NEH پیدا نکردی دارم ، تاپیکش توی بخش تبلیغات سایت هست (البته نه با اون قیمت قبلی)
                  sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط ViR-EnG نمایش پست ها
                    db آنتن -ی که گرفتی چند بوده ، قیمت که نشد مشخصه آنتن

اگه 036 داری ، مشکلی بابت خروجی پاور نداره ، سعی کن با یه آنتن دیگه که SMA رو ساپورت کنه حالا Flat یا Omni تست بگیری باید مشکلت حل بشه .
                    اگه usb Adapter آلفا سری 036H یا 036NEH پیدا نکردی دارم ، تاپیکش توی بخش تبلیغات سایت هست (البته نه با اون قیمت قبلی)
                    نه من خود آلفا 036H دارم.

اما فکر می کنم نیاز به تهیه یک آنتن قوی دارم آنتی که آلان روی آلفا من هست اشتباه نکنم 5db هست
                    دنبال جا برای خرید یک آنتن امنی هستم با db بالا و البته قیمت مناسب
                    در ضمن برای این موضع که بالا عرض کردم امنی بهتر است هیه کنم یا Flat?

Comment

http://forum.aircrack-ng.org/index.php?topic=7177.0

Comment

Working...
                      X