اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش unlock كردن wireless adapter

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• اموزش unlock كردن wireless adapter

با سلام به بچه های شبگرد
    یه مشکلی برام پیش اومده
    متاسفانه چند وقت پیش در حال هک یک isp بودم که اداپتور وایرلسم تو فیلترینگشون گیر افتاد و حالا هم قفل شده می خواستم بدونم کسی می دونه چه طور میشه اداپتور رو unlock کنم
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

میشه بگی چیش گیر کرده ؟ سیمش؟
    اگه مک ادرسه مکش رو عوض کن

Comment

منم درست متوجه نشدم! میشه بیشتر توضیح بدی چی گیر افتاد؟

خوش باشید.

Comment

isp ها هرز چند گاهی فلیترینگشون رو فعال می کنن تا اگه کسی در حال استفاده کردن از اکانت یکی دیگه هست یا اینکه در حال اسنیف کردنه رو بشناسن .
        و این سیستم فیلترینگ می تونه استیشن هایی که به طور غیر مجاز دارن این اعمال رو انجام می دن رو شناسایی کنه و انها را رو قفل کنه به طوری که از کار میفتن و قفل میشن. و باید استیشن رو ببری پیش خودشون تا قفلشو باز کنن . البته میشه پیش isp های دیگه هم برد.
        فیلترینگ سرعت ایتنرنت رو خیلی کاهش میده و isp ها همیشه اعمال نمی کنن و در هفته یک الی دو بار بیشتر اعمال نمی کنن.
        ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Comment

نوشته اصلی توسط izadi.pc نمایش پست ها
          isp ها هرز چند گاهی فلیترینگشون رو فعال می کنن تا اگه کسی در حال استفاده کردن از اکانت یکی دیگه هست یا اینکه در حال اسنیف کردنه رو بشناسن .
          و این سیستم فیلترینگ می تونه استیشن هایی که به طور غیر مجاز دارن این اعمال رو انجام می دن رو شناسایی کنه و انها را رو قفل کنه به طوری که از کار میفتن و قفل میشن. و باید استیشن رو ببری پیش خودشون تا قفلشو باز کنن . البته میشه پیش isp های دیگه هم برد.
          فیلترینگ سرعت ایتنرنت رو خیلی کاهش میده و isp ها همیشه اعمال نمی کنن و در هفته یک الی دو بار بیشتر اعمال نمی کنن.
          Mormoroth گفت بت
          مک رو فیلتر میکنن
          شما مک رو عوض کن کارت راه میفته

Comment

نوشته اصلی توسط sz22am نمایش پست ها
            Mormoroth گفت بت
            مک رو فیلتر میکنن
            شما مک رو عوض کن کارت راه میفته
            درسته مک رو هم فیلتر می کنن ولی من بار ها مک رو عوض کردم مشکل به این اسونی ها حل نمیشه.
            در مورد مک هم بگم که isp ها می تونن از 10-12 تا مک آدرس از سیستمتون رو چک بکن از جمله مک cpu که قابل تغییر نیست. ولی اونا عملا انکارو نمیکنن چون سرعت اینترنت کاربراشون به شدت پایین میاذه و بیشتر از مک استیشن ها استفاده می کنن اونهم بندرت.

Comment

درسته مک رو هم فیلتر می کنن ولی من بار ها مک رو عوض کردم مشکل به این اسونی ها حل نمیشه.
              در مورد مک هم بگم که isp ها می تونن از 10-12 تا مک آدرس از سیستمتون رو چک بکن از جمله مک cpu که قابل تغییر نیست. ولی اونا عملا انکارو نمیکنن چون سرعت اینترنت کاربراشون به شدت پایین میاذه و بیشتر از مک استیشن ها استفاده می کنن اونهم بندرت.
              دوست خوب،جسارت نباشه!؟فیلم میلم زیاد میبینی!؟

دو حالت داره،مدیر سرور یا مک فیلترینگ رو فعال کرده که در اون صورت اصلا به شبکه متصل نمیشی که سرعتت کم باشه! و یا اینکه مدیر سرور dhcp رو از حالت اتوماتیک خارج کرده و به صورت دستی ip به یوزرها داده که به شبکه متصل میشی ولی کلا نت نداری و یا هر دو سیاست امنیتی رو با هم اعمال کرده که واسه مشکل اول با چنج کردن مک کارت خودت و واسه مشکل دوم هم با استفاده از یه برنامه ای مثل kismet میتوانی رنج ip اصلی رو پیدا کنی.

-حالا باز اگه چیزی غیر از اینه که من مطلع نیستم که ممنون میشم بیشتر توضیح بدی.

خوش باشید.

Comment

cpu مگه مک آدرس داره ؟

Comment

من اولین بار هست که میشنوم !!!!
                  من خدم نانو داشتم و از یکی از شرکت های نزدیک خونه اینترنت گرفته بودم که خیلی ادعای امنیتش میشد . شب ها مک و آی پی کارت شبکه خودم رو به آی پی کش سرور کاربرای دیالاپ تغییر میدادم سرعت رو از 800 کیلو بیت تا 8 مگابیت بالا میبردم . منتهی بعد از 1 هفته فهمید و نت من رو قطع کرد . بعد از اون نانو رو ریست کردم و از جای دیگه گرفتم .
                  الان من متوجه نشدم اون شرکته چجوری استیشن تو رو قفل کرده !!!!!!!!!!!!

Comment

نوشته اصلی توسط shervin110 نمایش پست ها
                    من اولین بار هست که میشنوم !!!!
                    من خدم نانو داشتم و از یکی از شرکت های نزدیک خونه اینترنت گرفته بودم که خیلی ادعای امنیتش میشد . شب ها مک و آی پی کارت شبکه خودم رو به آی پی کش سرور کاربرای دیالاپ تغییر میدادم سرعت رو از 800 کیلو بیت تا 8 مگابیت بالا میبردم . منتهی بعد از 1 هفته فهمید و نت من رو قطع کرد . بعد از اون نانو رو ریست کردم و از جای دیگه گرفتم .
                    الان من متوجه نشدم اون شرکته چجوری استیشن تو رو قفل کرده !!!!!!!!!!!!
                    من یکی از دوستام تو یه شهر دیگه isp داره بهش گفتم قضیه رو .
                    (اونها مثل isp شهرمون از نرم افزار اکانتینگ سیب استفاده میکنن که به نظر من یکی از بهترین نرم افزار ها هست و کارایی های زیادی داره)
                    ولی جواب کاملی نداد چون امنیتشون ار بین میره فقط یه راهنمایی کرد و گفت که دو روش برای این کار وجود داره اولی که احتیاج به یک سخت افزار داره که اسون ترین روشه و سخت افزارشم تو بازار به راحتی گیر میاد.
                    و دومی نرم افزاری وجود داره که میتونه انلاک کنه که کار باش خیلی سخته.
                    isp های اصفهان اگه اشنا داشته باشی 20 تومن می گیرن تا انلاک کنن.
                    ببخشید ولی شما که میگید مشکل از مکه و باید عوضش کنید دو سال از وایرلس عقبید مشکل به این راحتی ها حل نمیشه!!!

Comment

(اونها مثل isp شهرمون از نرم افزار اکانتینگ سیب استفاده میکنن که به نظر من یکی از بهترین نرم افزار ها هست و کارایی های زیادی داره)
                      ولی جواب کاملی نداد چون امنیتشون ار بین میره فقط یه راهنمایی کرد و گفت که دو روش برای این کار وجود داره اولی که احتیاج به یک سخت افزار داره که اسون ترین روشه و سخت افزارشم تو بازار به راحتی گیر میاد.
                      Isp های اصفهان اگه اشنا داشته باشی 20 تومن می گیرن تا انلاک کنن.
                      ببخشید ولی شما که میگید مشکل از مکه و باید عوضش کنید دو سال از وایرلس عقبید مشکل به این راحتی ها حل نمیشه!!!
                      ای بابا
                      تو که هنوز گیر این قفله هستی
                      عزیز جان دستگاه وایرلس شما اگه از سری های ubnt باشه قفل نمیشه . فقط اون کسی که تنظیمش میکنه میتونه روی تنظیماتش پسوورد بگذاره تا کسی تنظیمات امنیتی شو نینه .
                      اون دوستتون هم خیلی نابغه هستند .

Comment

Isp های اصفهان اگه اشنا داشته باشی 20 تومن می گیرن تا انلاک کنن.
                        دوست خوب رو چی اصرار داری!؟
                        آخه با امواج وایرلس،چی رو میتونن رو رادیوی شما دست کاری کنن؟! بر فرض هم حرف شما صحیح باشه و اونها هم یه کاری کردن که بعید میدونم،نهایتش اینه که یه مشکل نرم افزاری رو رادیوت ایجاد کردن که ریست میکنی یا فوقش دو مرتبه فرمور میریزی،قطعه سخت افزاری که به رادیوت اضافه یا کم نکردن؟!
                        حالا برو به سایت سازنده رادیوت و آخرین فرمور رو دانلود کن و سوار کن رو دستگاه ببین چی میشه
                        راستی نگفتی مدل رادیوت چی هستش؟

خوش باشید.

Comment

نوشته اصلی توسط T0RNAD0 نمایش پست ها
                          دوست خوب رو چی اصرار داری!؟
                          آخه با امواج وایرلس،چی رو میتونن رو رادیوی شما دست کاری کنن؟! بر فرض هم حرف شما صحیح باشه و اونها هم یه کاری کردن که بعید میدونم،نهایتش اینه که یه مشکل نرم افزاری رو رادیوت ایجاد کردن که ریست میکنی یا فوقش دو مرتبه فرمور میریزی،قطعه سخت افزاری که به رادیوت اضافه یا کم نکردن؟!
                          حالا برو به سایت سازنده رادیوت و آخرین فرمور رو دانلود کن و سوار کن رو دستگاه ببین چی میشه
                          راستی نگفتی مدل رادیوت چی هستش؟

خوش باشید.
                          این مدل که من دارم فریمور نداره (ALFA awuso36e). راهنماییت خوب بود ممنون.
                          Last edited by izadi.pc; 06-10-2011, 08:03 AM.

Comment

ممنون میشم بگی چه طور میشه فریمور استیشنا رو عوض کرد؟

Comment

ممنون میشم بگی چه طور میشه فریمور استیشنا رو عوض کرد؟
                              اینی که شما داری Wireless Adapter USB هست ، ایشون منظورشون دستگاهی شبیه به NanoStation که WebOS هستن .
                              sigpic

Comment

Working...
                              X