اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

يك مودم adsl بيسيم 4 پورت ميخوام؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• يك مودم adsl بيسيم 4 پورت ميخوام؟

با ياد خدا
    با سلام
    من يه مودم ADSL Router چهار پورت بيسيم با قابليت پشتيباني WiFi ميخوام
    و در اين مورد مدل هاي زيادي از شركت هاي مختلف هست كه ميخواستم از تجربه دوستان براي خريد اين مودم استفاده كنم
    دوستان تجهيزات كدوم شركت رو ژيشنهاد ميدين و كدوم مدلش؟
    درضمن فكر كنم قابليت هاي ديگه اي هم داره كه من زياد آشنا نيستم حتي الامكان دوستان به اونها هم اشاره كنن
    با تشكر
    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
    خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
    وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
    (شهید دکتر چمران)

خوب با قیمت مناسب
    TP-Link
    sigpic

Comment

من tp-link داشتم ، راضی نبودم ، دیوانم کرد......

بهترینش به نظر من که خوب هم جواب میده asus am604g wireless router هست که راضیم...
      Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

Tp-link => td-w8901g
        52 هزار تومان و مودم adsl و اکسس پوینت هم داره با یه دونه مودم usb برای کامپیوتر های شخصی چون مودم وایرلس ندارن
        خیلی خوبه و خرکار است
        ضمنا 4 پورت هم داره
        www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

دوستان قيمت مهم نيست و اينكه حتما اون چيزايي كه گفتم داشته باشه
          WiFi
          4 port
          Wireless
          ADSL
          خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
          خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
          خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
          (شهید دکتر چمران)

Comment

اگر مودم خفن میخوای پیشنهاد میکنم از یکی از بهترین مدل ها به نام ZYXEL استفاده کنی ، این مودم رو خطوطی که مشکل فیبر هم دارن جواب میده ، قیمتش یه مقدار بالا هست ولی واقعا حرف نداره ، آی اس پی هایی مثل پارس آنلاین معمولا این مودم رو پیشنهاد میکنند ، مدل adsl داره همچنین مدل adsl wireless هم داره قیمت این مودم تقریبا 95 هزار تومان هست
            در غیر اینصورت من هم با پیشنهاد دیگر دوستان موافق هستم شما میتونید از مودم TP-Link Adsl Wireless که چهار تا پورت خروجی هم داره استفاده کنید ، قیمتش خیلی مناسب هست ، من 45 هزار تومان خریدم این مودم رو بیشتر پاش پول ندید .
            برای اطلاعات بیشتر میتونی از دکتر گوگل یا سایت نمایندگی TP-Link در ایران مراجعه کنی

لینک های مرتبط :
            ارتباطات فرادانش سامان
            Zyxel پروداکشن ( یاد ساسی مانکن افتادم ! )
            و استاد محترم و ارجمند دکتر گوگل
            اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست

Comment

با سلام
              من مودم لینکسی رو دارم مدل 120n از شرکت سیسکو
              همه موارد که میخوای داره. حودود75 تا 80 هزار تومان

Comment

نوشته اصلی توسط cl00t نمایش پست ها
                با سلام
                من مودم لینکسی رو دارم مدل 120n از شرکت سیسکو
                همه موارد که میخوای داره. حودود75 تا 80 هزار تومان
                دوست عزیز در مورد مودم linksys 120n سرچ کردم ظاهرا خیلی ها با این مودم مشکل دارن حالا نمیدونم دوستان دیگه نظرشون در این خصوص چیه
                (شهید دکتر چمران)

Comment

آره این لینک سیز ، بعضی وقتها خر میشه ! ول کن هم نیست.

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                    آره این لینک سیز ، بعضی وقتها خر میشه ! ول کن هم نیست.
                    منظورت از مهم نیست چیه
                    یعنی اینکه گزینه linksys رو بیخیال شم یا ایرادشو بیخیال شم؟

در کل نظر خودم روی linksys یا TP-Link هست اما کدوم مدلشون فعلا موندم
                    اگه linksys بگیرم 160 یا بهترش رو میگیرم ولی فعلا نیاز به بررسی بیشتر داره
                    دوستان ویژگی های یک مدل خوب نه بلکه عالی رو چی میدونن بگن
                    (شهید دکتر چمران)

Comment

نوشته اصلی توسط one hacker alon نمایش پست ها
                      منظورت از مهم نیست چیه
                      یعنی اینکه گزینه linksys رو بیخیال شم یا ایرادشو بیخیال شم؟

در کل نظر خودم روی linksys یا TP-Link هست اما کدوم مدلشون فعلا موندم
                      اگه linksys بگیرم 160 یا بهترش رو میگیرم ولی فعلا نیاز به بررسی بیشتر داره
                      دوستان ویژگی های یک مدل خوب نه بلکه عالی رو چی میدونن بگن
                      هیچ جای حرف Joker ننوشته بود مهم هست یا نیست .
                      اگه میخوای برات کار کنه ، اذیت هم نکنه همون TP-Link بگیر ، قیمتش هم نسبت به کارایی ش خوبه .
                      LinkSys هم با Cisco کار میکنن ، سر همین تنظیمات بیخودی (غیر قالب استفاده برای کاربر خونگی) داره ، مدل مشابهش هم میشه Asus و یا Zyxel
                      من اگه میخواستم سیستم هامو وایرلس کنم و این قد هم دنبالش میدوییدم که کدوم مدلش بهتره .
                      Last edited by ViR-EnG; 09-22-2011, 11:04 AM.
                      sigpic

Comment

Working...
                      X