اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد مخفی کردن ip

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد مخفی کردن ip

با سلام خدمت همه دوستان

ببینم اگر ما به یک سروری در خارج از ایران یا کلا هر سروری حمله کنیم و برای مرورگر وب خودمان از یک ip مجازی ( مثلا من در ایرانم ip از انگلستان ) استفاده کنیم بعد از این که ارتباط ما قطع شد فقط همان ip انگلستان در سرور باقی می ماند.
    ایا انها می توانند با ردیابی ان ip که به انگلستان ختم میشود بتوانند مجددا ip من در ایران را بدست اورند ؟؟
    یا نه فقط در حالت انلاین می توانند ؟؟
    اگر جواب بله است شما چه راه کاری را پیشنهاد می دید ؟؟

يه راه حل ساده :

يه پروكسي به IE از نوع Anony ميدي ، بعد به سايتي كه وصل ميشي كه phpproxy به صورت SSL سرويس بده ( اگه سرعت اينترنت شما خوب باشه ميتونيد به صورت تو در تو از اين cgi پروكسي ها استفاده كنيد )

....

Comment

يه وقت به پروكسي تون قره نشين با اين خودتونو تست كنيد كه واقعا گول مالوندين يا نه !

http://www.anonymitytest.com/

Comment

یه چیزی یادت باشه
        تحت هر شرایطی و با هر چند تا پروکسی که ست کرده باشه و به هر طریقی
        باز هم میشه پیدات کرد
        اینجوری هرچی تعداد پروکسی ها بیشتر باشه فقط زمان پیدا شدنت رو به تاخیر میندازه

اینجوری فرض کن که تو از Ip انگلستان استفاده کردی
        خوب بالاخره اون ماشین توی انگلیس به تو سرویس داده یا نه؟
        اگر یه سر به اون ماشین بزنن احتمال 99.99% Ip اصلی تو اونجا لاگ شده
        از روی Ip واقعی تا دم در خونتون هم میتونن بیان
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط im4n
          یه چیزی یادت باشه
          تحت هر شرایطی و با هر چند تا پروکسی که ست کرده باشه و به هر طریقی
          باز هم میشه پیدات کرد
          اینجوری هرچی تعداد پروکسی ها بیشتر باشه فقط زمان پیدا شدنت رو به تاخیر میندازه

اینجوری فرض کن که تو از Ip انگلستان استفاده کردی
          خوب بالاخره اون ماشین توی انگلیس به تو سرویس داده یا نه؟
          اگر یه سر به اون ماشین بزنن احتمال 99.99% Ip اصلی تو اونجا لاگ شده
          از روی Ip واقعی تا دم در خونتون هم میتونن بیان
          قربون ادم چیز فهم
          ایمان جان دقیقا نکته سوال من هم همین بود درست است فقط اگر تعداد را بیشتر کنیم زمان بیشتر می بره

پس حالا شما با این سابقه تان چه راه حلی پیشنهاد می کنید
          خودتون در این همه مورد هک چه کردید

Comment

بستگي داره به جايي كه داري انگولك ميكني ، حساب كن كاخ سياه باشه كه كل روت سرور ها دست اوناس با اون همه امكانات ماهواره اي .. محل كه سهله آن لاين ازت فيلمم ميگيرن !

ولي يه كشور .... كي حال و امكانات بررسي اون همه لوگ داره خصوصا شما Ssl بخواي كار كني !

Comment

ببین
              هرکاری بکنی بازم میرسن بهت
              گفتم دقیق بگو هدف چیه و کجاست تا بهترین راه رو بهت بگم
              معمولا بهترین راه اینه که یواشکی بری خونه دشمنت با کامپیوترش وصل بشی به اینترنت هر غلطی خواستی بکنی بد آروم خاموش کنی فلنگ رو ببندی ! اینجوری میشه گفت پیدات نمیکنن اما فقط کافیه با کامپیوترش لاگین کرده باشی توی مسنجر یا ایمیل تا دوباره برسن بهت

بزار یه داستان برات تعریف کنم
              تو یک اکانت ADSL از Hasan Golabi NET داری میخوای دیتابیس 1 مگابایتی یه سازمان امنیتی توی امریکا رو بدزدی یا نابود کنی خوب فکر میکنیم که سرور رو با هزار بدبختی تونستی هک کنی ! یعنی راه ورود بازه برات مثلا پسورد ادمین رو زدی ! پسورد قانونی داشتن راحتترین شکل قضیه هست ...

( فرض بر این میگیریم که نمیتونی لاگ هارو پاک یا دستکاری کنی که البته اگرم بتونی عین آب خوردن برش میگردونن !)

میزاری سر وقت با چند مدل روش مخیانه بیای تو که امکان پیدا شدنت به حداقل برسه ( توی امریکا تو کمتر از 5 دقیقه میریزن توخونت )
              ساعت 5 بعدازظهر ما که به وقت امریکا میشه 1 نصفه شب
              خوب یکی از راه ها اینه که از پروکسی استفاده کنی (1) با پروکسی ست شده مثلا از چین یه سرور ویندوزی رو از یه جای پرت مثل افریقا هک میکنی ازش ریموت میگیری (2) با ریموتت از یه سرور دیگه مثلا توی روسیه یا یه جای تخمی مثل دانشگاه های ایران شل میگیری (3)
              -ایران توصیه نمیشه چون یهو برقا میره یا کوسه ته دریا فیبر نوری رو میخوره قطع میشه یا فیلتر داره....-
              خوب حالا با این شلت میری سر اصل مطلب
              ببینین چیشد
              1- پروکسی از چین
              2-ریموت از افریقا
              3- شل از هر جایی به جز ایران!! ( ترکیه فرض میکنیم )

تلنت به سرور هدف و فقط چند دقیقه وقت داری بک آپ دیتابیس رو دانلود و بعدش اصل و Backup رو حذف کنی ( اساسی که نتونن برگردونن ) یا نه فقط یه کپی (همون بک آپ) میگیری و تموم
              بعدش سریعا ارتباط رو قطع میکنی و برمیگردی سرمرحله 3 تمام لاگهارو پاک میکنی ( به عبارتی میرینی تو سرور )
              بعدش مرحله 2 ( خوب حیفه بزار بمونه ) کامپیوتر رو خاموش میکنی (ای دیوس ) ارتباط قطع

اینور قضیه داستان تمومه

و اما فردا صبح (معمولا توی امریکا به ثانیه خودشون رو میرسونن ) توی سازمان IDS گذارش دسترسی قانونی روبه دیتابیس ثبت کرده ! اما ساعت 1 نصف شب کدوم کارمند احمقی نیاز به دسترسی داشته !؟! حالا چیکار کرده ؟؟
              دانلود !!!!!!!!!
              آی داد و بیداد هک شدیم همه چیز لو رفت
              ( پلیس سایبر وارد میشود )
              خوب از چه راهی وارد شده ؟؟؟
              دسترسی لوکال به سرور
              تلنت کرده !
              با چه آدرسی ؟؟
              با یک آیپی از ترکیه مثلا
              آیپی کجاست ؟؟؟؟
              یک دانشگاه
              سریعا تماس با Provider اون دانشگاه و درخواست قانونی لاگ ها
              بعد از چند ساعت ( کمتره معمولا )
              خوب از سرور دانشگاه شل گرفتن ! چجوری ؟؟؟ با یه آیپی به آدرس فلان از آفریقا !!!....
              آدرس چه ماشینی هست ؟ یه سرور الکی که معلوم نیست برای چی اومده اینترنت
              خوب رنج آیپیش مال کدوم شرکتیه ؟؟ مثلا مال اورنج اتریشه !!!! ( حوصله ندارم اینو توضیح بدم دیگه)
              تماس با شرکت اورنج فلان آیپی رومیخوایم بعد از چند دقیقه لاگ های کامل + سرور روشن ارائه میشه
              خوب بعله از این ماشین ریموت گرفته شده ( مجددا اجازه دسترسی قانونی -ریموت- از سرور حساب داری یه شرکت حمل و نقل پس اینم هک شده بوده ! چه معنی میده سرورحساب داری ریموتش باز باشه ؟؟ )
              خلاصه دسترسی از کجا بوده ؟؟؟ با فلان آدرس
              کجاست ؟؟ چین
              یه سرور پروکسی غیر قانونی !!!!!!!!!!
              سریعا تماس با اینترپل چین ( اونا سایبر پلیس ندارن اما اینترپلش از سایبر پلیس بدتره !)بعد از 8 ساعت پیگیری مداوم
              خوب اول از همه ادمین این سرور دستگیر میشه ( این یعنی پایان زندگی یه سری هکر غیر حرفه ای و بچه جقی های ایرانی ......)
              سریعا لاگ های حذف شده سرور ریکاوری میشه !!!!!!!!!!!!
              خوب کدوم آیپی نفوذ کرده به سرور آفریقایی ؟؟؟ یه آیپی از Hasan Golabi Net در ایران !

وااااااااااااااااااااای بد بخت شدیم ! ایران که صاحاب نداره !!....
              کاری نمیشه کرد سریعا تماس با حسن گلابی نت ....... یا اینترپل ایران ! ( هاها عمرا ) که اونا تماس بگیرن
              بعد از چند ساعت که طرف کارو پیچونده بوده بر میگرده میشینه سر میزش تازه جواب میده بله ؟
              Hello !
              هلو نمنه ؟ میخوای بگی خارجی هستی ؟؟؟ برو بابا من خودم.......

بگذریم

آیپی فلان در ساعت فلان از سرور فلان در چین پروکسی گرفته مشخصات کامل
              خوب این آیپی در ساعت فلان مربوط میشه به اکانت ADSL خونگی اینم شماره و آدرسش !
              خلاصه در کمتر از 24 ساعت رسیدن بهت
              تازه این همه پیچوندی

حالا چجوری شانس میاری یه جا گره بخوره کار ؟
              اگر بتونی یکی از سرور هارو منفجر کنی که تمام اطلاعاتش از بین بره
              (بازم پیدات میکنن متاسفم )

این فقط یک داستان فوق العاده ساده بود برای اینکه ببینی چجوری میرسن بهت
              روش برای ست کردن پراکسی و تونل زدن و استفاده از انواع ابزار های بپیچون آیپی و اسپوف کردن و..... خیلی زیاده
              جوری که تا چند ماه کار طول بکشه

اما یه نمونش نویسنده کرم LSAS که کمتر از چند ماه دستگیر شد
              ( درست گفتم؟؟ همون چاقالو آلمانیه )
              Last edited by iM4n; 03-08-2007, 06:06 AM.
              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

sigpic

Comment

ايمان ايرانيا كه بخوان جايي رو بزنن اول عمس خودشونو ميزارن اونجا ! نيازي به اين همه گرفتاري نداره .

Comment

حالا راه برای اینکه زودتر هم بهت برسن هست ! ( علامت ضد حال )
                  مثلا توی مرحله 2 ( همون ریموت ) تو با آیپی واقعی خودت چند بار لاگین کردی قبلا !
                  فقط شب حمله با پروکسی اومدی
                  خوب فکر نمیکنی هنوز لاگ آیپی واقعیت اونجا باشه ؟
                  اونا همه آیپی هارو چک میکنن اینجوری یه 10 ساعت میافتن جلو........

یا مثلا هنوز توی اون سرور باشی
                  اونا آنلاین بهت میرسن ..........
                  اینم اضافه کنم اگر موقعی که آنلاین باشی Trace کنن کمتر از چند دقیقه رسیدن بهت

مرگبر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته ممکنه نقطه کور توی این داستان زیاد باشه اما به همین راحتی که گفتم میشه

مثلا اگر اون سرور پراکسی رو منفجر کنن بالاخره اون سرور از جایی اینترنت میگرفته دیگه
                  میرن سراغ اون سرور بالایی

بهترین راه اینه که ما ایرانیم
                  اینجام آزادیه
                  بزن هک کن تخمتم نباشه

این همه دانشگاه و سایت های دولتی ترکوندیم
                  فقط یه بار از کره شمالی تهدید به پیگیری قانونی شدیم که مستنداتش توی بخش مخصوص موجوده ! اونم هیچی نشد

نسیم تو دختری یا پسر ؟؟؟LOOL
                  عزیزم قرار شد دیفیس نباشه
                  فقط دزدیدن اطلاعات !

منو همینقدر بدونید که الان اگر درست سرچ کنید توی گوگل آدرس خونه عمه بابام رو هم پیدا میکنید چه برسه به خودم..............
                  Last edited by iM4n; 03-08-2007, 06:19 AM.
                  Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

عكس ...بود نشد اديت كنم ،

1. از چندتا پروكسي كه زياد ازش استفاده ميشه بخصوص اونايي كه ايرانيا بهش وصل ميشن .

2. الكي از چند تا ميشه ترافيك بيخوردي رو همون سايت با همون پروكسي ايجا كرد بيتشر گيج شن

3. قرار نيست اوني كه اين كارس از يه شماره تل معمولي استفاده كنه !

و هزار روش قرو قاطي نبت نشده وجود داره ! اون ، اصولا كاره خلاف عاقبتش تلخ ، حتي اگه نتونن پيدات كنن باز يه جايي سرت به سنگ ميخوره !

Comment

ببخشيد ، قضيه Fun شود ، منم يه خاطره بگم ( ببخشيد کامی جان Yahoo )
                      حدود 3 سال پيش بود فکر کنم ، من تو ياهو بودم که ايمان پی-ام داد و گفت بيا تو کنفرانس ، ديدم ايمان و کامی دارن يه سرور رو هک ميکنن ( همون 520 سايت که رکورد شد اون موقع ) ، فکر کنم ساعت 10 شب بود ، خلاصه ، کامی و ايمان Deface ميکردن ، من هم ميخنديدم ، خلاصه ساعت 5 صبح کار تموم شد و ما گرفتيم خوابيديم .
                      خلاصه ، ساعت 3 ظهر بود که کامی زنگ زد خونه :
                      کامی = شهروز ، لو رفتيم ، صاحب سرور X که ما ديشب زديمش ، رفته شکايت کرده و گفته اين 3 نفر رو ميندازم زندان .
                      من = مگه لوگ فايل ها رو پاک نکرديد ؟
                      کامی = نه !!!!
                      من = آفرين .
                      ساعت شد 6 ظهر و کامی زنگ زد ، من به خونه گفتم : اگه کامی بود بگيد شهروز رو گرفتن .
                      کامی : سلام ، شهروز هست ؟
                      مادرم : نه ، 1 ساعت پيش از کلانتری امدن ، گفتن مربوط به قسمت مبارزه با جرايم اينترنتی هستن ، و شهروز رو بردن .
                      همون لحظه من تلفن رو از مادرم گرفتم و ديدم اون ور خط يه سکوت طولانی و مرگباری هست .
                      من : کامی !!! کامی !!!! کامی !!! ......
                      بنده خدا سکته کرد برای چند لحظه .
                      ---------------------------------------------------------------------
                      اين رو گفتم که به اهميت پاک کردن لوگ فايل ها برسيد ، بعضی مواقع باعث سکته لحظه اي می شه .
                      حقيقت طنز است

.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z
                        ببخشيد ، قضيه Fun شود ، منم يه خاطره بگم ( ببخشيد کامی جان Yahoo )
                        حدود 3 سال پيش بود فکر کنم ، من تو ياهو بودم که ايمان پی-ام داد و گفت بيا تو کنفرانس ، ديدم ايمان و کامی دارن يه سرور رو هک ميکنن ( همون 520 سايت که رکورد شد اون موقع ) ، فکر کنم ساعت 10 شب بود ، خلاصه ، کامی و ايمان Deface ميکردن ، من هم ميخنديدم ، خلاصه ساعت 5 صبح کار تموم شد و ما گرفتيم خوابيديم .
                        خلاصه ، ساعت 3 ظهر بود که کامی زنگ زد خونه :
                        کامی = شهروز ، لو رفتيم ، صاحب سرور X که ما ديشب زديمش ، رفته شکايت کرده و گفته اين 3 نفر رو ميندازم زندان .
                        من = مگه لوگ فايل ها رو پاک نکرديد ؟
                        کامی = نه !!!!
                        من = آفرين .
                        ساعت شد 6 ظهر و کامی زنگ زد ، من به خونه گفتم : اگه کامی بود بگيد شهروز رو گرفتن .
                        کامی : سلام ، شهروز هست ؟
                        مادرم : نه ، 1 ساعت پيش از کلانتری امدن ، گفتن مربوط به قسمت مبارزه با جرايم اينترنتی هستن ، و شهروز رو بردن .
                        همون لحظه من تلفن رو از مادرم گرفتم و ديدم اون ور خط يه سکوت طولانی و مرگباری هست .
                        من : کامی !!! کامی !!!! کامی !!! ......
                        بنده خدا سکته کرد برای چند لحظه .
                        ---------------------------------------------------------------------
                        اين رو گفتم که به اهميت پاک کردن لوگ فايل ها برسيد ، بعضی مواقع باعث سکته لحظه اي می شه .
                        بله!! اون سرور توسط سایت من هک شد! که نامردی نکردن و سایت من را هم هک کردن!
                        البته ایمان گفت که کاره بچه ها بوده نه من!
                        میخوای زبان برنامه نویسی انتخاب کنی ؟؟ پست نزن اینجا کلیک کن

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z
                          خلاصه ، کامی و ايمان Deface ميکردن ، من هم ميخنديدم ، خلاصه ساعت 5 صبح کار تموم شد و ما گرفتيم خوابيديم .
                          گلابی تو میخندیدی ؟
                          ای *******
                          وقتی اسم تو دیفیس میزاریم دیگه احتیاج به لاگ فایل نیست
                          اما برای نفوذ مجددا و اینکه ادمین بمونه تو خماری و نفهمه از کجا رفته توش خوبه

تنها کسی که یخورده پیگیری کرد ادمین رسالت نت بود
                          کار به اینجا کشید که تلفن منم پیدا کرد !!!!
                          منم بهش گفتم برو شکایت کن من منتظرم
                          هنوزم بعد 2-3 سال منتظرم یه احضاریه بیاد ..........
                          Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

ایمان جان دمت گرم تا حالا اینقدر نخندیده بودم
                            واقعا حیف ستون طنز روزنامه معتبر را به شما ندن

خدایش هر چقدر مملکت مشکل داره ولی بهترین مکان برای هکرهاست مملکت گل و بلبل دیگه .....
                            بنده خدا اومده سایت بانک تجارت را هک کرده کاریش که نداشتن هیچ نشسته مقاله توجیهی هم نوشته که چه کردم و نکردم

این همه آزادی باز هم بیاد ناسزا بگین. مرگ بر این جهان خوار !!!!!!

Comment

Working...
                            X