PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ::.تاپیک جامع سوالات در زمینه ی شبگردی بهتر.::

Ghanoon
07-20-2009, 12:47 AM
تمامی کاربران و اعضای محترم سایت شبگرد می تواند کلیه سئوال های خود را پیرامون:

- بخش ها
- ورود به بخش ها
- بخش مخصوص
- قوانین قدیم
- بخش زیر زمین
- قانون های جداگانه ی بخش ها(به غیر از قوانین اصلی)
- وارز
- ماهواره
و ...

در این تاپیک مطرح نمایند.
امید است بتوانیم در کنار هم و با حمایت و یاری تک تک اعضای محترم سایت ، شبگردی بهتر داشته باشیم.

ashi_bomba
07-20-2009, 12:56 AM
بخش مخصوص گزینشش سرتاپا سواله فکر کنم خودتم به نتیجه نهایی نرسیدی هنوز
توضیح لطفا

Ghanoon
07-20-2009, 01:10 AM
توضیح در مورد بخش مخصوص و نحوهی ورود به آن:

بخش مخصوص در حال حاضر خالی از هرگونه عضو است.
در مرحله ی اول تعدادی از دوستان اهل فن و مورد اعتماد و قدیمی و از هر لحاظ مطمئن که دارای سابقه ی بسیار خوب از لحاظ فنی و ثبات عملکرد دارند به بخش مخصوص به صورت مستقیم و بدون هیچ رای گیری وارد می شوند.
ملاک تشخیص این افراد که به صورت مستقیم وارد می شوند بر عهده ی ادمین های سایت است و اینجانب به تنهایی تصمیم گیری نمیکنم.(ادمین های سایت معرفی می کنند و سپس به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد می شوند).

تا این مرحله بخش مخصوص تعدادی عضو مطمئن،قدیمی و اهل فن دارد که از سرمایه های سایت هستند.

در مرحله ی بعد طبق قوانین داخلی بخش مخصوص هر یک از اعضا می توانند اعضای مورد نظر خود را در بخش مخصوص معرفی کنند و به مدیر بخش اعلام کنند که مثلا من به عنوان محمد جرجندی یکی از اعضای قدیمی سایت (ادمین سایت) پیشنهاد میکنم ashi_bomba2006 وارد بخش مخصوص شود.
این پیشنهاد در درجه ی اول مورد تایید یا عدم تایید ادمین های سایت قرار میگیرد.(نه فقط صرفا اینجانب).

اگر نظر موافق ادمین ها جلب شد به مرحله ی دو می رود و اگر جلب نشد ورود کاربر منتفی است.

مرحله ی دو دارای شرایط زیر است:

تاپیک رای گیری در بخش مخصوص ایجاد می شود و ورود آقای ashi_bomba2006 به بخش مخصوص به رای گیری گذاشته می شود.
در صورتی که ورود آقای ashi_bomba2006 به بخش مخصوص دارای رای حداکثری بود ، آقای ashi_bomba2006 وارد بخش مخصوص می شوند و یکی از اعضای این بخش می شوند.

چند نکته:

- هر یک از کاربران بخش مخصوص می توانند به هر تعداد کاربری را برای بحث رای گیری معرفی کنند و تعداد آن آزاد است.
- هر یک از کاربران بخش مخصوص برای رای گیری یک رای دارند و چه ادمین و چه گلد و هر درجه ای فقط می تواند یک رای داشته باشد.چه منفی و چه مثبت!
- کلیه ی مسئولیت رفتاری ***ی که دعوت می شود بر عهده ی دعوت کننده است.
به عنوان مثال اگر محمد جرجندی آقای ashi_bomba2006 را دعوت کردند و آقای ashi_bomba2006 برای ورود به بخش رای حداکثری آوردند و وارد بخش شدند؛ در صورتی که آقای ashi_bomba2006 خلاف قوانین بخش مخصوص عمل کند و از بخش مخصوص خارج شود، همراه وی محمد جرجندی نیز خارج می شود.
- بخش مخصوص دارای قوانین تکمیلی است و باید همراه با قوانین کلی سایت از قوانین داخلی بخش مخصوص نیز تبعیت شود.

ashi_bomba
07-20-2009, 01:14 AM
2تا سوال دیگه
1- کی شروع میکنید ؟
2- زیرزمین چطوریه ؟

Ghanoon
07-20-2009, 01:25 AM
پاسخ سئوال اول شما:

لیستی آماده شده و در حال تکمیل شدن است.
به محض تکمیل لیست ورود کاربران اصلی این بخش شروع می شود.
حتما درک میکنید که این کار بسیار حساس است و باید تمامی کاربران مد نظر قرار گیرند و کمی وقت گیر است.خدای نکرده نمی خواهیم اشتباهی کنیم که در نهایت به ضرر سایت و خدای نکرده اعضای محترم شبگرد باشد.

پاسخ سئوال دوم شما:

مسئولیت این بخش به هیچ عنوان به اینجانب مربوط نیست و سیاست های این بخش محفوظ است.
از زمانی که این بخش ایجاد شده است تحت نظر ادمین ها بوده است و ورود و خروج این بخش مستقیما تحت نظر ادمین ها بوده است.

MKA392
07-22-2009, 07:32 AM
قانون قبلا میخواستیم ادیت کنیم گزینه ی حذف داشت الان نداره خیلی ساده شده اینم از کارای شماست؟

Ghanoon
07-22-2009, 12:21 PM
برای جلوگیری از یک سری مشکلات جلوی ادیت پست ها گرفته شده.
ولی تا چند روز دیگر حتما برای کاربران با ثبات این امکان فعال خواهد شد.
ممنون از توجه شما.

satanic_soulful
07-22-2009, 01:57 PM
این کار باعث زیاد شدن پست
خطا ها الفاظ اشتباه و و و میشه
اصلا کار درستی نیست
*** بازی در نیارید

waNted
07-22-2009, 08:24 PM
چند تا سوال کوچیک

1.بعد از باز شدن ثبت نام چه تضمینی برای اجرای کامل قوانین هست ؟
2.آیا فقط قانون وظیفه اجرای قوانین رو داره ؟
3.امکان Delete پست ها از سوی کاربر با چه سطحی آزاد خواهد بود ؟(منظورم خود کاربره !)
4.قوانین بخش های جداگانه توسط چه کسی/کسانی نوشته میشود ؟
5.اجرای آن قوانین به عهده کیست؟

l4tr0d3ctism
07-22-2009, 08:37 PM
ببینم بهتر نیست دیگه کد ها رو کنار بزارید مثلا برای bold کردن وقتی کلیک کردیم روی B خودش کلمه رو بلد کنه دیگه
[ B ][ / B ] رو نیاره ؟؟؟؟؟ اینش تاقط فرساست .... حالا نه فقط این همه کد ها رو میگم ......... کمی راحت تر کار می کنیم اونوقت و بی خود شلوغ نمیشه

======

Ghanoon
07-22-2009, 08:41 PM
1.بعد از باز شدن ثبت نام چه تضمینی برای اجرای کامل قوانین هست ؟
2.آیا فقط قانون وظیفه اجرای قوانین رو داره ؟
3.امکان delete پست ها از سوی کاربر با چه سطحی آزاد خواهد بود ؟(منظورم خود کاربره !)
4.قوانین بخش های جداگانه توسط چه کسی/کسانی نوشته میشود ؟
5.اجرای آن قوانین به عهده کیست؟

1- با همکاری دوستان قدیمی و جدید شبگرد که قوانین با انتخاب خودشان به اجماع رسیده است به این هدف می توانیم نزدیک شویم.اجرای درست قوانین هم همیشه به صورت مطلق نمی تواند باشد و این مورد نیز جزو نسبیات جهان است.

2- خیر،بجز اینجانب سایت دارای مدیران میان بخشی و تک بخشی نیز است.از این رو این مدیران و همچنین در درجه اول تمامی کاربران شبگرد ، سایت خودشان را جهت سوق به سوی شبگردی بهتر یاری خواهند کرد.

3- کاربران پایین 300 پست امکان پاک کردن پست های خود را ندارند.
کاربران بالای 300 پست نیز در تعدادی از بخش ها از این امکان برخوردار هستند.

4- قوانین میان بخشی و تک بخشی پس از تایید و تصویب نهایی قوانین کلی سایت توسط اعضای سایت ، با مشاوره ادمین ها،مدیران و اعضای قدیمی شبگرد تدوین می شود و در نهایت با توجه به رای تمامی اعضای شبگرد به تصویب خواهد رسید.

5- اجرای آن قوانین در درجه ی اول بر عهده ی کاربران و اعضای سایت است و در مراحل نظارتی بر عهده ی مدیران میان بخشی و تک بخشی و در نهایت ادمین ها است.

waNted
07-22-2009, 11:48 PM
قوانین با انتخاب خودشان به اجماع رسیده است

هنوز که کسی قوانین شما رو قبول نداره !!!!

با توجه به رای تمامی اعضای شبگرد
شما برای قوانین خودتون چنین کاری کردین که حالا وقتی یه Clan leader بخواد برای بخشی قانون بنویسه رای گیری بشه ؟ مثلاً جوکر برای بخش جستجوی نرم افزار یا ساتا برای وارز یا هر لیدر دیگه؟

Ghanoon
07-23-2009, 02:03 AM
هنوز که کسی قوانین شما رو قبول نداره !!!!

شما برای قوانین خودتون چنین کاری کردین که حالا وقتی یه clan leader بخواد برای بخشی قانون بنویسه رای گیری بشه ؟ مثلاً جوکر برای بخش جستجوی نرم افزار یا ساتا برای وارز یا هر لیدر دیگه؟

مهم نیست کسی این قوانین را قبول داشته باشد یا نداشته باشد.
شبگردی ها باید از بین قوانین اولیه به حذف،اضافه و اصلاح بند های آن به یک سری قوانین استاندارد که در این جامعه می گنجد دست یابند.آنوقت است که همگی این قوانین را قبول دارند و مجری نیز مکلف است از این قوانین برای اجرای نظم در شبگرد پیروی کند.

شما در ابتدا بر روی قوانین کلی به اجماع برسید.قوانین میان بخشی نیز فرآیند خاص خود را دارد که در زمان مقتضی بدان پرداخته خواهد شد.

takfanar
07-25-2009, 05:39 AM
مثلا من می خوام یه سفارش یه برنامه بدم پولی:64: نمیدونم جای درستش کجاست این مشکل جدید نیست ولی فکر کنم وقت خوبی باشه برای پرسیدنش

joker
07-25-2009, 06:49 AM
تو پول بده، اصلا توی بخش inbox من باشه :4:

منم با این طرح موافقم .

waNted
07-25-2009, 11:53 AM
مثلا من می خوام یه سفارش یه برنامه بدم پولی نمیدونم جای درستش کجاست این مشکل جدید نیست ولی فکر کنم وقت خوبی باشه برای پرسیدنش

جوکر: منم با این طرح موافقم .

حالا بالفرض که این بخش باز شد ؟
من مشتری هم اومدم پست دادم، چند نفر هم یاد دارن بنویسن این سفارش منو !
هر کی یه قیمتی می ده !
مثال :
مشتری: نرم افزاری میخوام برای حسابداری .

1.جوکر: چشم 1200000 تومن !:4:
2.تکفنر : چشم 100000 تومن!:6:
3.من نوعی :چشم 1000 تومن !:8:
4.سایر موارد : برو Free پیدا می کنیش ! :14:
خب مشتری چی کار باید کنه ؟

اینم باید یه جوری قانون داشته باشه دیگه، نه ؟

Sc0rpioN
07-25-2009, 04:21 PM
به نظر من بحث بیراهه داره میره
شبگرد و همه دوست داریم / همون طور که بود خوبه
فقط کنترل روی اسپم + بخش مخصوص باشه خوبه .
البته این نظر من بود .

joker
07-25-2009, 05:33 PM
مشتری: نرم افزاری میخوام برای حسابداری .
1.جوکر: چشم 1200000 تومن !:4:
2.تکفنر : چشم 100000 تومن!:6:
3.من نوعی :چشم 1000 تومن !:8:
4.سایر موارد : برو free پیدا می کنیش ! :14:
خب مشتری چی کار باید کنه ؟
اینم باید یه جوری قانون داشته باشه دیگه، نه ؟
قبلا یک بخش تحت عنوان تبلیغات میخواستم راه بندازیم که گذاشتیم درکوزه ، فعلا آب میخوره ، ولی قرار باشه راه بیفته تبلیغات و سفارشات باید باشه :)

بعله کاملا درسته و باید رنج درخواستها و نوع درخواستها مشخص شده باشه ،

مثلا ایمان نیازمند کاندوم جهت *** میباشد
سه جور قیمت میدن
اولین قیمت زیاده ولی کیفیت عالیه (سه پوسته از جنس مرغوب لاتکس با افزودنیهای مجاز خوراکی :4: )
دومین قیمت متوسطه یا کم ، به همین نسبت کیفیت
سومین هم میگه *** اصلا کاندوم نیاز نداره .

m2000
08-03-2009, 10:37 AM
در مورد نحوه ورود به بخش مخصوص ابهاماتي وجود داره
به نظر بنده حقير بهتره كه يكسري شرايط اوليه (مثلا تاريخ عضويت ، تعداد پست ، تعداد تشكر و ...)
در نظر ميگرفتين و هر كسي كه داراي شرايط بود اعضاي بخش مخصوص در مورد اون كاربر راي گيري
كنن نه اينكه براي ورود به اين بخش حتما كاربري معرف باشه

Kouros
08-03-2009, 02:40 PM
در مورد نحوه ورود به بخش مخصوص ابهاماتي وجود داره
به نظر بنده حقير بهتره كه يكسري شرايط اوليه (مثلا تاريخ عضويت ، تعداد پست ، تعداد تشكر و ...)
در نظر ميگرفتين و هر كسي كه داراي شرايط بود اعضاي بخش مخصوص در مورد اون كاربر راي گيري
كنن نه اينكه براي ورود به اين بخش حتما كاربري معرف باشه

اینجا کسایی هستن سال 2003-2004-2005 و ... 50 تا یوزر ساختن واسه روز مبادا ! + سالی یه پست میدن اونم ******
تاریخ عضویت و تعداد پست دلیل نمیشه ! تعداد تشکر هم که خودمون تشکر هاشو میدیم ! که تو شبگرد به **** ها و جوک ها و ... بیشتر تشکر میزنن تا یه پست مفید !

m2000
08-04-2009, 03:39 AM
Kouros جان بنده يك پيشنهاد دادم براي شفاف سازي و اينكه شرايط اوليه ورود به بخش مخصوص معلوم بشه حالا اگه شما پيشنهاد بهتري داريد بفرما

iM4n
08-04-2009, 09:00 AM
میشه یکی از اینایی که سال 2003 یا 2004 50 تا یوزر ساختن رو بهمون نشون بدی ؟؟؟؟؟

اولا کسی که از سال 2005 تا حالا تو سایت عضو هست و هرچند اصول دین هم گفته باشه فقط بالاخره خر که نیست
یه چیزی حالیش میشه
تعداد پست منم موافق نیستم
سطح علمی مهمه برای دسترسی
اما امتحان ورودی که نمیتونیم برگزار کنیم ببینیم کی چقدر حالیشه
میشه ؟

Kouros
08-04-2009, 10:47 AM

اولا کسی که از سال 2005 تا حالا تو سایت عضو هست و هرچند اصول دین هم گفته باشه فقط بالاخره خر که نیست
یه چیزی حالیش میشه
میشه ؟

ماها که اکسس ندارم به اینجور جاها ! شماها که اکسس دارین ( بگی ، فکر کنم بهت بدن ) برو تو این لینک بعد یوزر هارو بر اساس تاریخ عضویت مرتب کن !
http://shabgard.org/forums/memberlist.php
ببین چندنفرشون رو میشناسی !؟
به نظر من همین برنامه ی Ghanoon خوبه ! که قدیمی ها انتخاب کنن ! تنها راهش هم همینه فکر کنم

BioHazard
08-04-2009, 10:59 AM

یه چیزی حالیش میشه
میشه ؟

یادمه توی IRvirus خدا بیامرز ، یک ربات بود که تعداد پست های مفید رو میشمرد(شایدم آدم بوده) ، و برای دسترسی به بخش مخصوصشون باید چندین تا پست مفید داشته باشی.

شاید شمارش پست های مفید بهتر باشه
بعد اگه طرف خودش مقاله یا تاپیک مفیدی داشته باشه که اطلاعات خودشو که در حد قابل قبولی هست ، به اشتراک گزاشته ، شانسش برای دسترسی بهتر بشه. بهتره یک نوع رقابت راه بندازید که لازمه این کار هم اینه که بخش مخصوص پربار باشه. منظورم اینه که جو رو طوری بزارید که کاربر تازه وارد تشویق بشه.

joker
08-05-2009, 03:58 AM
برای دسترسی به بخش مخصوص رای گیری نمیخواد ، آدمهایی که باید به اینجا دسترسی داشته باشن مشخصن.
قدیمی بودن به صرف قدیمی بودن دلیل نیست ، مثلا همین north hacker قدیمیه ، ولی دریغ از یک دونه پست مفید :4: :4:

هر کسی که تو عمرش چهارتا پست یا مقاله یا.... مفید زده حق مسلم اونه که دسترسی به اینجا داشته باشه.

یک تاپیک باز کن ، بگو هرکی فکر میکنه تو عمرش50تا پست مفید تو سایت داده که یه چیزی یاد یه نفر داده با ذکر لینک پستها اعلام کنه تا اول لینکهایی که ادعایی روش هست بازدید بشه ، بعد هم اگه واقعا مطالب مفید بودن ، قدمشون رو جفت تخم چشم ، دسترسیش به بخش باز میشه/

یکی ندونه فکر میکنه مخصوص چه خبره :100:
پیوست »رای بگیرم قانون را از شبگرد اخراج کنیم:71:

BioHazard
08-05-2009, 07:47 AM
برای دسترسی به بخش مخصوص رای گیری نمیخواد ، آدمهایی که باید به اینجا دسترسی داشته باشن مشخصن.
قدیمی بودن به صرف قدیمی بودن دلیل نیست ، مثلا همین north hacker قدیمیه ، ولی دریغ از یک دونه پست مفید :4: :4:

هر کسی که تو عمرش چهارتا پست یا مقاله یا.... مفید زده حق مسلم اونه که دسترسی به اینجا داشته باشه.

یک تاپیک باز کن ، بگو هرکی فکر میکنه تو عمرش50تا پست مفید تو سایت داده که یه چیزی یاد یه نفر داده با ذکر لینک پستها اعلام کنه تا اول لینکهایی که ادعایی روش هست بازدید بشه ، بعد هم اگه واقعا مطالب مفید بودن ، قدمشون رو جفت تخم چشم ، دسترسیش به بخش باز میشه/

یکی ندونه فکر میکنه مخصوص چه خبره :100:
پیوست »رای بگیرم قانون را از شبگرد اخراج کنیم:71:

خوب جوکر خان ، بهتر نیست یک سقفی براش تعیین بشه؟
من نوعی که تو عمرم 2 تا پست مفید داشتم ، با ایمان نوعی :4: که 200 تا پست مفید داره ، باید یک فرقی داشته باشیم دیگه.
راستی چه کسی تاپیک باز کنه؟ بهتر نیست یک بخش برای اینکار درست بشه ، هرکسی که چیزی معرفی کرده ، اونجا به عنوان آرشیو ، تاپیک باز کنه و معرفی کنه ، اینجوری هم برای پاکسازی سایت مفید هست ، هم برای اون بنده خدایی که قراره تعداد پست مفید رو بشماره. شمارش پست ها هم توی اون بخش غیرفعال بشه که بعدا کسی سوءاستفاده نکنه.

البته این نظر من هست و من کاره ای نیستم.
پیوست :یکی جلوی این Spammer رو بگیره :4:
پیوست 2: خدا پدر م ا د ر تون رو بیامرزه ، این ادیتور سایت رو درست کردید

joker
08-05-2009, 10:08 AM
فکر کنم 50 تا پست مفید خوب باشه ، امام مفییییییییییید باشه ... خودمم نگاه میکنم میینم
کسی که 50 تا پست مفید داده باشه من شخصا تخماشو طلا میگیرم :15:

ببینم کسی پیدا میشه :) 50تا پست مفید زده باشه ، 50 نفر را راهنمائی کرده باشه ، 50تا سوال را درست و کامل جواب داده باشه ؟

فقط 50تا دسترسی بخش مخصوص راه باقیست :)

پیوست 1:
این اسپمر جدیده نموده ما را :)
پیوست2:
ایمان غلط کرد پست مفید داره ، عمه اش مفیده تر بوده برای شبگرد تا خودش :4: :53:

k1ll3revil
08-05-2009, 11:57 PM
جوکر جان با عرض معذرت من نصبت به شما هم شاکی ام!:)
فعالیت شما هم زیر سواله!
درسته با سوادی!
ولی تا حالا دو خط واسه بچه ها چیزی تایپ کردی منظورم به اندازه ی وقتی بود که ساتانیک برای
کاراش گذاشته حالا ایمان بماند!
در ضمن بیشترین کاربرد کلمات عمه و س /ک/ س رو داشتی به نظرم!
شایدم اشتباه کنم ولی من مشکلم اینه من می نویسم یک جمله خبری که اگه فلانی دفعه دیگه اکانت من رو درست نکنی فلان می دمت
بعد یارو می اد پست من رو ویرایش می کنه و تاره تهدیم هم می کنه!:) به تحویل داده شدن به قانون ! یعنی خود اشتباهی اش!:)
در ضمن به نظرمن مقالات باید به اضافه ی پست ها معیار باشه چون یک پست زحمتی رو که یک مقاله داره نداره
قرار بود بشینیم دسته جمعی برای شبگرد قانون وضع کنیم!
جوکر گفت که گفت **ی رای گیری کرده که همه قبول دارن یا نه!؟
**ی دو خط نوشته از **ی که چند صفحه ترجمه کرده و تایپ کرده و ویرایش کرده کارش با ارزش تر بوده!!!!
یک مقاله ای که ساتانیک داده شاید کل وقتی براش صرف شده با کل 3000 تا پست جوکر که حدودا
2999 نامربوط بودن برابری می کنه از لحاظ ارزش
ببخشید جوکر جان باهات دشمنی ندارم فقط یک مثال ساده زدم این بفهمه که فکر نکنم اینجوری باشه!

در ضمن اینجا رو نگاه کن:
http://shabgard.org/forums/showpost.php?p=119719&postcount=22

خودتم براش تشکر فرستادی ایمان نوشته پست تنها مورد برای انتخاب نمی تونه باشه و شما ازش تشکر کردی!!؟
موافقی دیگه نه!

joker
08-06-2009, 05:33 AM
اون 50 تا پست مفید منظورم شامل همه چیز بود مقاله ، جواب سوال ، تاپیک مفید ،
فکر میکنم iq دیگه اینقدر باشه ها :)

فعالیت شما هم زیر سواله!
فعالیت من اینجا فعلا تبدیل شده به رفتگری :) ( از سوپوری دارم میخونم برای ریاست جمهوری)
سوالم نداره :)

حرص این شازده ها را هم نخور ، دسترسی به بخش مخصوص همه شون دارن ، خودشونم ماشالا زبون دارن :) من 50 تا پست را به عنوان یک بیس خوب گفتم ( ***ی را نمیتونم اسم بیارم همچین غلطی کرده باشه :4: ) به قول خودت همه مثل من با 2هزارتا پست هستند ولی یکیش فایده نداره :)

در مورد تعداد 50پست اول اینکه من یک مثال زدم و تعداد مقاله ، به نظر منم این درسته که مقاله ها یک ظریب بالاتری داشته باشند ، وقت روش گذاشته میشه....
حالا چه ضریبی خوبه دقیق نمیدونم ، یهو یک مقاله اندازه 2تا پست ارزش داشته باشه یهو اندازه 7-8 تا باید مقاله را خوند تا دید

بعد یارو می اد پست من رو ویرایش می کنه و تاره تهدیم هم می کنه! به تحویل داده شدن به قانون ! یعنی خود اشتباهی اش!
این که ناراحتی نداره ، پستهای منم دیلیت میکنه :)
تنها دلیلی که ما در مراسم تنفیذ شرکت میکنیم احترام به رهبریه ( یکی از آقایون روز مراسم گفته بود)

جوکر گفت که گفت ***ی رای گیری کرده که همه قبول دارن یا نه!؟
یهو من دلم خواست یه غلطی بکنم ، همینه که هست ;) ( گفتم که دارم میخونم برای ریاست جمهوری 11هم، باید تمرین داشته باشم خب )
البته من واقعا با رای گیری و نظرات سازنده مخالف نیستم ، کمک میکنه به دموکراسی :4:
اگه نگاه کنی 50تا را نگفتیم قانون و وحی الهی ، یک پیشنهاد از سمت من به عنوان یک کاربر بود که بعد دیدیم خوب رفرنسیه برای تشخیص دسترسی مابقی اعضاء به مخصوص ،
شما هم پیشنهاد خوب بده ، خودم برات راش میندازم.

اینا را کلی میگم :
انتظار نداشته باشید با داد و بیداد دسترسی به بخش بگیرید
انتظار نداشته باشید با یکی دوتا مقاله دسترسی بخش مخصوص بگیرید
انتظار نداشته باشید با تشکیل گروههای مافیایی و اغتشاشگری دسترسی بخش مخصوص بگیرید :4:
انتظار نداشته باشید بخش مخصوص خبر خاصی باشه :4:

همه اینها را هم که داشته باشین ، جدیدا هم تائید صلاحیت فرد برای دسترسی به مخصوص در شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه شده که بعضیا که سوابق خوبی توی آدم فروشی دارند ، دسترسی هیچ وقت به این بخش نخواهند داشت

پیوست:
اسم بعضیا را کنار آیدی من نیار ، لطفا"

waNted
08-06-2009, 05:48 AM
خودتم براش تشکر فرستادی ایمان نوشته پست تنها مورد برای انتخاب نمی تونه باشه و شما ازش تشکر کردی!!؟
موافقی دیگه نه!
با همه احترامی که برات قائلم می خوام یه کمی موضوع رو بازتر کنم .
Thanks زدن زیر پست یه نفر دلیل بر تایید همه ی حرفهای اون نیست...!!! اینجا یکی برای پی نوشت Thanks می زنه یکی برای پس نوشت یکی هم برای حرفایی که طرف زده .
پس الکی معیارتو نزار روی Thanks!!!!

همین جوری هم نپر به جوکر :
**ی که نشسته مقاله نوشته درسته زحمت کشیده ولی یه سوال؟؟؟!!!!!
**ی که میشینه 20مگ فایل دانلود می کنه بعد براش کرک درست میکنه زحمت نمی کشه ؟
**ی که تمام وقت می گرده تو فروم تا تاپیکهای آشغال امثال منو پاک کنه زحمت نمی کشه ؟

پیوست 1: قانون لطفا زیر پست من Thanks نزن !!!:71:

BioHazard
08-06-2009, 06:43 AM
انتظار نداشته باشید با یکی دوتا مقاله دسترسی بخش مخصوص بگیرید
اینو با من بودی ؟:43::43:

ولی درکل همین اخلاقت هست که منو عاشقت کرده جوکر :8:
ولی خارج از شوخی ، نگفتی کجا باید پستای مفیدمون رو مثلا اعلام کنیم ؟ توی inbox ت؟ توی بخش متفرقه ؟ توی بخش قانون :52:؟

این که ناراحتی نداره ، پستهای منم دیلیت میکنه
راست میگی ، تکفنر پستتو به دلیل اسپم دیلیت کرده :23:

خوب 50 تارو تصویب کنید که من خیلی طلا دوست دارم ،:15:

joker
08-06-2009, 09:56 AM
نه با تو نبودم ، !!! کلی گفتم ، نوشتم که....

هرکی فکر میکنه 50تا پست مفید( علمی - آموزشی کاربردی) داره ، توی یک تاپیک توی بخش متفرقه مطرح کنه که همه هم ببینند . عنوانشم بزاره درخواست دسترسی بخش مخصوص
لینک هر 50 تا را بزاره با یک چند کلمه توضیحات در مورد هر لینک که در چه رابطه بوده.

اگه مقاله دارید ذکر کنید که فلان لینک یک مقاله هست هر مقاله 0 الی 10 تا پست مفید محسوب میشه( تصمیم گیریش که چقدر ارزش داره هم خودم یه خاکی تو سرم میکنم میشینم میخونمش :10: )
(انگار زوری زوری این 50 تا را داریم قانونیش میکنیم آ :4: )
هر **ی هم فکر کرد لینکی از بین لینکهایی که شخص گذاشته فاقد ارزش در حد مفید هست همون زیرش ریپلای بزنه ، علتشو بگه ، تا از مجموع امتیازات کمش کنیم.:4:

پیوست :
منم جیگرطلا را دوس دارم ، حیف که دیگه نه دستم به زری میرسه نه به خانوم طلا :)
پیوست2: 50تا پست مفید ؟ :4: تخماتو طلا بگیریم تابستونه اذیت میشیا :21:

iM4n
08-06-2009, 02:58 PM
من قدیما کنار تشکر یه دکمه دیگه درخواست کرده بودم به اسم خفه شو !!!
اما حالا درخواست میکنم کنار تشکر دکمه "بخواب بابا" اضافه بشه

راستی
اون حرفش درست بود !

هر تشکری که زیر یه ریپلای میخوره منظور تشکر نیست !
بعضیاش از صد تا فحش ناموسی بدتره ! حواستون باشه..........:5:

waNted
08-06-2009, 04:05 PM
راستی
اون حرفش درست بود !

هر تشکری که زیر یه ریپلای میخوره منظور تشکر نیست !
بعضیاش از صد تا فحش ناموسی بدتره ! حواستون باشه..........:5:
قضیه باقالی و سیب زمینی دیگه ....؟:21::21:
ولی اینجوری نکنین جوکر گفت 50 تا پست،تو هم میگی تشکر !!!! سریع قانون میشه !!!
از فردا هیشکی زیر پستا تشکر نمیزنه (ترس از فحش ناموس:21:)

اما حالا درخواست میکنم کنار تشکر دکمه "بخواب بابا" اضافه بشه

حالا بخواب که نه ولی No Thanks تو خیلی از سایتها هست،اینجا هم بزاریم بد نیست !

dangeroushacker
08-06-2009, 11:31 PM
برا بخش مخصوص باید خودمون درخواست بدیم ؟

persianhacker
08-07-2009, 08:47 PM
به نظر من بهتر بود دسترسی ها مثل قبل باشه فقط یه تالار اضافه بشه برای دسترسی افراد خاص , مثلا همین دسترسی افراد با 50 پست مفید.

k1ll3revil
08-07-2009, 10:26 PM
جوکر در پاسخ به حرفام چیزی نوشته بود که واسم قانع کننده بود!
من دیگه شکایتی ندارم !فقط لازمه بقیه در جریان قرار داده بشن که ! ممکنه شما هزارو یک کارم
بکنید!
علاوه بر داشتن 50 تا پست مفید بازم نری مخصوص منم مشکل ام رو اینقدر به محمد میل و پی ام میزنم و میگم بهش تا مشکل ایجاد شده واسه من رو حل کنه

!!!
راهنمایی :
راهی پیدا کنید تا با محمد فامیل شید و بعد پست هم دهید!
رابطه,و داشتن اطمینان عامل مهم برای ورود بعلت مشکل ایجاد شده واسه محمد!

satanic_soulful
08-08-2009, 09:02 AM
دیدم من نیستم بعضیا بلبل شدن!
مجیک و تکفنر رو دیدم چندتا برنامه نوشتن
ولی یه بابایی خصیصه 1 بار من انقد انگولکش کردم انگوشت تویی یکی از سوراخش کردم یه برنامه چرتی نوشت!
نکته :

**ی که میشینه 20مگ فایل دانلود می کنه بعد براش کرک درست میکنه زحمت نمی کشه ؟
**ی که تمام وقت می گرده تو فروم تا تاپیکهای آشغال امثال منو پاک کنه زحمت نمی کشه ؟
میشه بگید آیا واسه برنامه کاربردی کرک نوشتن؟ یا اینکه 4 نفر میان میگن crack me نسخه 107
ایشون اونو کرک کردن درسته؟
من قول میدم اگر قانون نمیترسید باید تقریبا 2000 پست این آقا رو کلا دیلیت میکرد!
چقدر خوبه همون قانون 50 پست مفید برای آقایون مثلا : من - ایمان - نورت هکر - اشیر - جوکر هم باشه ما هم بلخره باید ثابت کنیم ! ولی مثالا یه نفر به اونا امتیاز بده که حق این برو بچه های دیگه خورده نشه! نه دوست و رفیقای من یا اشیر و جوکر و نورت
یه روز اون موقعه سیمرغ تعطیل نشده بود که بعضیا باین شبگرد رو به فنا بکشن
یکی از آدمینای اینجا بهم گفت حمید به جای اینکه انقد زبونت تند باشه همه چیزو بگی
فقط فکرت به خودت باشه یکم واسه فلانی چاپلوسی کن آدمین میشا ( اون موقعه گفتم الانم میگم! من اگر چیزمالی بلد بودم الان زیر پام s کلاس بود)

من از سال 2003 با ممد آشنایی داریم
دوست دارید برید تو مخصوص یا اینکه اینجا آدمین بشید و یا 100تا چیز دیگه
فقط کافیه برید پاچه خواری کنید پی ام بدید زنگ بزنید بهش(اون کلمه قشنگ ترشو نمیگم) مثلا بعضیا
میبنید که چقدر قشنگ و راحت آدمین میشید!
راستی یادم رفت بگم هنوزم مثله همیشه روابط مهمتر از چیزای دیگست خیلتون راحت

waNted
08-08-2009, 09:57 AM
بلبلی از خودتونه !:71:
هیچ شکی در مفید بودن شما نیست ... ولی اینجوری رفتار کردن هم واقعا در شان آدم چیز نمالی مثل تو نیست !

هنوز من نفهمیدم با قانون مشکل داری یا با چیز دیگه ؟
مشکلات
مشکلت هر چی که هست چرا داری جبهه می گیری ؟ اینجوری بیشتر جو رو خراب میکنی تا بخای درستش کنی !!!!
خودتت یه روز میای میگی از قانون حمایت کنیم !!! یه روز دیگه میای میگی ک.ون لق قانون !!!!
چرا ؟ چون بخش پیشنهادی جوکر باز شده ولی مال تو نه !!!!!!
اگه واقعا خیال می کنی جوکر چیز ماله !!(که شکی توش نیست:4:) تو هم یه نظر سنجی بزار ببین چطوره ؟ مطمئناً به نتیجه میرسی

پیوست :من نگفتم زحمت نمیکشی

ک.سی که نشسته مقاله نوشته درسته زحمت کشیده

ashi_bomba
08-08-2009, 09:58 AM
آقا هرکس ممد رو اصلا پیدا کنه قول میدم شخصا بیارمش مخصوص اصلا اسمش جزو بازدیدکننده های سایت هم نیست :24::42:

l4tr0d3ctism
08-08-2009, 11:49 AM
من یه پیشنهاد دارم

یه دکمه به عنوان پست مفید در کنار دکمه ی Thanks گذاشته بشه که فقط مدیران بتونن اونه رو ببینن در صورتی که بلفرض جناب جوکر از یکی از کاربران یه پست مفید دید روی اون کلیک کنه

به 50 عدد رسید بخش مخصوص فعال بشه برای اون کاربر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه لازم نیست بیاد بگردید به همه پست ها ببینید که کدوم یکی از پست ها مفید بوده یا نه

m2000
08-08-2009, 12:01 PM
من یه پیشنهاد دارم

یه دکمه به عنوان پست مفید در کنار دکمه ی thanks گذاشته بشه که فقط مدیران بتونن اونه رو ببینن در صورتی که بلفرض جناب جوکر از یکی از کاربران یه پست مفید دید روی اون کلیک کنه

به 50 عدد رسید بخش مخصوص فعال بشه برای اون کاربر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه لازم نیست بیاد بگردید به همه پست ها ببینید که کدوم یکی از پست ها مفید بوده یا نه
با دكمههايي كه بروبچ سفارش ميدن بعد يه مدت كوتاه شبگرد به دكمه سرا تبديل ميشه:71:

al_omid
08-08-2009, 12:11 PM
شبگرد هم به حاشيه کشيده شد رفت, خدا بيامرزت شبگرد

joker
08-08-2009, 12:12 PM
اگه همچین ماژولی را سراغ دارید لینک بدین تا بعد از بررسی به سایت اضافه بشه.

این چند روز بعضی از دوستان لینک پستهای مفیدشون را برام میفرستادن:

1-پست مفید ، منظورم پست واقعا مفیده ، یه نوآوری یه چیزی که ارزش خوندن و به یادموندن را داشته باشه...
یه نفر میاد یه لینک میده میگه این سایت عجب سایت خوبه کلی ایبوک داره برین بخونید حال کنید درسته پست مفیدیه ولی ارزش امتیاز برای اکسس بخش مخصوص را ندارد...
فکر کنم متوجه منظورم دیگه شده باشین....

2- جالب بود که با همین ها هم 50 تا نمیشد :71:

BioHazard
08-08-2009, 01:00 PM
اگه همچین ماژولی را سراغ دارید لینک بدین تا بعد از بررسی به سایت اضافه بشه.

این چند روز بعضی از دوستان لینک پستهای مفیدشون را برام میفرستادن:

1-پست مفید ، منظورم پست واقعا مفیده ، یه نوآوری یه چیزی که ارزش خوندن و به یادموندن را داشته باشه...
یه نفر میاد یه لینک میده میگه این سایت عجب سایت خوبه کلی ایبوک داره برین بخونید حال کنید درسته پست مفیدیه ولی ارزش امتیاز برای اکسس بخش مخصوص را ندارد...
فکر کنم متوجه منظورم دیگه شده باشین....

2- جالب بود که با همین ها هم 50 تا نمیشد :71:
خوب پس با این حساب 50 تا یعنی ، 50 تا ابتکار ، ترجمه ، فیلم یا هرچیز آموزنده ای که طرف به نام خودش معرفی کرده باشه ؟

یا نه مثلا یک بنده خدایی پیدا بشه و یک آرشیوی رو توی یک تاپیک جمع کنه چی؟
فضولی تو کارت نباشه ها ، ولی به نظر من اول معنی پست های مفید رو از نظر خودت یا ناظران مشخص تر کن ، تا ابهامات رفع شده.

اگه اشتباه نکنم میخوای به افراد امتیاز بدی ، درسته؟

joker
08-08-2009, 02:06 PM
شاید میگفتیم "خیلی مفید" یا : پستهای مفید خاص : یا :پستهای مفید برتر : یا یه چیزی تو این مایه بهتر بود....
و الا ماشالا همه بینهایت پست مفید دارند :)

بابت هر سوالی از طرف یک آدم مبتدی که گوگل را ول کرده اومده شبگرد میشه 100تا مقاله علمی و بدردبخور توی گوگل سرچ کرد و پیدا کرد و داد به طرف ،
مواردی از این دست پست مفید هستند ، ولی ارزش زیاد برای امتیاز گرفتن برای بخش مخصوص ندارند.نه اینکه منظورم بی ارزشی کار باشه ،به نظر من یک تعداد مثلا هر 10 مورد اینطوری را یک امتیاز حساب کنیم.

در مورد بحث اطمینان شخصی هم تقریبا لغوه ( نه کاملا" ) .... ، چون ما یک انباری هم توی پشبوم داریم !!! ، بخش مخصوص را دیگه بحث رابطه و شناختن شخص هم به صورت دیفالت نیست ، مگه اینکه شخصی را بشناسیم که آدم فروش باشه یا به هردلیلی قبلا یه کارائی یه اطلاعاتی درز داده که دیگه آدم قابل اطمینانی نیست/

پیش فرض همه قابل اعتمادند و بچه های خوب :52: مگر اینکه خلافش گزارشش رسیده باشه.

خوب پس با این حساب 50 تا یعنی ، 50 تا ابتکار ، ترجمه ، فیلم یا هرچیز آموزنده ای که طرف به نام خودش معرفی کرده باشه ؟

بعله .... درسته... اینا هم میتونه باشه ....

این پست مفید یه چیزی نیست که بشه براش دقیقا چارپوب مشخص کرد ، ولی حدودش مشخصه...

تضمینی برای باقی موندن اعضاءی که عضو مخصوص هستند تا آخر عمرشون نیست ، بعد از مدتی عدم فعالیت در سایت این دسترسی موقتا قطع میشه ؛ تاببینیم وضعیت به چه صورته ، اصلا طرف زنده هست یا مرده...

BioHazard
08-08-2009, 06:56 PM
پس اگه درست حدس زده باشم ، قرار به کاربران امتیاز بدید ، فکر کنم همچین ماژولی دیده باشم ، پرس و جو میکنم ، اگه پیدا شد معرفی میکنم که کارت راحت تر بشه.

MKA392
08-10-2009, 03:12 PM
قانون جان من متوجه این پستت نمیشم

- با نظر مثبت ادمین سایت و اعضای فعال بخش ماهواره دسترسی افراد بالای 5 پست به بخش ماهواره آزاد شد.

iM4n
08-10-2009, 03:54 PM
فکر نمیکنین سر این ماهواره فیلتر بشیم ؟؟؟

MKA392
08-10-2009, 04:06 PM
فکر نمیکنین سر این ماهواره فیلتر بشیم ؟؟؟

منم فکر نمیکنم 5 تا باشه احتمالا یه 0 جا افتاده نههههههههههه قانون؟؟؟

Ghanoon
08-10-2009, 06:14 PM
خیر.همان 5 پست است.
این نظر ادمین سایت بوده است.

Shabro
08-11-2009, 09:57 AM
شبگرد هم به حاشيه کشيده شد رفت, خدا بيامرزت شبگرد

خدا بیامرزه امواتت
ما که هی میندازنمون درون و بیرون بخش مخصوص!!
ما برا ورود باید درخواست بدیم خالو قانون؟

joker
08-11-2009, 10:08 AM
خدا بیامرزه امواتت
ما که هی میندازنمون درون و بیرون بخش مخصوص!!

از گرداب آزادت کردن :4: :24:

تو را از اول باید مستقیم وارد بخش مخصوص میکردن ، یه مدت زندان ابوغریب بودی فعالیتت کم شده بود ، خب خاک هم میگن سرده :4: تو را از قلم انداختن

dangeroushacker
08-11-2009, 05:39 PM
جوکر وضعیت ما رو مشخص کن .
من دسترسی میدید یا نه ؟ ( البته به اون آب هویچ بستنی گیر ندی ها !!! )

A|iR3ZaM49icBoy
08-11-2009, 05:48 PM
وقتی تا الان نرفتی مخصوص یعنی اون لیست 50 تایی رو آماده کن.

ciph3r
08-16-2009, 12:31 PM
به نظرت شبرو جان اینها که اینجان کردی رو حالیشون میشه ؟ :4:

MKA392
10-13-2009, 07:31 PM
دلیل اینکه صفحه ی 2 به بعد جستجوی نرم افزار وکرک و همچنین سه به بعد متفرقه رو برداشتین چیست؟

بعضی از مسائل که مورد نیاز هست و در تالار های مذکور نمیتوان از طریق جستجو پیدا کرد.

-Ehsan-
10-13-2009, 08:15 PM
اگه یدونه گوگل سرچ هم میزاشتین خیلی خوب و بود! خیلی خیلی خوب میشه! چون جلو چشو دمه دسته.
تازه فکر کنم خروجیش بهتر خوده VBu باشه!

http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?t=18102

ar.constantine
10-14-2009, 10:30 PM
به نظر من چند تا تغيير اساسي بايد در تالارها داده بشه !
قسمت کلیپ همین طوری افتاده و جزو ضعیف ترین قسمت فروم می باشد ..:36:
مقالات خیلی دیر به دیر update می شود ...
قسمت متفرقه هم من نمی دونم چی داره همیشه 90 نفر در حال دیدن هستند..:45:

d3c0der
12-12-2009, 01:38 PM
.....................................
....................................

iM4n
12-12-2009, 01:46 PM
مقاله نوشتن کار خوبیه
به شرطی که بار علمی داشته باشه
بخش مقالات رو خدا برا پی آفریده ؟؟؟

d3c0der
12-12-2009, 05:33 PM
..............................
.............................

Kernel|2007
12-12-2009, 07:32 PM
اگه مقاله مینویسی که ارتقاء درجه بگیری ننویسی خیلی بهتره ...
نیت کار اگه این باشه که مقاله بنویسی و اینجا بهت درجه بدن هیچ فایده ای نداره ...
مقاله بنویس برای اینکه اطلاعات رو بالا ببری و لذت ببری از اینکه دیگران هم اطلاعاتشون بالا میره به وسیله مقاله شما .
مثل کسی که نماینده مجلس بشه و توی فکرش این باشه که حقوقش بالا باشه ، اون نماینده ای ارزش داره که برای پیشرفت شهر و مردمش تلاش کنه ...

Mormoroth
12-12-2009, 09:48 PM
اگه مقاله مینویسی که ارتقاء درجه بگیری ننویسی خیلی بهتره ...
نیت کار اگه این باشه که مقاله بنویسی و اینجا بهت درجه بدن هیچ فایده ای نداره ...
مقاله بنویس برای اینکه اطلاعات رو بالا ببری و لذت ببری از اینکه دیگران هم اطلاعاتشون بالا میره به وسیله مقاله شما .
مثل کسی که نماینده مجلس بشه و توی فکرش این باشه که حقوقش بالا باشه ، اون نماینده ای ارزش داره که برای پیشرفت شهر و مردمش تلاش کنه ...

شبگرد با رای یوزر های قدیمی لول میگیرن نه چیز دیگه ایی حالا 2000000 تا پست بده

iM4n
12-12-2009, 10:59 PM
اینم هست
البته مقاله هرچی باشه اگر چیز خیلی خوب بود و بچه ها خوششون اومد
شاید بشه یه کارایی کرد
(اعمال نفوذ و از این حرفا...)
آدم هایی که اینجان اکثر سطح دانش بالاتر از متوسط دارن
پس مقاله هایی باید بهشون بدی که براشون تازگیداشته باشه...

d3c0der
12-13-2009, 06:36 AM
.....................
......................

iM4n
12-13-2009, 01:32 PM
خوب
بازم باید اضافه کنم
یه سری مطالب هست جدیده ! که از نظر ما ارزش زیادی داره
درسته فقط مدیرا نمیخونن
اما خوب الان مقاله در مورد روش ها یا باگ ها یا .... که همه جا هست بدرد نمیخوره
من یادمه یه مقاله آموزشی نفوذ به PHP-Nuke نوشتم 4-5 سال پیش جدای اینکه همه هکر شدن حدود 20-30 مقاله مختلف این ور اون ور دیدم که همش کپی از روی مقاله من بود !!!!!!!!
منتها یکی با نام خدا شروع کرده بود یکی با بسم تعالی یکی با......

حرفام جاییش غیر قابل فهم نیست

منظور اینه که مقاله یا فیلم مثلا در مورد نفوذ به جوملا به درد نمیخوره
اما مقاله در مورد همون باگ قدیمی FrontPage Extention یا چه میدونم metasploit یا ......... هنوزم به درد میخوره

در بعضی موارد ترجمه مقالات هم هرچی باشه خوبه

دیگه با یه نگاه سطحی به فروم های امنیتی و پست های این سایت دستت میاد چی به چیه

دوستان هم لطف کنن کسی میخواد کاری انجام بده ضد حال نزنن

حالا اینم همش شد حرف
باید در عمل دید...........

d3c0der
12-13-2009, 02:53 PM
.....................................
......................................

mserm
12-13-2009, 05:20 PM
توی فروم پرشن ادمین وقتی که نوشته ها B یا I یا هر تغییری دیگه ای مکنن در قسمت تایپ همون لحظه اون تغیرات نشون داده میشه یعنی مثل شبگرد ما کد یا تگ بولد یا هر فورمت دیکه توی تکست نداری
در ضمن شکلک ها هم مستقیم بدون ورود تگ وارد میشن
فکر نمی کنم مشکل امنیتی هم داشته باشه
اگر امکان داره این هم اضافه بشه.
همچنین استفاده از فایلهای gif هم مجاز باشه برای افراد مخصوص اگه ممکنه لوتی فن!!!:6:

l4tr0d3ctism
04-19-2010, 03:45 PM
شبگرد الان به تالار رفع اشکال تبدیل شده فقط از خیلی ها می پرسم که کاربر مبتددی هستند میگن که از شبگرد چیزه زیادی یاد نگرفتم

به نظر من یک تالار با نام آموزش ها گذاشته بشه

اینجور میشه مطالب آموزشی متنی رو هم بندازیم اون تو

اما این بخش با مقالات فرق داره

یه مطلبی رو که میاندازیم میشه روش بحث کرد و مطلب اینقدرام طولانی نیست که بشه مقاله

شاید آموزشه فقط 3 خط باشه

نظرتون رو بگید الان خیلی وقته ندیدم کسی آموزشی رو تو شبگرد بزاره

حالا اسمشو میزارید ترفند های هک و یا آموزش ها یا ...

=======
پیوست : 1 kalemaik korditan nosiga khalo vazanen kordi amasa :4: vaz beren aira kord kasekman has bocha betane ghesa ka ? fekr nakam :4:
.

pouya_server
04-19-2010, 04:22 PM
بيخيال :8:

ciph3r
04-19-2010, 05:05 PM
پیوست : 1 kalemaik korditan nosiga khalo vazanen kordi amasa vaz beren aira kord kasekman has bocha betane ghesa ka ? Fekr nakam

فکر کردی تو آفریقا وست دادی
کسی نمیفهمه که چی میگی :دی

Slytherin
08-04-2011, 01:22 PM
من کمی با برنامه نویسی آشنایی دارم و چند تا برنامه ساده برای کمک به نفوذگر های کم تجربه نوشتم که در خیلی جا ها ممکنه بتونه کمکشون کنه. می خواستم بدونم که امکانش هست که این برنامه ها را در انجمن قرار دهم و اگر امکانش هست باید اون ها رو کجا بذارم؟ باتشکر

M0TRIX
08-04-2011, 04:32 PM
چرا امکانش نباشه ؟

بزارش تو بخش ابزار ها

پیوست بی ربط به شبگرد :به چه قیمتی منو به خودت وابسته کردی ؟

Slytherin
08-04-2011, 05:30 PM
چرا امکانش نباشه ؟

بزارش تو بخش ابزار ها

پیوست بی ربط به شبگرد :به چه قیمتی منو به خودت وابسته کردی ؟

این بخش ابزار ها کجاست؟ منظورتون بخش نرم افزار ها با کرک هست؟

exploits
08-04-2011, 06:16 PM
بخش هک و سکیوریتی
اینجا

http://www.shabgard.org/forums/forumdisplay.php?f=6

jeson_park
09-23-2011, 10:56 AM
سلام
ببخشید اگه برای آدمین امکانش هست این قابلیت quick replay رو هم اضافه کنه
فکر کنم خیلی به درد بخوره
http://s3.amazonaws.com/uso_ss/12392/large.jpg?1290961167

پیوست:عکس ها تزئینی است!:52:

free
10-28-2011, 08:26 AM
با سلام

بیخود و بی جهت صلوات

آقا به نظر من یه بخش کوچولو راه بندازیم تحت عنوان
error
به نظر من خیلی وقتا میشه که این error هایی که واسه یوزر ها بوجود میاد اصلا ربطی به هک نداره
مثلاً واسه خود من زیاد پیش اومده
اینجوری دیگه هر کسی در هر موردی به error ای برخورد اونجا مطرحش میکنه

codex
05-27-2012, 10:31 PM
با سلام

و تبریک به مناسبت به روز شدن انجمن

لطف می فرمایید آلان که شاهد یک نمای تازه و شکیل هستیم ساعت سرور را هم درست بفرمایید.

free
05-27-2012, 10:53 PM
ببخشید اشتبهی پست دادم
شرمنده ...

l4tr0d3ctism
05-28-2012, 04:53 AM
آقای free اگه اشتباه زدید پس چرا ویرایشی روی پست شما انجام نشده ؟
================================================== =
حالا که شبگرد می خواد که متحول و بهتر بشه خوب ما هم می خوایم

خارج کردن دسترسی خیلیا ممجمله خود بندهاز بخش های خصوصی و وارز مفید ترین کاری بود که دیدم تو این شبگرد چون اونوقت هرکی بالای 200 پست بود Special می شد . ولی الان اینجوری نیست

کاش این مسائل و سختگیری ها بیشتر می شد . من که دوست دارم.

ولی بازم می گم پستی با عنوان tuturial گذاشته بشه هرچند سخت و دیر پر بشه ولی اگه گذاشته بشه فکر می کنم مفید می تونه باشه

دوتا بخش مقاله هست

مقالات و مقالات شما که هر چی فکر می کنم میبینم هیچ فرقی با هم ندارن ؟؟ یکیش اگه صلاح می دونید بشه آموزش ها

البته کمی عجولانه پست دادم باید صبر کرد ببینیم در آخر که تغییرات کامل شد چی میشه

============
می خواستم اولین نفری باشم که تبریک می گم ولی گفتم بزار یکی دیگه تبریک روبده بعد ما

پیوست : و لی به شبگردم عادت کرده بودم با طرح رنگش نمیشه دوباره مثل قبل بشه :4::4::4::21:

free
05-29-2012, 07:31 AM
دوستان و ادمین محترم
محمد عزیز...
به نظر من بهتره فونت متن تاپیک ها عوض بشه و ترجیحا از فونتی تو مایه های tahoma استفاده بشه
ان فونتی که الان داریم خیلی خسته کنندست و کاربر (حداقل خودم) باهاش ارتباط برقرار نمی کنه و میشه گفت خیلی ریزه
کسانی هم که اکثرا زندگیشون پای سیسنم هستش عموما چشمهای ضعیفی دارن و همه خداروشکر عینک میزنن

l4tr0d3ctism
06-04-2012, 12:08 PM

همش پاک شد :4: هیچکس thanks نداره

k-2
06-06-2012, 02:56 PM
سلام من میخوام هر مطلبی بنویسم با این پیام مواجه میشم:
{پیوست شده}

--------------------
البته واسه این پست این پیام نیومد!!!

Fri3nds
06-07-2012, 01:45 AM
سلام
سایت رو چرا اینجوری کردین؟
فونتاش tahoma نیست حال آدمو به هم میزنه
منوی بالا انگلیسی هست در صورت امکان فارسی بشه

arash70
06-07-2012, 02:22 AM
mJ جان یه مشکل کوچیک دیگه هم وجود داره
Login Page (login.php) به جای username
bbcode می نویسه

l4tr0d3ctism
06-07-2012, 04:01 AM
رنگ نارنجیه شبگرد هنوز پابرجاست

منتها شما نمی دونید :4:

4hM4d
06-07-2012, 04:08 AM
آقا یکم دندون رو جیگر بزارید تازه 4 روزه ارتقا دادیم
mj هم دست تنهاست
استایل shabgard.org هست ، فونتها هم با اون درسته ، میتونید انتخابش کنید
ولی هنوز نیمه کارس
یکم صبر داشته باشید

s7az2mm
06-08-2012, 03:09 PM
فکر کنم ساعت درست شد
مطمعن شید تایم زونتون روی 3.30+ ایران ست شده.

M0TRIX
06-08-2012, 04:09 PM
سلام.

الان خیلی خوشگل شده ! ایول

فقط تشکر ها پریده !

s7az2mm
06-08-2012, 04:15 PM
نپریده در حالت عادی دیده نمیشه مگر اینکه تشکر کنی از اون کاربر

ashi_bomba
06-08-2012, 04:15 PM
Here Is ShabGard.ORG
We Love you ShabGard
thank you mJ

Fri3nds
06-08-2012, 10:14 PM
سلام
ممنون خیلی بهتر شده . ولی باز کلمات انگلیسی زیاد به چشم میخوره
مثلا Thanks و کاربران در خال حاضر انجمن ها و.... و یا مثلا هنگام تشکز:
The Following 2 Users Say Thank You to s7az2mm For This Useful Post:

و یا

Thanks
208

کلا آمار تشکر ها صفر شده فکر کنم!!!!

داره یواش یواش فرم پیدا می کنه.
ممد جان خسته نباشی

s7az2mm
06-08-2012, 11:02 PM
آمار تشکر ها سر جاشه روبروی یوزرتون میزنه
تقویم بهتره جلالی نشه چون من اسکریپت درست درمونی براش ندیدم.

اگر مشکلی مبلبنبد بگید.

iM4n
06-08-2012, 11:48 PM
نمیشه همون تم قبلی رو پیاده سازی کنی ؟؟
این رنگ بندی منو یاد shabgard.net میندازه

راستی مواظب آت اشغال هایی که با vbulletin نصب میشن باش

codex
06-09-2012, 09:24 AM
رنگ بسیار زیبا شده همچنین تنظیم ساعت با ساعت رسمی کشور هم سپاسگزارم

l4tr0d3ctism
06-09-2012, 10:19 PM
فکر کنم کامل درست شد فقط ایکون سایت به همون sh تبدیل نمیشه ؟

واقعا خشکله استایل و با حوصله درست شده

شبگرد جدید مبارکه

lachin
06-10-2012, 06:06 PM
ممنونم . زیبا شده

به نظرم faveicon رو هم تغییر بدید بهتره
فونت نمایش تشکر کنندگان titr هستش . یه فونت نازکتر یا همون tahoma هم بود به نظر بهتر میومد

codex
06-12-2012, 08:25 PM
متاسفانه ساعت سرور تنظیماتش به هم ریخته و یک ساعت جلو تر را نشان میدهد. اگر لطف کنید دوباره تنظیم بفرمایید.

s7az2mm
06-12-2012, 09:44 PM
این ساعت مارا نمود

k-2
06-13-2012, 12:21 AM
سلام من میخوام هر مطلبی بنویسم با این پیام مواجه میشم:
{پیوست شده}

http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?18615-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1&p=162030#post162030

my 4th Post and again not shown
four attached file in a topic with no reply!!!!!

codex
06-13-2012, 01:21 AM
این ساعت مارا نمود

من از خدمت شما شدید و لحن عذر خواه می باشم

arash70
06-16-2012, 03:00 PM
یه پشنهاد
irc.shabgard.org/7000
#Main

4hM4d
06-19-2012, 02:42 PM
نوشته های زیر عکس شخصی توی پروفایل همرنگ با بک گرند هست

hack_love58
06-24-2012, 01:22 AM
سلام و درود به خانه ی 2 من .

بعد از یه مدتی نبودیم تازه برگشتم از قالب سایت تعجب کردم ، فکر کردم اشتباهی اومدم !!!!!!!!

دست اقا محمد هم درد نکنه خیلی برای ما زحمت میکشه اجرت با خدا !!!

ولی همون قبلی بیشتر برام جالب بود ، این فقط نظر شخی خودمه .

ممنون و به امید شبگرد بهتر و بهرتر تر...

l4tr0d3ctism
06-30-2012, 10:13 AM
****** (http://www.shabgard.org/forums/showthread.php?25723-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-vbs)? فیلتره

کلمه ی اسکریپت همفیلتره یه رسیدگی کنید

joker
06-30-2012, 11:00 AM
كلمه اسكريپت فيلتر باقي ميمونه.

666regab
09-09-2012, 09:19 AM
این بخش کتابهای درخواستی خیلی با حال هست در صورت امکان یک تاپیکی هم با عنوان کتابهای جدید با موضوع امنیت و هک ایجاد کنید تا اطلاعاتمون ارشیوی نشه تازه هم باشه .

b3hz4d
01-14-2013, 05:34 PM
تو پول بده، اصلا توی بخش inbox من باشه :4:

منم با این طرح موافقم .

من فکر میکردم با پول فقط اینور آب میشه از این کارا کرد :24:

paper101
06-09-2013, 04:15 PM
کسی از مدیرا به پست های اسپم بعضی از یوزرهای ستاره دار هم رسیدگی میکنه؟
میشه یه کاری بشه کسی که تاپیک سوال و یاهرچی رو با اسپم منحرف میکنه یا اخطاری چیزی داده بشه؟

CVE
12-11-2013, 01:40 PM
من یوزر دائمی اینجا نیستم ولی یه سوال دارم ... این تایید پست به چه دردی میخوره ؟ وقتی من یه حرف فنی می زنم و طرف مقابل توهین میکنه ، بعد هم من توهین میکنم و ..... چرا همه اینها تایید میشه ؟
لطفا نگید که خود یوزر باید بفمه و از این داستانا .... لااقل کسی که مسئوله تایید پستهاست یه نگاه بندازه بخش های توهین آمیز رو حذف کنه ....

Ako0ri
12-11-2013, 03:54 PM
تو pm جواب دادم برات
دقیقا همینی که گفتی درسته، یوزر خودش باید بفهمه
تمام بچه های اینجا مشغله زیاد دارن، حداقل منو شمایی که میایم اینجا یه کم رعایت کنیم بد نیست

نکته : میگم بچه ها جسد ایمان پیدا نشد؟

b3hz4d
12-11-2013, 04:39 PM
نکته : میگم بچه ها جسد ایمان پیدا نشد؟

امیدوار بودیم یکی از دوستان نزدیک ایشون یه خبری در این مورد بذارن، شاید مصلحت یه چیز دیگه ست:37:

l4tr0d3ctism
03-19-2014, 02:11 AM
:4: من حتی اینجا هم باز فرصت می دونم که از همه تشکر کنم واقعا ممنون :4: