اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد پروتکل های یاهو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد پروتکل های یاهو

سلام
    کسی در مورد پروتکل های یاهو ( روش هایی به غیر از sniff اطلاعاتی داره ؟ )

بیشتر هم در مورد این موضوع invisible و اینا هست قضیه ! میخوام یه همچین سایتی راه بندازم برای شناسایی invisible !

اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم !

مرسی
    Love Is The Name , F.u.C.k is The Game , Forget The Name , Play The Game !

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

کسی اطلاعاتی نداشت ؟ یا به بخش شبکه سر نمیزنید ؟

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

Comment

نوشته اصلی توسط bernawolf_hatef نمایش پست ها
      کسی اطلاعاتی نداشت ؟ یا به بخش شبکه سر نمیزنید ؟
      یادمه قبلا MFox تو یه مقاله Yahoo Messenger رو Reverse کرده بود !
      ازش بگیر شاید به کارت بیاد
      ندامتگاه شبگرد !

Comment

دادا خوب باید اسنیف کرد دیگه پس چه راهی خود یاهو که لو نمیده شما میتونین راحت تحت وب هم لو گین کنید پاکت بفرستین و جواب رو نشون بدین
        خونه
        www.parspishro.ir
        ذهن آشفته ای من
        www.literature.blogfa.com

Comment

آخه تکفنر جان چی رو اسنیف کنم ! ؟ خود یاهو مسنجر رو که اسنیف کنیم پروتکل ها هم به دست بیاد اما خب بعدش ؟
          تا اونجا که من میدونم همه این سایت های شناسایی ادعا میکنن که باگی از پروتکل یاهو دارند !

خود مسنجر که این ویژگی رو نداره تا invisble رو نشون بده پس چیزه خاصی بعید هست ازش در بیاد !
          یکی دیگه از بچه های همین فروم گفت یه روش دیگه ارسال پکت به avater هست که من والا راستش سر در نیاوردم منظورش چیه !

حالا نمیدونم ! تنها سایتی هم که دیدم همیشه درست کار میکنه این vizgin.com هست که همیشه هم وقتی همه سایت ها مشکل میخورن این سریع دوباره ok میشه !

Comment

ماشالا شماها كه همه هكر هستين خب اسكريپتشو دانلود كنيد ;)

Comment

این پروتکل ها برای برنامه نویسی یاهو بدرد می خورن ؟!
              مثلا بوترها و ... .

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                ماشالا شماها كه همه هكر هستين خب اسكريپتشو دانلود كنيد ;)
                تخمه سگ ها همه یه dedicated گرفتن ! از اون زاویه هم مشغول به کار هستم !

Comment

راستش يكي از بهترين اين اسكريپت ها رو دو سال پيش با سي شارپ نوشتم
                  45 ms نتيجه دقيق ميداد تا اينكه ياهو يادم نيست به ورژن 16 يا 17 آپگريد شد
                  دوباره درستش كردم
                  باگي كه الان هست با هر آيدي بات فقط يك بار توي يك رنج زماني طولاني جواب ميده
                  دنبالش نباش ديگه ارزش كار كردن نداره خيلي دنگ و فنگ داره
                  And I am not frightened of dying
                  any time will do,I don't mind.
                  Why should I be frightened of dying?
                  There's no reason for it.
                  you've gotta go sometime
                  .a

Comment

دنگ و فنگش میارزه به یه سری چیزا ! اگر بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم !

Comment

یک پیش نهاد نچندان جالب اینه که با curl وصل بشی به همون سایتی که گفتی همیشه درست کار میکنه و از اون جواب رو بگیری

البته خودم گفتم این راه جالب نیست .

Comment

حالا این که میگی چیه کار اصلیش ؟

Comment

اگر با php کار میکنی با curl که یک کتابخانه اضافی php هست می تونی وصل بشی به اون صفحه و تمام کد های خروجی اون رو بگیری مثلا میگی سورس صفحه
                          site.com?id=idman
                          بعد چک میکنی که وقتی طرف آنلان باشه چی نمایش میده و وقتی اینویز باشه چی خروجی میده
                          با یک جستجوی ساده تو کد هایی که از اون صفحه بدست آوردی می تونی بفهمی چی به چیه
                          خوبی curl اینه که میتونی کوکی هم ارسال کنی یا بای یک صفحه که با متد post براش اطلاعات میفرستن داده بفرستی
                          البته اگر از php استفاده نمی کنی باید تو زبانی که کار میکنی راهی پیدا کنی برای وصل شدن به یک صفحه

Comment

من چند نمونه از اینا دارم هیچ کدوم هم کار نمیده خیلی هم نیاز دارم اگه درست کردین یه دونه به ما هم بدین که 2ش تون میکنیم

Comment

داد ببین ویزینگ خودت رو اسکن کن ببین چی برات میاد وقتی اسکن میزنی من خیلی گرفتارم دادا برسم خودم انجام میدم پاکت ها رو با لو گین php میزارم
                              خونه
                              www.parspishro.ir
                              ذهن آشفته ای من
                              www.literature.blogfa.com

Comment

Working...
                              X