اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیسکانکت شدن اینترنت adsl

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• دیسکانکت شدن اینترنت adsl

اینترنت من هر چند دقیقه یکبار دیسکانکت میشه و بعد از گذشت چند لحظه(2 دقیقه، 5 دقیقه، 10 دقیقه...) مجدد ارتباط به اینترنت برقرار میشه "اون چراغ اینترنت قطع میشه و بعد از گذشت چند دقیق دوباره روشن میشه..." این اتفاق در شروع هم رخ میده. یعنی زمانی که سیستم رو راه میندازم باید یه چند دقیقه ای سپری شه تا ارتباط با اینترنت برقرار بشه.
    isp دلیل مشکل رو یک ایراد خارجه عنوان کرد. اما نگفت یعنی چی؟(گمون می کنم خودشون هم نفهمیدن مشکل از کجاس). به هر حال من یک سیم تلفن جداگانه از باکس به خونه کشیدم اما مشکلم کماکان پابرجاست.
    به نظرتون مشکل از کجاست؟

تلفن های خونه را کلا از پریز بکش بیرون ببین فرقی میکنه

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      تلفن های خونه را کلا از پریز بکش بیرون ببین فرقی میکنه
      قبلا این کارارو کردم ولی فایده نداشت!
      این بگم اون روزی که اومده بود برای نصب موقعی که خواست مودمو رجیستر کنه به من یک شماره نشون داد که از حد استاندارش کمتر بود. گفت نباید انقر پایین باشه! میتونه علت دیسکانکت شدن به خاطر اون باشه؟(به من گفت رو سرعت تاثیر میزاره فقط همین ولی سرعت اینترنتم خوبه!)

Comment

منظورت چراغ status مودمت هست !؟ اگر آره كه منم همين مشكل رو داشتم !
        رفتم سيم هاي تلفن رو از پايين (از جعبه تلفن تو حياط) چيدم ( سيم ها بارون خورده بود قبلا"*،* پوسيدگي داشتن )
        من رفتم سيم ها رو چيدم بعد دوباره نصب كردم الان 5-6 ماه هست كه ديگه مشكلي ندارم !

Comment

بهترین کاری که برای تستش می تونی بکنی اینه که بری سر خط و تست بگیری با مودمت ...
          اگه قطعی و نویز سر خط نبود حتماً مشکل داخلی هستش و با یکسره کردن خط و استفاده از سیم ایزوله قطور مشکلت حل میشه ...
          بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
          حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

اقا اینترنت من این روزا، روزی یکی دو بار خطای destination net unreachable میده؟ به نظر شملا مشکل از مخابراته یا مودم یا هاب من؟
            در این مواقع مودم رو به مدت 5 دقیقه که خاموش می کنم بعدش دوباره اینترنت من وصل می شه
            مودم من از نوع asus am602 و نوع کانکشن من pppoe هستش .
            تعصب عین مردمک چشم هر چه بیشتر نور بتابه بیشتر بسته می شه

Comment

الان تقريباً يه هفته اي هست که اينترنت همش قتع ميشه و بعد چند دقيقه باز وصل و باز تکرار .
              حقيقت طنز است

.

Comment

Working...
              X