اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام خرید های اینترنتی شما از ebay و سایت های دیگر وتحویل در ایران درب منزل

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• انجام خرید های اینترنتی شما از ebay Ùˆ سایت های دیگر وتحویل در ایران درب منزل

دوستان عزیز

امکان سفارش اجناس از سایت دهای خارجی از قبیل Ebay و amazon و .. سایت های دیگر توسط ما وجود داره

برای سفارش هم میتونید پیغم خصوصی بدید و یا اینکه از سایت http://parsiship.com استفاده کنید .

نحوه کار به این شکل هست که شما لینک سافرش خودتون رو برای ما ارسال میکنید و قیمت حدودی جنس رو به همراه هزینه پست و کارمزد خودمون براتون ارسال میکنیم در صورت رضایت شما هزینه رو به حساب ما واریز میکنید .

ما خرید رو انجام میدیم . جنس به نماینده ما در امریکا یا استرالیا یا انگلیس یا دوبی ارسال میشه . و از اونجا هم مستقیم به ادرس شما در ایران ارسال میشه
    Last edited by Gharibe; 08-23-2010, 09:23 PM.
    bew

سایت در حال حاضر به صورت آزمایشی در دسترس میباشد
    شبگردم موش آزمایشگاهی دیگه

یه کالائی فرضا روی ebay به قیمت 100$ باشه ، محاسبه قیمت تمام شده ای که دست خریدار میرسه چطوری هست که حدود قیمت را بتونیم خودمون در بیاریم....

Comment

نوشته اصلی توسط gharibe نمایش پست ها
      دوستان عزیز هکر و مکر
      ما که از جماعت هکر غیر از خیر هیچی ندیدیم

دوستان کسی جنسی چیزی از خارج خواست میتونم براتون بیارم . کارمزد هم میگیرم ولی معقول !
      به قول آقای جوکر از تازه وارد ها <b> دو برابر </b> کارمزد میگیرم

برای سفارش هم میتونید پیغم خصوصی بدید و یا اینکه از سایت http://parsiship.com استفاده کنید .
      ظاهرا تو منزل کار ميکنيد؟؟

آدرسی از شرکتی تو وبسايت شما نيست

Comment

این معقول چقده؟
        بعد شما برای ما ارسال می کنی؟ گمرک اینها با خودته ؟
        یک نمونه قیمت برای اینها بده:

http://www.amazon.co.uk/Pro-Evolutio.../dp/B002K8PU14

http://www.verkkoapteekki.fi/product...43/language/en
        ايستاده مردن بهتر از زانو زده زيستن است

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
          شبگردم موش آزمایشگاهی دیگه

یه کالائی فرضا روی ebay به قیمت 100$ باشه ، محاسبه قیمت تمام شده ای که دست خریدار میرسه چطوری هست که حدود قیمت را بتونیم خودمون در بیاریم....
          سلام . اون که ب***************له !
          قیمت جنس + هزینه ارسال به امریکا (اکثرا مستقیم به ایران ارسال نمیکنن یا گاهی اوقات شما از چند فروشنده مختلف خریداری میکنید میخواید همه جنس ها داخل یک بسته بیاد اگه یک جنس هم ريالٍٍ Free Shipping باشه این هزینه توسط شما پرداخت نمیشه) . + هزینه ارسال به ایران

هزینه پستی برای بسته های زیر 1 کیلو 30-35 دلار هست . به عنوان مثال شما اگه چند جور خرید رو براتون انجام بدیم و جمعا 1 کیلو نشه باز هم هزینه پست همونه ولی خوب متناسب با کار بیشتری که ما انجام بدیم خوب طبعا کارمزد بیشتری هم میگیریم . البته کارمزد نمیشه گفت بهتر بگیم دستمزد اون فلک زده ای هست که تو امریکا جنس رو دریافت میکنه و میبره اداره پست پست میکنه. و در مورد کارمزد من هم من هر دلار رو 1250 تومان حساب میکنم با شما و قیمت هایی رو میتونید با سایت ها و افراد مشابهی که این کار رو انجام میدن مقایسه کنید .

در مورد اون قسمت سایت هم اصلاحش کردم .

نوشته اصلی توسط al_omid نمایش پست ها
          ظاهرا تو منزل کار ميکنيد؟؟

آدرسی از شرکتی تو وبسايت شما نيست
          این کاری که ما انجام میدیم خدماتی هست . و به اون شکل درآمدی نداره که بخوایم براش اونقدر هزینه کنیم که دفتر بگیریم . ولی خوب در آینده شاید این اتفاق بی افته .

QUOTE=dj7xpl;137286]این معقول چقده؟
          بعد شما برای ما ارسال می کنی؟ گمرک اینها با خودته ؟
          یک نمونه قیمت برای اینها بده:

http://www.amazon.co.uk/Pro-Evolutio.../dp/B002K8PU14

http://www.verkkoapteekki.fi/product...43/language/en[/QUOTE]

اون DVD رو یه ماهی میشه که قوانین جدیدی گذاشتن گمرک که ارسال میشه به ایران ولی به دست شما نمیرسه
          گزینه دوم هم چون آقایونی که اینها رو چک میکنن احتمالا نزارن به دست شما بره چون خودشون آخر این حرفان و میدونن چیه این. ولی رد صورتی که ارسال کنن به ایران حدود 10 یورو هزینه ارسالش میشه .
          خود هم 10.97 یورو هست در مجموع حدود 21 یورو

که با احتساب کارمزد ما میشه 35 هزار تومان .
          bew

Comment

حالا اگه cc یا pp ماله رفیقمون باشه که مارو نمیشناسه

خرید بشه چجوریاس پیگردو اینا هم داره یا نه منظورم تو این تحریمات اقتصادیه ایرانه ...

آنا یوردوم آذربایجان

فقط در برابر یک نفر زانو میزنم

Home : www.Ajaxtm.Org

Comment

سلام
              نه کار درستی نیست اون کار باعث میشه اون کسی که جنس براش میره تو امریکا تو دردسر بی افته و گر نه از اون چیزایی که شما میگی زیاد هست و امکانش هم هست .

ولی خوب من سعی میکنم هزینه تا اونجایی که ممکنه برای شما به صرفه باشه انجامش که دیگه نیازی به اون چیزها نباشه . اگر هم پپل یا کارت اعتباری "قانونی" داشته باشید میتونم جنسی که شما به ادرس من در امریکا میفرستید رو دریافت کنم و در ازای دریافت کارمزد از شما اون رو براتون ارسال کنم
              bew

Comment

تضمين کار شما چيه ؟
                من با cc ميام يه جنسی ميخرم و به آدرس شما در آمريکا ميفرستم ، حالا شما چه تضمينی ميديد که يه وقت شيطون تو جلدتون نره و ....... .
                حقيقت طنز است

.

Comment

سلام
                  اولا اقا شهروز این حرف از شما بعیده

در ثانی شیطون تو جلد اون کسی میره که با cc میخواد جنس بفرسته به ادرس من تو امریکا و منو بده دست پلیس . اگر هم منظورتون از cc کارت هک شده نیست که من حرفم رو پس میگیرم .

اگه قراره با کارت هکی خرید بشه که هر کسی میتونه بکنه و جنس هکی خودش دزدیه و ارزشی نداره اونجا . میتونید میتونستید به نحو بهتری سوالتون رو مطرح کنید (با کمی تعقل) . تضمینش این هست . که من نمیام کل کار خودم رو + اسمم رو به خاطر 20-30 هزار تومانی که شما میخواید پرداخت کنید خراب کنم .
                  bew

Comment

نگرفتی عمو جان

ایشون که نمیاد از اونجا بازی پلی استشن بگیره به ادرس شما

فرضا یه بنز کوپه میگیره حالا شما یه تضمین بیار
                    Last edited by HUrr!c4nE; 08-23-2010, 08:23 AM.

آنا یوردوم آذربایجان

فقط در برابر یک نفر زانو میزنم

Home : www.Ajaxtm.Org

Comment

نوشته اصلی توسط hurr!c4ne نمایش پست ها

ایشون که نمیاد از اونجا بازی پلی استشن بگیره به ادرس شما

فرضا یه بنز کوپه میگیره حالا شما یه تضمین بیار
                      عجب !
                      اگه بنز میخوای شما قرارداد حظوری میبندیم براتون وارد میکنیم . از امریکا هم وارد نمیکنیم . البته تفاوتش با اینکه زا نماینده های ایران بگیرید تو مبالغ زیر 100 میلیون 5-6 میلیون تومان فرق میکنه
                      Last edited by Gharibe; 08-23-2010, 05:14 PM.
                      bew

Comment

تضمینش این هست . که من نمیام کل کار خودم رو + اسمم رو به خاطر 20-30 هزار تومانی که شما میخواید پرداخت کنید خراب کنم .
                        این تضمین نیست ، علتشم حالا برات میگم

وقتی یه جائی به اسم سایت فروشگاه ایران میکرو( http://iran-micro.com ) با آدرس و تلفن ثابت و ..... میاد برای 20 هزارتومن خودشو خراب میکنه ، هیچ چیز دیگه غیرقابل تصور نیست
                        20 روز پیش یه خرید ازشون آنلاین خبرمرگشون انجام دادم به قول خودشون هم 24 الی حداکثر48 ساعته جنس خریداری شده دم در خونه هست.
                        ، کلی زنگشون زدم تا جنس را 10 روز بعد تازه پست کردند . و البته بعد از 48 ساعت از تاریخ پست شدن بدستم رسید
                        منم به علت عجله داشتن، بعد از یک هفته که دیدم اینا اینکار نیستن همان کالا را از یه سایت دیگه سفارش دادم 2 روز بعد تحویلم دادند.
                        ضرر من هم این وسط خرید یک جنس بوداونم دوبار ، + 7-8 روز وقت و زمان از دست رفته *!

خلاصه پول گرفتن نیاز به تضمین و مسئولیت پذیری داره ، چه 1 تومن چه 100تومن.

Comment

نوشته اصلی توسط gharibe نمایش پست ها
                          سلام
                          اولا اقا شهروز این حرف از شما بعیده

در ثانی شیطون تو جلد اون کسی میره که با cc میخواد جنس بفرسته به ادرس من تو امریکا و منو بده دست پلیس . اگر هم منظورتون از cc کارت هک شده نیست که من حرفم رو پس میگیرم .

اگه قراره با کارت هکی خرید بشه که هر کسی میتونه بکنه و جنس هکی خودش دزدیه و ارزشی نداره اونجا . میتونید میتونستید به نحو بهتری سوالتون رو مطرح کنید (با کمی تعقل) . تضمینش این هست . که من نمیام کل کار خودم رو + اسمم رو به خاطر 20-30 هزار تومانی که شما میخواید پرداخت کنید خراب کنم .
                          منظور من cc هک شده نبود .
                          مثال : من خودم cc دارم ( وليد ) ، ميام يه جنسی به ارزش هزار دلار ميخرم و به آدرس شما ميفرستم . تضمين اين وسط چی هست ؟
                          شما ميگيد که بخاطر پول اسم + کار خودتون رو خراب نميکنيد ، مسئله اينه که بچهای اينجا نه اسم شما رو ميدونن نه کار شما رو !
                          يه مثال ساده بزنم : من بيام اينجا اعلام کنم که نفری 100 تومان بديد من به شما يه ps3 ميدم ، من بايد يه سندی يا چيزی اين وسط قرار بدم که اگه شما به ps3 نرسيديد ، دستتون جايی بند باشه .
                          حقيقت طنز است

.

Comment

سلام کاملا حق با شماست اقای شهروز
                            همونطور که به همه پیشنهاد میکنیم گوگل رو سرچ کنید . اینجا هم شما میتونید یه سرچ گوگل در مورد سایت ما بزنید .

که نتیجه اش میشه :
                            http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=160620
                            http://www.tuningtalk.com/forum/ebay-t39840.html

این لینک ها

اینکه شما با کارت خودت خرید رو انجام بدی لازمه اش این هست که ما مشخصات کامل از شما داشته باشیم. (در صورت استفاده از credit card نه کارت های قابل شارژی که از اینترنت خریداری میکنید اونها مشکلی ندارن) که در صورت استفاده غیز قانونی از کارت ها به مرکز جرائم رایانه ای گزارش بدیم .

در کل پیشنهاد من این هست که در اولین معاملات مبالغی که به نظر خودتون بالا و ریسک پذیز هست رو انتخاب نکنید
                            Last edited by Gharibe; 08-23-2010, 09:24 PM.
                            bew

Comment

ببین دوست عزیز ، شما یه کاری رو شروع کردی ، ما نمیگیم قراره پول رو بخوری یا ....
                              ما میگیم این کارت هیچ ضمانتی نداره ! شما اول یه فکری بکن که مردم بهت اطمینان پیدا کنن بعد...
                              مثلا میگی :
                              در کل پیشنهاد من این هست که در اولین معاملات مبالغی که به نظر خودتون بالا و ریسک پذیز هست رو انتخاب نکنید
                              کار شرکت های xوy (هرمی) به این حالته که شرکت میاد واسه 4-5 ماه اول به مردم یه پولی میده که مردم فکر نکنن کلاه بردارن ، بعد از 5-6 ماه که کلی مردم سرمایه گذاشتن یهو پول رو ورمیدارن و الفرار !
                              الان بلفرض شما میگی من بیام اول با 100-200 تومن با شما کار کنم ، بعد از 7-8 ماه که دیدم کاراتو صحیح انجام دادی باهات 10-20 میلیون و .... معامله کنم ! از کجا معلوم اون موقع پول رو نخوردی ؟

میگی :
                              من نمیام کل کار خودم رو + اسمم رو به خاطر 20-30 هزار تومانی که شما میخواید پرداخت کنید خراب کنم .
                              الان به خاطر 50 تومن آدم می کشن !!!! شما انتظار داری....

در کل ، نتیجه حرف های من اینه که کلا شاید از کل شبگرد با n تا یوزر ، 10-20 نفر به شما سفارشی بدن ، ولی شما با این سرویس خوب و ایجاد یه تضمین معتبر می تونی از جاهایی مثل شبگرد و .... 1000 تا سفارش بگیری !!!
                              با 4 تا لینک فروم ایرانی که پست دهنده هاشون 32-35 تا پست بیشتر ندادن نمیشه تضمین ایجاد کرد !

Comment

Working...
                              X