اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طرح یک سوال در مورد خرید کارت وایرلس جدید

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• طرح یک سوال در مورد خرید کارت وایرلس جدید

تقریبا 2 سال پیش سوالی پرسیدم مبنی بر اینکه چگونه می توانم یک کارت وایرلس PCI برای انجکشن و در کل هک شبکه های وایرلس انتخاب کنم آن زمان آقای کشفی و دوستان دیگر در این زمینه بسیار بنده را راهنمایی کردند.

آن زمان انتخاب های من این کارت ها بودند:

1-کارت شبکه بی سیم - DWA-G520

2- کارت شبکه بی سیم - DWL-G550

TP-Link TL-WN651G -3

من با بررسی و کمک گرفتن از دوستان بالاخره کارت شماره 2 را انتخاب کردم و آن را تهیه کردم یعنی Dlink DWL-G550 و بسیار کارت خوب و پر کاربردی برای من بود.

- اما امروز سوال من این است که اگر بخواهم دوباره همین کارت را تهیه کنم از کجا می توانم آن را پیدا کنم؟ چون می دانید که این کارت Dis-Continue شده و در بازار موجود نمی باشد.

- جایگرین این کارت از چه کارتی می توانم استفاده کنم که در بازار ایران موجود باشد؟

- سوال دوم من اینجاست وقتی سایت Aircrack را برای پیدا کردن کارت های جدید جستجو می کردم چیزی پیدا نکردم و هنوز همان کارت را ساپورت می کند. برای این مسئله دوستان غیر از کارت های Alfa که USB هستند که در BackTrack و همچنین با نرم افزار Aircrack به خوبی همگانی دارد چه پیشنهاد دیگری دارند؟

متشکرم

هنوز هم alfa ، تا چقدر میخوای خرج کنی ؟
    بحث سر این هست که کارت وایرلس های حرفه ای تو بازار ایران پیدا نمیشه
    -
    EDIT :

(حرفه ای)
    شما یه کارت PCI to Mini PCI بگیرید (حالا با یک اسلات یا بیشتر - درصورت استفاده از چند کارت) حدود قیمت 12$
    یک کارت Mini PCI آلفا ، پیشنهادی : AWPCI085G - a/b/g 1000mW حدود قیمت ~43$
    و یا : AWPCI085H - که 2.4 و 5.8 هست :1000mW روی 2.4 و 400mW روی 5.8 حدود قیمت ~58$

خروجی هم میخواد آنتن امنی باشه یا چیز دیگه ای ، دستتون بازه
    البته قیمت بازار رو باید بپرسین
    Last edited by ViR-EnG; 01-15-2012, 12:49 AM.
    sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط vir-eng نمایش پست ها
      هنوز هم alfa ، تا چقدر میخوای خرج کنی ؟
      بحث سر این هست که کارت وایرلس های حرفه ای تو بازار ایران پیدا نمیشه
      -
      edit :

(حرفه ای)
      شما یه کارت pci to mini pci بگیرید (حالا با یک اسلات یا بیشتر - درصورت استفاده از چند کارت) حدود قیمت 12$
      یک کارت mini pci آلفا ، پیشنهادی : Awpci085g - a/b/g 1000mw حدود قیمت ~43$
      و یا : Awpci085h - که 2.4 و 5.8 هست :1000mw روی 2.4 و 400mw روی 5.8 حدود قیمت ~58$

خروجی هم میخواد آنتن امنی باشه یا چیز دیگه ای ، دستتون بازه
      البته قیمت بازار رو باید بپرسین
      دوست گرامی

من خودم آلفا awus036h دارم یک کارت pci خوب وقوی می خواستم

Comment

Working...
      X