اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از تایمر بدون فرم

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• استفاده از تایمر بدون فرم

سلام.
    من تو پروژم هیچ فرمی ندارم.
    ولی نیاز به تایمر دارم. یه روش اینه که با حلقه ها تایمر رو شبیه سازی کنم. ولی اگه بخوام از خود تایمر در ماژول استفاده کنم چطور باید این کار رو انجام بدم؟ حتما باید از تایمر خود ویبی استفاده کنم.

کد ساخت تایمر رو درون ماژول قرار بده و از طریق کد تایمر رو بساز ، یعنی در هنگام اجرا ساخته بشه

Comment

http://www.google.com/search?sourcei...pi+timer+in+vb
      http://www.vbforums.com/showthread.php?p=1888414
      ¯/(°_o)\¯
      بیچاره آن کسی است که گرفتار عقل شد **** آسوده آن کسی است که خر آمد و الاغ رفت
      این چه شوری است که در دور قمر می بینم **** همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم
      اسب تازی شده مجروح به زیر پالن **** طوغ زرین بر گردن خر می بینم
      Copyright: Enigma2

به اميد شبگردي بهتر

Comment

سلام.
        من میخوام از خود تایمر ویبی استفاده کنم. مثلا یه متغیر از نوع تایمر تعریف کنم.

Comment

نوشته اصلی توسط Payman نمایش پست ها
          من میخوام از خود تایمر ویبی استفاده کنم. مثلا یه متغیر از نوع تایمر تعریف کنم.
          دوست عزیز ما هم خلاف این رو نگفتیم. من هم همینو نوشتم
          میمونه کد ساخت تایمر که یه سرچ کنی پیدا میکنی

Comment

سلام.
            نوشته اصلی توسط DesPlus نمایش پست ها
            دوست عزیز ما هم خلاف این رو نگفتیم. من هم همینو نوشتم
            میمونه کد ساخت تایمر که یه سرچ کنی پیدا میکنی
            دوست عزيز بلد نيستي مجبور نيستي جواب بدي.
            بنده با سرچ كردن آشنا هستم. وقتي اين جا مطرح كردم يعني چيزي پيدا نكردم.

Comment

دوست عزيز بلد نيستي مجبور نيستي جواب بدي
              همونطور که خودتت گفتی مجبور نیستم ، پس یکم فکر کن بعد حرف بزن تا اینکه حرف بزنی بعد فکر کنی چون فقط خودتو کوچیک کردی ، همیشه باید این حرف رو بزنم !

نکته جالب در پست هاتون اینه که جواب و سوال خودتون رو میدید ، بدون اینکه خودتون متوجه بشید

خیلی دوست دارم کمکت کنم ، ولی فکر کنم مشکلی مهمتر از مشکل تایمر داری ، یکم در برخورد با دیگران تجدید نظر کن

یاد بگیر صبور باشی و وقتی سوالی میکنی به جواب ها دقت کن و وقتی متوجه نشدی درست بگو

موفق باشید دوست عزیز ، یا حق

Comment

http://www.thevbzone.com/modTimer.bas
                http://forums.devx.com/showthread.php?t=148267
                http://www.google.com/search?hl=en&q=vb+timer+module
                ¯/(°_o)\¯
                بیچاره آن کسی است که گرفتار عقل شد **** آسوده آن کسی است که خر آمد و الاغ رفت
                این چه شوری است که در دور قمر می بینم **** همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم
                اسب تازی شده مجروح به زیر پالن **** طوغ زرین بر گردن خر می بینم
                Copyright: Enigma2

به اميد شبگردي بهتر

Comment

پیمان منظورت این احتمالا آره؟
                  Begin VB.Timer Timer1
                  Interval = 555
                  Left = 1800
                  Top = 1080
                  End
                  End
                  اگرم میخای شبیه سازی کنی خوب راحش این
                  Function Pause(ByVal Timeout As Integer)
                  Dim i As Long
                  i = Timer
                  Do While Timer - i < Val(Timeout)
                  DoEvents
                  Loop
                  End Function
                  شایدم من خوب نفهمیدم!
                  Last edited by takfanar; 10-09-2007, 07:13 PM.
                  خونه
                  www.parspishro.ir
                  ذهن آشفته ای من
                  www.literature.blogfa.com

Comment

سلام.
                    نوشته اصلی توسط DesPlus نمایش پست ها
                    همونطور که خودتت گفتی مجبور نیستم ، پس یکم فکر کن بعد حرف بزن تا اینکه حرف بزنی بعد فکر کنی چون فقط خودتو کوچیک کردی ، همیشه باید این حرف رو بزنم !

نکته جالب در پست هاتون اینه که جواب و سوال خودتون رو میدید ، بدون اینکه خودتون متوجه بشید

خیلی دوست دارم کمکت کنم ، ولی فکر کنم مشکلی مهمتر از مشکل تایمر داری ، یکم در برخورد با دیگران تجدید نظر کن

یاد بگیر صبور باشی و وقتی سوالی میکنی به جواب ها دقت کن و وقتی متوجه نشدی درست بگو

موفق باشید دوست عزیز ، یا حق
                    شما سکوت کن.

نوشته اصلی توسط takfanar نمایش پست ها
                    پیمان منظورت این احتمالا آره؟

اگرم میخای شبیه سازی کنی خوب راحش این

شایدم من خوب نفهمیدم!
                    امیر جان ممنون از راهنماییت. ولی طی بررسی که کردم به این نتیجه رسیدم که اصلا این کار امکان پذیر نیست. دوستان دیگه در سایت های دیگه گفتن پیغام تایمر باید به فرم فرستاده بشه و بدون فرم امکان پذیر نیست. اگر از API ها هم استفاده کنم نیاز به متغیری همراه با event دارم که فقط درون فرم قابل تعریف هست.

Comment

h27 از شما هم ممنونم.

Comment

[QOUTE]پیغام تایمر باید به فرم فرستاده بشه و بدون فرم امکان پذیر نیست. اگر از API ها هم استفاده کنم نیاز به متغیری همراه با event دارم که فقط درون فرم قابل تعریف هست[/QOUTE]

اگر استادی این حرف رو روزی ببینم داره به شاگرداش میزنه ، اون موقع میشه جوابش رو داد و صحیحش رو بهش گفت ولی ======================، به هر حال هر کسی یکروز جواب سوالش رو پیدا میکنه امیدوارم شما هم پیداش کنی تا مشکلت حل بشه

یک چیز رو هم بگم که وقتی مثلا یک نفر سوالی میکنه و بقیه بهش میگن بگرد ، اون شخص از =========فکر میکنه کسی که پاسخ داده اون جواب ، فایل یا هر چیزی که هست رو نداره یا اطلاعی نداره ولی نمیفهمه که منظور این بوده که یکم زحمت بکش ، هر چند بعید است از آن ... ...اد

اگر به این تاپیک دوباره سر زدم دلیلش این بود که ببینم دوستان چه جوابی دادن ، و گرنه در ادب و .... شروع کننده تاپیک شکی نداشتم ، کسی که فقط ادعای علم میکنه بزودی بیسوادیش ثابت میشه
                        این آخرین چیزی که توی این تاپیک مینویسم
                        Edit by Tak Fanar
                        شما یا میتونی جواب بدی یا ندی حق مسخر کردن یا 20 سوالی ترح کردن نداری ممنون دوست عزیز دنبان بحس نگیرین لطفا ! پیمان عزیز شما هم یه کم ملایمت به خرج بده مردم که بدهکار ما نیستن!
                        Last edited by takfanar; 10-11-2007, 05:07 PM. دلیل: ادب رو رعایت کنید لطفا

Comment

سلام.
                          امیر جون این تایمر رو ببین. روش کارش جالبه. از توابع settimer و killtimer که زمانی دنبال روش کارشون بودم استفاده کرده.
                          فایل های پیوست شده

Comment

Working...
                          X