اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست يك تروجان و یا یک بایندر

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست يك تروجان Ùˆ یا یک بایندر

سلام به دوستان !
    من تروجانهای زیادی رو دیدم اما هیچیک توانایی ندارند تا بتونیم به کامپیوتری که خودش از طریق یک شبکه محلی به اینترنت وصل هستش را آلوده کنیم !
    از دوستان میخواستم سوال کنم آیا تروجانی با این مشخصات سراغ دارند که نیاز به Static IP نداشته باشه ؟ و البته جدید هم باشه که آنتی ویروسها نشناسندش !
    من تروجان Tromessenger رو دیدم که همچین کاری میکنه اما سرور آن سریعا شناسایی میشه !
    آیا راهی هست که بشه سرور EXE اونو تغییری داد که آنتی ویروس متوجه اون نشه یه چیزی مثل بایندر ! البته بایندرها هم اکثرا بلا استفاده هستند چون نهایتا فایل رو یه جا روی هارد extract میکنن و باز هم فایده نداره ! حتی با Winrar معمولی هم میشه اینکارو کرد !
    من دنبال راهی و یا برنامه ای هستم که بتونم خود EXE را تغییر بدم بدون اینکه ماهیت آن عوض بشه و درضمن آنتی ویروس هم آنرا نشناسدش !

نوشته اصلی توسط symbolic
    سلام به دوستان !
    من تروجانهای زیادی رو دیدم اما هیچیک توانایی ندارند تا بتونیم به کامپیوتری که خودش از طریق یک شبکه محلی به اینترنت وصل هستش را آلوده کنیم !
    از دوستان میخواستم سوال کنم آیا تروجانی با این مشخصات سراغ دارند که نیاز به Static IP نداشته باشه ؟ و البته جدید هم باشه که آنتی ویروسها نشناسندش !
    من تروجان Tromessenger رو دیدم که همچین کاری میکنه اما سرور آن سریعا شناسایی میشه !
    آیا راهی هست که بشه سرور EXE اونو تغییری داد که آنتی ویروس متوجه اون نشه یه چیزی مثل بایندر ! البته بایندرها هم اکثرا بلا استفاده هستند چون نهایتا فایل رو یه جا روی هارد extract میکنن و باز هم فایده نداره ! حتی با Winrar معمولی هم میشه اینکارو کرد !
    من دنبال راهی و یا برنامه ای هستم که بتونم خود EXE را تغییر بدم بدون اینکه ماهیت آن عوض بشه و درضمن آنتی ویروس هم آنرا نشناسدش !

.............***.................................. ...***...........................................* ***.................

دوست عزیز AYo SPY چیزه توپی هستش . البته پولی هستش . هیچ انتی ویروس هم نمی شناسه . من کرکش را درخواست کردم ولی جواب ندادن ولی خودمون می خوایم کرکش کنیم همین که تموم شد برات میزارم تو سایت
    (◕‿◕)

Comment

ترنوجان هاي مثل yspy به راحتي اين كار رو انجام ميدن يا اوني كه رضا نوشته مال دانلود بازار
      خونه
      www.parspishro.ir
      ذهن آشفته ای من
      www.literature.blogfa.com

Comment

Working...
      X