اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریکاوری نانو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ریکاوری نانو

سلام
    من تازه عضو شدم یک مشکل با نانو 5 خودم پیدا کردم. حدود یک سال پیش روی دکل نصب کردم اون موقعه با 192.168.1.20 وارد شد وتنظیماتش رو برام ست کردن حالا من همه پسوردهای لازم رو درارم ولی دیگه اون کادره نمیاد و ازم یوزر پسورد نمی خواد بهش بدم .کسی هم نیست بره بالای دکل از اونجا ریستش کنه! راهی هست از پایین انرو دست کاری کنم؟
    من زیاد به وایرلس وارد نسیتم اگر ممکنه کمکم کنید.
    حالا من موندم با یک کافی نتی که تازگی ها خریدمش!

مطمئنی که ip رو عوض نکردن؟! می تونی تماس بگیری و سوال کنی. اگر ip رو عوض نکرده بودند کابل ها رو چک کن ببین مشکلی نداشته باشه. برای ریست کردن هم راهی نیست جز اینکه از دکل بری بالا. اونجا یک ورودی پیدا می کنی که با یک وسیله باریک می تونی دکمه ریست رو فشار بدی چند ثانیه که نگه داشته باشی چراغ های مربوط به سیگنال فکر کنم 3 بار روشن و خاموش میشه که و بعد تمامی تنظیمات ریست میشه.

Comment

سلام
      ببینید من الان با همون تنظیمات اینترنت دارم فقط می ترسم صاحب قبلیش اذیتم کنه میخوام تنظیمات اون طرف رو عوض کنم که بهم مزاحم نشه! تازه انجور که خودش می گفت اون خودش هم داده یک دیگه کافی نت رو کانفیگ کرده فقط پیش من نانو رو ست کرد! راستش درمورد اپی بگم از رو راهنمای نانو ور داشتمش! اون موقه فکر اینجا رو نکرده بودم یعنی سوادم نمی رسید!.
      طرف الان زده زیر هم چی !! عزیز جون 30 متر دکله نمیشه نرم بالاش از پایین یک کاریش بکنم؟ انجوری(ریستش) کافی نتم باید چند روز بخوابه چون اینترنتم من از اون تامین میشه!
      Last edited by l30f3r; 06-15-2011, 01:06 PM.

Comment

الان اینترنت داری ؟
        برای رفتن به کانفیگ نانو ای پی نتورک کارتت رو با ایپی نانو تو یک رنچ ست کن

Comment

سلام
          نه من یادمن هست ایپی نه طرف که ست کرده چون کارش رو هیچ جا ثبت نکرده بود معلوم نیست ایپی نانو چیه
          حالاراهی نداره بفهمم ایپی نانو چنده یا تو چه رنجی هست که با راه شما رو امتحان کنم؟

Comment

قبل از هر كاري ، مورد زير رو امتحان كن :
            روي كارت شبكه آدرس 192.168.1.5 رو ست كن ، بعد از طريث Browser چك كن ببين به آدرس 192.168.1.20 ميتوني وصل بشي يا نه .
            اگخ كه نه ...

ممكنه هر IP-ي رو Radio تنظيم شده باشه ،كه چند راه داره (در صورتيكه نميخواي بري بالاي دكل)
            1. سوكت شبكه پايين رو قيچي كن (برق POEكه براي آنتن ميره) و بجاي straight بصورت Crossيه سوكت بزن ، بعد به POE وصل كن ، آنتن در اين حالت ريست ميشه.
            2. يه IP Scannerگيري ،بعد تو يه سابنت بزرگ كل رنج شبكه Invalid (معمولاً همون 192) رو اسكن كني و آدرسش رو دريابي
            3. يه POE Adapter جديد بگير ، با POE جديد ميتوني راديو رو Reset كني كه ادرسش ميشه 192.168.1.20 . (تصوير از POE همراه با كليد ريست)

با وجود اينكه نميخواي بري بالاي دكل
            Last edited by ViR-EnG; 06-15-2011, 10:40 PM.
            sigpic

Comment

ViR-EnG عزیز ممنون با راهنمایی شما مشکلم حل شد.فقط یه مرجعی چیزی واسه یادگیر بشتر وجود داره؟راستی مک ادرسم روچطور عوض کنم من تو تاپیک انلاک نانو تو همین فرم رو دیدم ولی نفهمیدم چطور شد.اگه ممکن یجور بگین که منم بفهمم!

Comment

Working...
              X