اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از پروکسی تو نمایش سایت تو برنامه

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• استفاده از پروکسی تو نمایش سایت تو برنامه

سلام.
    من با ویبی یه بروزر نوشتم که میخوام از پروکسی برای نمایش سایت استفاده کنه. چطور باید از پروکسی تو نمایش سایت استفاده کنم؟

ضمنا پروکسی آنلاین از کجا میتونم گیر بیارم. سایت هست که توسط برنامه بهش وصل شم و پروکسی های جدید رو ازش دانلود کنم؟

سلام.
    حتما دیدید یه پروکسی مثل 133.25.13.65:8080 رو تو Internet explorer ست میکنن و بعد وارد هر سایتی بشن آیپی که ازشون شناسایی میشه اون پروکسیه هست.
    حالا من یه بروزر ساده با همین کنترل microsoft internet control نوشتم. ولی میخوام سایتی که باز میکنم به وسیله یه پروکسی مثل 133.25.13.65:8080 باز شه. در وقع پروکسی تو بروزری که نوشتم باید ست شه. ولی چطور؟

Comment

حالا من یه بروزر ساده با همین کنترل microsoft internet control نوشتم. ولی میخوام سایتی که باز میکنم به وسیله یه پروکسی مثل 133.25.13.65:8080 باز شه. در وقع پروکسی تو بروزری که نوشتم باید ست شه. ولی چطور؟
      خوب در واقع شما بروزر ننوشتي فقط داري از Internet explorer داخل برنامت استفاده ميكني!
      پس بايد تو همون Internet explorer پروكسي رو ست كني كه كار سختي هم نيست من تو اين تك تولز جديده اين كارو كردم
      = "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\ProxyServer"
      = "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\ProxyEnable"

البته درست يادم نيست فكر كنم اينم كار ميداد
      Winsock1.Connect "72.14.207.99", 80 //google.com
      Last edited by joker; 06-24-2007, 09:42 PM. دلیل: ادغام
      خونه
      www.parspishro.ir
      ذهن آشفته ای من
      www.literature.blogfa.com

Comment

سلام.
        میشه بیشتر توضیح بدی. اون آدرس رجیستری چیه که گذاشتی؟ اون جا ولیو ست کنم و مقدارش رو برابر پروکسی کنم قرار میگیره تو IE ؟ واضح تر بگو.
        ضمنا من ie7 دارم. مشکلی که نیست؟

Comment

Working...
        X