اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب Mplayer

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نصب Mplayer

من Mplayer رو از این آدرس دانلود و از حالت فشرده خارج کردم و دستور زیر رو اجرا کردم:

کد:
    ./configure; make; make install
    شروع به دانلوذ FFmpeg که تقریبا ۱۰مگه کرد و یه سری خطهایی که نشون میداد داره کامچایل میکنه رو صفحه نشون داد و بعد \یغام داد بیلاخ! گفت yasm نداری و دانلود کردم و اجرا و بعد دوباره از اول مراحل رو تکرار کردم نزدیک ۳۰ دقیقه همش نوشته های انگلیسی جلو مانیتور رجه میرفتن و کام\ایل میکرد و آخر بعد از این هم مکافات *÷یغامی که تو عکس وجود داره رو نمایش داد! تازه حجم ÷وشه اش هم خیلی رفته بالا ==> ۱۵۷مگ شده!!!
    چه کنم؟

جدیدترین نسخه ی vlc رو نصب کردم اما فایلهای با فرمتflv و wmv رو ÷خش نمیکنه! تو ویندوز ÷خش میکنه اما تو لینوکس جواب نداد!

بدادم برسید
    فایل های پیوست شده
    برای کشتن پرنده نیازی به تیرو کمان نیست، همین که بالهایش را بچینی خاطرات پرواز روزی صدبار او را خواهد کشت...

دوزخیان

vlc رو توضیح میدی چطوری نصب کردی من مشکل دارم با نصبش اگه امکان داره کامل توضیح بده

Comment

من نسخه ی ویندوزیش رو از آدرس زیر دانلود کردم و بعد با واین (=ش ر ا ب) نصبش کردم.

کد:
      http://sourceforge.net/projects/vlc/files/1.1.11/win32/vlc-1.1.11-win32.exe/download
      به همین راحتی.
      برای کشتن پرنده نیازی به تیرو کمان نیست، همین که بالهایش را بچینی خاطرات پرواز روزی صدبار او را خواهد کشت...

دوزخیان

Comment

Working...
      X