اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اکانت McAfee در Active Directory ؟؟؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• اکانت McAfee در Active Directory ؟؟؟

دوستان من در یک سرور 2003 در اکتیو دایرکتوری یک اکانت ( USER) دیدم به نام McAfee ( دقیقاً مشابه برنامه آنتی ویروس مک آفی ) که در داخل PROPERTIES آن و در بخش MEMBER OF عضو گروه adminو Entrprise Adminو domain Admin های دامین بود ...می خواستم اولاً بدانم آیا این USER را خود برنامه MCAfee درست کرده یا کس دیگری درست کرده ؟؟؟ و در ثانی می خواستم بدانم آیا این یوزر می تواند دسترسی های دیگری به سیستم داشته باشد یا خیر ( مثلاً دسترسی Remote به سرور و....)
    ممنون
    Last edited by UserName; 03-12-2007, 07:46 PM.

نوشته اصلی توسط UserName
    دوستان من در یک سرور 2003 در اکتیو دایرکتوری یک اکانت ( USER) دیدم به نام McAfee ( دقیقاً مشابه برنامه آنتی ویروس مک آفی ) که در داخل PROPERTIES آن و در بخش MEMBER OF عضو گروه adminو Entrprise Adminو domain Admin های دامین بود ...می خواستم اولاً بدانم آیا این USER را خود برنامه MCAfee درست کرده یا کس دیگری درست کرده ؟؟؟ و در ثانی می خواستم بدانم آیا این یوزر می تواند دسترسی های دیگری به سیستم داشته باشد یا خیر ( مثلاً دسترسی Remote به سرور و....)
    ممنون
    ببین شما میگی که دسترسی ادمین داره
    پس میتونه سرویس ریموت دیکتاپ رو راه اندازی کنه
    همینطور تلنت
    یا باقی سرویس دهنده های ریموت که باید نصب بشن
    خود مکافی اینکار نمی کنه
    شاید ادمین این یوزر رو درست کرده
    شایدم یه برای رد گم کنی یه نفر اینو ساخته البته حتما فکر میکنه صاحب سرور ببو تشریف دارن (احتمال 90%)
    ابزار های شبکه
    آموزش شبکه
    کاملترین آموزش کرک
    sigpic
    خاطراتی طنز از جنگ

کاملترین مرجع حملات تزریقی Sql injection

Comment

دوست گلم درست می گی ..چون من قبل از اینکه این پستو بزنم هم مک آفی را روی دستگاه دیگری نصب کردم ولی هیچ یوزری توی اکتیو دایرکتوری نساخت ....
      منم اون اکانت و ریمو کردم .....
      بازم ممنون

Comment

Working...
      X