اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

يه كركر پسورد توپ واسه كرك پسورد يه اكانت مي خوام

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• يه كركر پسورد توپ واسه كرك پسورد يه اكانت مي خوام

من يوزر يه اكانت از يه آي اس پي رو دارم يه كركر توپ و سريع واسه كرك پسورد مي خوام در ضمن يوزر و پسورد جفتشون عدده و 7 حرفي اينو مطمئنم . مرسي اگه زود جواب بدين

بفرما دوست عزیز

http://packetstormsecurity.org/Crack...securev1.2.zip

بعد از نصب برنامه راهنماي استفاده از اين برنامه را كه در پايين نوشتم بخوانيد.
    قسمت اول:
    Compuetrname or Ip: در اين قسمت شما يا آدرس اينترنتي ISP خودتونو بنويسيد يا IP اونو که به نظر من IP کا رتونو سريعتر ميکنه.
    Port: در اين قسمت يا بايد پورت ۲۱ رو بنويسيد يا ۷۹ رو براي همين ميگم اين روش فقط براي ISP هايي است که پورت ۲۱ يا ۷۹ اونها بازه.
    Current Password: در اين قسمت هيچ چيزي ننويسيد.
    Username: يک يوزر حدس بزنيد.مثلا شرکت X از يک آرنج و نهضت خواستي براي چيدن User هاش ميده که من در آخر سر اسم چند تاي اونها رو ميگم اما هيچ مسئولیتی ندارم.
    Dictionaru File: به اینم کاری نداشته باشین .
    قسمت دوم :
    Dictionary attack: اگه يه ليست پسورد درست کرديد و آدرس اونو از هارد منتقل کردين اين گزينه را تيک بزنيد. راحتترین که اینو تیک نزنید .
    Brute Force attack: اين گزينه براي اين است نرم افزار به طور وحشيانه در ليست پسورد به دنبال پسورد واقعي بگرده شما حتما اينو تيک بزنيد.
    Reconnect on Disconnect:اينم حتما تيک بزنيد.باعث ميشه شما ارتباط شما به کامپيوتر سرور قطع نشه و شما بتنونيد اينترنت سرقت کنيد.
    Auto Save Every 100attemps:هر ۱۰۰ بار يه بار تغييراتو Save ميکنه.اينم حتما تيک بزنيد.پس به غیر از گزینه ی اول همه رو تیک بزنید .
    قسمت سوم :
    Brute Force Option: اين قسمت به شما کمک ميکنه که شما در مدت زمان کمتري اکانت رايگان رو بدست آوريد پس تنظيماتشو خوب درست کنيد.مثلا شما معلوم ميکنيد که پسورد فقط از حرف تشکيل شده يا عدد يا با هم که بستگي به ISP شما داره و خودتون ميدونيد.و در قسمتNumber of Charecters on start شما مشخص ميکنيد که پسورد از چند کارکتر تشکيل شده مثلا پسورد br1058 از 6 کارکتر تشکيل شده پس شما عدد 6 رو بنويسيد.گفتم تمام ISPها از يک آرنج و نهضت خاصي استفاده ميکنن که اين بستگي به هوش هکري شما داره.البته يه ذره شانس هم بدک نيست. بعد از اتمام کار دگمه Connect رو بزنيد و منتظر شويد که اينترنت رايگان در مانيتور شما ديده شود و شما ديگه نرويد پول کارت اينترنت بديد.

منبع : www.forum.p30world.com

فرزند هنر باش نه فرزند پدر که هنر زنده کند نام پدر

Comment

معمولا این راهش نیست
      چون 79 که عمرا باز نیست!
      21 هم رو میبندن چون نیازی بهش نیست
      در ضمن اگه هر اکانتی به اف تی پی داشته باشه که ...................!
      شما ببین رو کارت بیشتر آی اس پی ها آدرس سایت رو نوشته
      سعی کن بری تو سایت و اون قسمت که مربوط به چک کردن اکانت هاست رو با HTTP Brute کنی
      این راه خوبیه برای کرکر ها که اگه رو فیلدهای چک کردن اکانت به صورت امنیتی کار نکرده باشن میتونی ظرف یه مدت کوتاه به هدفت برسی
      موفق باشی
      ابزار های شبکه
      آموزش شبکه
      کاملترین آموزش کرک
      sigpic
      خاطراتی طنز از جنگ

کاملترین مرجع حملات تزریقی Sql injection

Comment

نوشته اصلی توسط erfan3s3
        معمولا این راهش نیست
        چون 79 که عمرا باز نیست!
        21 هم رو میبندن چون نیازی بهش نیست
        در ضمن اگه هر اکانتی به اف تی پی داشته باشه که ...................!
        شما ببین رو کارت بیشتر آی اس پی ها آدرس سایت رو نوشته
        سعی کن بری تو سایت و اون قسمت که مربوط به چک کردن اکانت هاست رو با HTTP Brute کنی
        این راه خوبیه برای کرکر ها که اگه رو فیلدهای چک کردن اکانت به صورت امنیتی کار نکرده باشن میتونی ظرف یه مدت کوتاه به هدفت برسی
        موفق باشی
        سلام ببخشید میشه این HTTP Brute را برای من حقیر توضیح بدید
        راستش یک کلکسیون کارت اینترنت دارم یوزر را خیلی راحت می تونم حدس بزنم
        یک دوست هم داشتم قبلا اکانت می گداشت برای استفاده می گفت کرکش کردم

نمونه :

March 18

Omidan:
        Shomarehaye shabake: 9716144, 9716125, 9716129, 9716420, 9716103
        Username Password
        seh280672rvwt z7k3h3mt
        panj251742ewvz 4w6nwpw6
        PANJ252309ZWWY 7TA2UC7
        PANJ284926AHRE 5V7YKAA6
        DAH294128ZHDC HT65E736

Pars Online:
        Shomarehaye shabake: 9712288, 9713200, 9714009, 9716100, 971715, 9718737, 9712702, 9714000, 9715100, 9717110, 9718100
        Username Password
        P03954325898 62746
        P06433349447 14731
        p10764769613 77754
        p10772476644 97877
        p201714379 16792
        p203674772 17633
        P203756781 69126

Sepanta:
        Shomarehaye shabake: 9713214, 9713206, 9714008, 9714014, 9712133, 9717119, 9718305, 88300005, 9712118, 9712060, 22089600
        Username Password
        sns37883zz 277530761
        sns81240n 686448938

البته این مال 6 ماه پیش است
        ولی خوب سوالی که هرگز نفهمیدم این بود که چطور این کار را می کرد

Comment

ممنون از كمكت و برنامت اما جييگر من اين برنامه رو همه وبلاگا دارن خودمم تستش كردم اما خيلي كند پيش ميره . تازه تو قسمت آيپي بايد آيپي سايت isp رو بنويسم يا آيپي كه تو قسمت details جلوي سرور آيپي توي 2تا كامپيوتر كنار ساعت موقع اتصال نوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يه روش يا برنامه باحال تر اگه دارين بذارين يا شايد من اسافاده درست از اين برنامه رو ياد ندارم آخه من فقط زدم كه عدد چك كنه و تعداد كاراكتر رو هم 7 زدم چون مي دونم پسورد 7 رقمي هست و عدد هم هسا امما بازم خيلي كند مي رفت

Comment

نوشته اصلی توسط sajji
            .... تازه تو قسمت آيپي بايد آيپي سايت isp رو بنويسم يا آيپي كه تو قسمت details جلوي سرور آيپي توي 2تا كامپيوتر كنار ساعت موقع اتصال نوشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ....
            میخوای به کی اتک کنی !؟!؟!
            ای.پی ISP رو بزن ....

Comment

به نظر من بهترین ابزار برای اینکاره کار هم باهاش آسونه
              فایل های پیوست شده
              ابزار های شبکه
              آموزش شبکه
              کاملترین آموزش کرک
              sigpic
              خاطراتی طنز از جنگ

Comment

آقا پرت 21 اين isp بازه من بايد چي كار كنم . اين برنامه brute force رو هم آموزشششو بذار . تو رو خدا اگه كسي مي دونه كمك كنه

Comment

[QUOTE=magic_2006]بفرما دوست عزیز

......................***..................***.... .....................................***.......... ...............

لينك دانلود خرابه
                  (◕‿◕)

Comment

آموزش نرم افزار :

این نرم افزار برای بدست آوردن password کارت های اینترنتی است.
                    روش استفاده از برنامه:
                    این برنامه چند بخش دارد:
                    یک ....
                    computername or ip :
                    در این قسمت IP سایتی که می خواهید از این روش اکانت آن را بدست بیاورید وارد می کنید
                    Port :
                    در این قسمت شما میتوانید پورت ۲۱ یا ۷۹ را وارد کنید البته اگر باز بود (باید پورت مورد نظر حتما open باشد)
                    current password :
                    در این قسمت چیزی وارد نکنید خود برنامه به صورت اتوماتیک عملیات را انجام می دهد.
                    Usernsme :
                    در این قسمت باید آیدی که میخواهید کرک کنید را وارد کنید مثلا Username یک کارت
                    که می توانید خود شما هم حدس بزنید (معمولا برای کارت اینترنت از یک قانون خاصی استفاده می می شود )
                    Dictionary File :
                    در این قسمت باید اسم لیست پسورد را انتخاب کنید
                    شما هم میتوانید از برنامه تولید پسورد خود برنامه انتخاب کنید(این کار بهتر است) یا از لیست پسوردی که
                    خود شما در یک فایل TXT ذخیره کرده اید استفاده کنید ....از اینترنت هم میتوانید بدست بیاورید.

دو .....Attack Option
                    Dictionry Attack :
                    اگر میخواهید از لیست پسورد برای پیدا کردن پسورد استفاده کنید باید اینجا رو تیک بزنید
                    توجه : passlist معمولا یه فایل که تعداد زیادی پسورد ذخیره دارد و شما میتوانید آن را از
                    اینترنت پیدا کنید و معمولا یک فایل TXT یا pas هست.
                    اگر اینجا را تیک بزنید باید آدرس این فایل را در هارد خود یعنی جایی که ذخیره کرده اید را
                    بنویسید مثلا : c: ew folderpasslist.txt
                    این آدرس را باید در قسمت قبل یعنی Dictionary File وارد کنید.
                    Brute Force attack :
                    این گزینه رو حتما باید تیک بزنید.
                    Reconnect on disconnect :
                    این یکی را هم حتما باید تیک بزنید.
                    AutoSave every 100 Attack :
                    این گزینه بعد از هر ۱۰۰ بار چک کردن نتیجه را براتون save میکند

سه.....Brute Force option
                    در این قسمت شما باید نحوه چک کردن پسورد را تنظیم کنید. برای مثال کارت اینترنتی به صورت زیر :
                    Username :kcn3463734
                    Password: hfydhet
                    خوب اول شما باید یک Username دیگر را برای چک کردن حدس بزنید و با کمی تعییر
                    می شود به راحتی این کارا کرد چون اکثر شبکه ها برای Username های خود را از یک
                    فرم خاص استفاده میکنند.برای مثال من این username را انتخاب میکنم:kcn3462628
                    دقت کنید که تعداد کاراکتر ها ثابت است و من فقط سعی کردم اعداد آخر رو تغییر دادم.
                    که شانس وجود داشتن این username بیشتر می شود.
                    در قسمت پسورد ما فقط به دو فاکتور اهمیت می دهیم.
                    اول : پسورد . اگر از عدد و حروف تشکیل شده است.
                    پس شما باید بر طبق همین قسمت a-z و 0-9 را تیک بزنید و اگر فقط از حروف یا عدد تشکیل شده بود یکی را تیک می زنید.
                    دوم : تعداد کارکتر های تشکیل دهنده پسورد ما چقدر است ؟ که برای مثال من کارکتر ۷ را انتخاب می کنم.
                    پس من عدد ۷ رو باید در قسمت Number of characters to start on تایپ کنم
                    این دیگه بستگی به خلاقیت شما دارد.

چهار ....در این قسمت کار تنظیمات دیگر تمام شده است و ما باید برای شروع
                    دکمه Conecct رو فشار بدهیم.
                    فایل های پیوست شده

Comment

نوشته اصلی توسط lord
                      آموزش نرم افزار :
                      منظورش آموزش اون نرم افزاره که ضمیمه کردم
                      الان دیترسی ندارم اما تا 24 ساعت دیگه اینجا میزارم
                      ابزار های شبکه
                      آموزش شبکه
                      کاملترین آموزش کرک
                      sigpic
                      خاطراتی طنز از جنگ

Comment

[QUOTE=B0uz.Gurd.13]
                        نوشته اصلی توسط magic_2006
                        بفرما دوست عزیز

......................***..................***.... .....................................***.......... ...............

لينك دانلود خرابه
                        نه لینکش سالمه و درسته!
                        اگه نمیتونی دانلود کنی بیا : از اینجا ببین میشه :: http://pouya2006.persiangig.com/soft/Unsecurev1.2.zip
                        برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
                        پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
                        -----
                        بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

Working...
                        X